Страница 84 од 87 ПрваПрва ... 34748283848586 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 831 до 840 од 861

Тема: Тренутно стање на рс1

Подразумевано

Neulazim u vase probleme,samo naglasavam na forumu se ponasa u vecini slucaja ... uff nemam izraza za takovo pisanje

Probleme kaznjavanja,,blokirranja, zna se gdje se pise, al optuzivat sada nas kako nam se pomaze blokirajuci vas...iskreno to ie nisko... imamo igrace iskusne,a odmah smo znali tko ce sto igrat,deff svoj poso,a off svoj,najbitnija je organizacija u vodstvu...to smo vec drugi server dokazali,a i treci cemo ic sa ciljem OSVAJANJA SERVERA..dal cemo uspjet pustimo da vreme pokaze...

Hvala svim igracima koji su nam uputili cestitke
    Tihana tico rs1
    ba1 fiona
    ba3 tihana

TATTOO ♥ HEAVEN♥BZB♥

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Pall Mall Види одговор
    Kako te bre nije sramota, pa zar opet nešto nije u redu, opet tebi nešto fali, opet tebe neko krade, opet špijuni, opet CIA, BIA, vanzemaljci, tole karadzić, branimir babarogić.........
    Aj ti nama napiši šta ste uradili na ovom serveru, prosvetli nas, bar jednu akciju..... Nisi se zapitao kakvi su ti napadači i to oni najiskusniji, nego najlakše ajde da okrivimo ove druge jer ih ima tri puta manje ali sa svim svojim špijunima su toliko koliko i mi. Sram te bilo bre.... I ti nama da nudiš stanje vaših offova, da mi tebi pišemo, ne znam dal da plačem ili da se smejem.
    Pa ne treba nam šefe, vi bre ni iz doline ne znate da povučete izviđani off, pa ćeš ti da nama pišeš da li nam treba vaše stanje offova ili ne. Ako nam treba, mi izvidimo, pa opalimo. A ti majstore probaj da iznenadiš.
    Još 10 dana pa ćao, jel da!
    E moj djoledjo, promasio si za 1 dan... Precenio si protivnika izgleda
    HEAVEN
    Batinar - Bzzz - B.udale - Psycho

Корисник Аватар корисника TheCofi618
    Члан од
    16.03.2014
    Локација
    Lazarevac
    Одговори
    108

Подразумевано

Tаман кренем да билдујем хероја, заврши се градња, па то стварно није у реду
    exrs1-TheCofi618 -(HIMMEL)
    comb-TheCofi618(TTT)
    exRSX-TheCofi618/UnleashTheBeast(LBP-ZooM)
    rsx-TheCofi618(dual acc)-(UNI0N-P)
    RSX - pedro_daniel

rs1 - TheCofi618
    finals.travian.com - ImaNas(TTT)

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TheCofi618 Види одговор
    Tаман кренем да билдујем хероја, заврши се градња, па то стварно није у реду
    Ajde neko nek postavi sve logove, da ne moram da pitam za svaki log
    rs5 legion

ex Специјалци/Specijalci/Heroes

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Specijalci Види одговор
    Ajde neko nek postavi sve logove, da ne moram da pitam za svaki log
    Нема неких нових логова - каснили су противници са рушењем од пола сата па навише. Нису лепо израчунали кад излазимо на 100, тако да је ово Чудо подигнуто у првом кругу, а да није срушен ниједан ниво. Нисмо ни ми то очекивали заиста.
    rs1 Rimljanka

Корисник Аватар корисника Nikola95
    Члан од
    28.01.2014
    Локација
    Banja Koviljaca
    Одговори
    560

Подразумевано

Jel moze log od natara ?
    rs1 2013 - Prcun
    rs3 2013/2014 - LoL,San Lorenzo ( SWA No2) http://prntscr.com/3q4gra , http://prntscr.com/3sojot
    rs3 2014 - BeZ PanikE
    rs4 2014 - Zele zeka http://prntscr.com/7wddfa
    rs3 2015/2016 - The Wall
    rs1 2015/2016 Mala sirena

Корисник Аватар корисника skype
    Члан од
    21.03.2012
    Локација
    Cacak
    Одговори
    50
    Последња измена: skype, 21.09.2014 у 12:24.

Подразумевано

Svim saborcima iz HEAVENA cestitam pobedu,a protivnicima sta da kazem,sem mozda da ste odigrali ocajno.Ni jedan lvl ww da ne skinete pa to je komicno.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник
    Члан од
    28.06.2014
    Одговори
    675

Подразумевано

I sad na kraju... da se osvrnemo i pogledamo tok servera:

Zapoceli smo server sa 8 clanova u savezu, i prvo pristupamo SUN aly ( vec nakon 15-tak dana ). Ta ljubav je trajala citavih 48h ( toliko nam je vremena trebalo da shvatimo gde smo usli ), pa izlazimo iz te alyjanse. Istih 8 igraca prave savez MUPM, i traze svoje mesto na serveru. Nakon 15-tak dana udruzuju se snage sa jos 2 manja saveza i nastaju Disidenti. Nakon nekog vremena ( na nase veliko zadovoljstvo... barem tada ) sklapamo saradnju za SES-om ( sa jednim savezom SES alyjanse ). Vec nako par dana, vodje SES-a se bune zbog saradnje tog jednog saveza sa nama ( jer smo po njihovim recima beskoristan savez ). Saradnja se odkazuje, i par sati kasnije SES se prikljucuje SUN-u sa napadima na nase clanove. U tom momentu Disidenti se prikljucuju Heaven alyjansi i tu ostaju do kraja servera. Pred sam pocetak kraja, Heaven D postaje bogatiji za jos jednu iskusnu ekipu iz SUN alyjanse ( koji su otisli odatle jer nisu zeleli da ih neko javno proziva, a ne zato sto su od pocetka bili sa nama i spijunirali za nas... jer nisu ). Tu sa 21-og clana skacemo na 27 i u tom sastavu ostajemo do poslednjeg dana na serveru.

Sta su Disidenti ( Heaven D ) postigli na ovom serveru:

http://prntscr.com/4ozma7
    http://prntscr.com/4ozmg5
    Savez smo sa najvise otetih artova na serveru, kao i sa najvise crop-ova koji su izbrisani sa mape ( kao i pojedinih OFF sela, zajedno sa OFF-ovima ). Tri nasa igraca se nalaze u prvih 10 napadaca, kao i tri heroja u top 10... takodje. Kao slag na tortu... dva puta smo srusili WW na nasim kotama.
    Ako jos uvek neko misli da smo bili beskorisni... zamolio bih da mi objasni... sta je definicija toga " biti koristan ".

E sad... zeleo bih da cestitam svim igracima Heaven-a na zasluzenoj pobedi, i da vam se zahvalim sto ste nam pruzili to zadovoljstvo da i mi budemo deo ove rajske masinerije. Bilo je veliko zadovoljsto igrati sa vama, i nadamo se i daljoj saradnji na narednim serverima. Jer... mi smo sad deo Heaven-a, i ne mozete nas oterati cak ni da hocete .

Rudolf

Подразумевано

e daaa slicno iskustvo imam na ba serveru, a koliko znam vecina je u SES-u je sa ba servbera doslo .. prozivana sam spijunom..popericom, svakakovim imenima, al sretna sam sto sam dosla na rs1 i sto vec drugu sezonu igram u Heaven-u

u Heaven-u svaki igrac je vazan, a ne samo pojedinci iz vodstva..
    Tihana tico rs1
    ba1 fiona
    ba3 tihana

TATTOO ♥ HEAVEN♥BZB♥

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522