Страница 80 од 87 ПрваПрва ... 30707879808182 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 791 до 800 од 861

Тема: Тренутно стање на рс1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Jeste gg rusen ali svaki put kada je server vec zavrsen... a off je lansiran uvijek tako da ti zbog toga i moze biti zao

Nisi mi odgovorio na pitanje... koliko kostas sada, ima nekoliko ljudi koji bi te poderali... ajde ja castim Uzeo sam server jbt !
    Ovo opet neko vredjao prvi heavenovca pa oni uzvracaju? Sramota je ovako pisati, ima jos dole jedan post koji nisam citirao... Nikolu ne poznajem da se razumemo...

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Neko iz mase Види одговор
    Ovo opet neko vredjao prvi heavenovca pa oni uzvracaju? Sramota je ovako pisati, ima jos dole jedan post koji nisam citirao... Nikolu ne poznajem da se razumemo...
    Nije to prijatelju vrijedanje nego je to tako. Ako citas sve vidjeces da je lik sam priznao
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник Аватар корисника Nikola95
    Члан од
    28.01.2014
    Локација
    Banja Koviljaca
    Одговори
    560

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Pa evo nudim ti sad ja 30 golda mada i to je mnogo za tarda kakav si ti...

Ne znam samo kako ce tvoji savezi da te tretiraju ubuduce posto se sada zna cijena

Sto se tice same igre ti si tip koji je na ex rs1 dosao na gotov nalog sa mnogo golda a sada prosipas pricu i dijelis "lekcije" ljudima kao veliki PRO

Vjerujem da si i nula od covjeka i u RL, jer tako je to u 90% slucajeva koji lijece komplekse na ovaj nacin.

Sve u svemu ziv ti meni bio i dabogda daleko dogurao
    Kad neke reci pises moras i da znas njihovo znacenje...

-vdm kako su me primili u SWA...

-ok,dosao sam na nalog koji je bio ful i nista nije trebalo da se radi,neznalica pa to ti je....al sta bi onda na onom serveru na kome si ugasen....jesam i tu dosao na gotov nalog....ne pije ti vodu ta tvoja prica...

-obicno ljudi polaze od sebe pa onda pricaju kako je neko 0 od coveka i bave se rl na forumu za igricu...
    rs1 2013 - Prcun
    rs3 2013/2014 - LoL,San Lorenzo ( SWA No2) http://prntscr.com/3q4gra , http://prntscr.com/3sojot
    rs3 2014 - BeZ PanikE
    rs4 2014 - Zele zeka http://prntscr.com/7wddfa
    rs3 2015/2016 - The Wall
    rs1 2015/2016 Mala sirena

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola95 Види одговор
    -Ne vidim da sam se tebi obratio,pa da udaras reply navika ili sta vec...

-ofovi poslati cisto da ne ostanu u selu,koliko sam shvatio drugara..

-server ne igram,udaras reply na pogresnu adresu sto se tice kamenka...navika ili sta vec...

-da si upoznata sa serverom na kojem sam bio u ogranizovanju of akcija,onda bih privhatio primedbu...al pitaj Koju,sta mu je bilo od gg-a...

i da ti kzm,ironiju koji ti forsiras ovde,zaista niko ne razume...moras vise da potrudis...
    Никакви логови нису теби лично натрљавани на нос, знамо сви да играш рс3. Напросто, поменуто је нулирање, а није га било и отуда одговор. Још да мисли неко ко не игра сервер да је Која са својим офом нестао са мапе. Што се тиче логова, били би постављени у сваком случају.
    rs1 Rimljanka

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola95 Види одговор
    Kad neke reci pises moras i da znas njihovo znacenje...

-vdm kako su me primili u SWA...

-ok,dosao sam na nalog koji je bio ful i nista nije trebalo da se radi,neznalica pa to ti je....al sta bi onda na onom serveru na kome si ugasen....jesam i tu dosao na gotov nalog....ne pije ti vodu ta tvoja prica...

-obicno ljudi polaze od sebe pa onda pricaju kako je neko 0 od coveka i bave se rl na forumu za igricu...
    Pa imao si ucitelja lako je kad ti govore sta da radis...

A o tome kakav sam ja nije moje da kazem.
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник Аватар корисника manu
    Члан од
    28.05.2014
    Одговори
    21

Подразумевано

Ovo kako je krenulo ne bi me cudilo da XY proglase svoju pobedu samo zato sto su Koji malo skatali krop
    Mada kako su odigrali ovaj server, i to je veliki uspeh.
    ***HEAVEN***=DT
    rs1- ERDINGER
    exrs1 -manu
    exexrs1 - ERDINGER
    exexexrs1 - bla bla
    exexexexrs1 -manu

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Specijalci Види одговор
    Srecom zelja ti je uslisena, u ovom logu su 2 offa ubila nesto malo vise od 5%
    Zaboravih: čestitke za of. Jedan od retkih igrača u XY koji je imao šta da pokaže. Takođe, mislim da je šteta velika što su ovako "utrošili" i tebe i igrača caipirinhu. Mogli ste spustiti neki lvl svetskog čuda.
    rs1 Rimljanka

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла MeDo_JE Види одговор
    Jbg kad nema potrebe ulijene se ljudi... Na kraju smo ipak odradili najbolju akciju servera, a pokupilo se i 15ak artova (većinom jedan savez + željko)... Al je zato bilo mnogo vrhunskih def akcija, o čemu bi većina mogla dosta naučiti od đevojke koju konstantno prozivaju...

Za ovo drugo možemo na pp, volio bih da vidim...

mozda je 10-12 uzeo 1 savez ali je sve to bilo u reziji 1 igraca...svi mi znamo koga

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Aleks Види одговор
    Zaboravih: čestitke za of. Jedan od retkih igrača u XY koji je imao šta da pokaže. Takođe, mislim da je šteta velika što su ovako "utrošili" i tebe i igrača caipirinhu. Mogli ste spustiti neki lvl svetskog čuda.
    Ja sam bas racunao, i nazalost kako god sam ubacivao simulacije zid bi vam pomerio max 2 lvla .
    A caipirinhu bi sigurno spustio par lvla wwa, ali bi sve to bilo samo produzavanje... bilo je bitno da offovi ne ostanu u selima

Cestitke HEVENU na ovom poslednjem deffu, a sad i sigurnoj i zasluzenoj pobedi
    Jedva cekam da se vidimo i na sledecem, nadam se mnogo zanimljivijem serveru
    rs5 legion

ex Специјалци/Specijalci/Heroes

Корисник
    Члан од
    22.04.2010
    Одговори
    16

Подразумевано

Cestitke HEVENU na ovom poslednjem deffu, a sad i sigurnoj i zasluzenoj pobedi
    Jedva cekam da se vidimo i na sledecem, nadam se mnogo zanimljivijem serveru [/QUOTE]

kakvoj bre zasluzenoj pobedi??????Jedino skidam kapu za organizaciju,pobeda nije casna i oni to odlicno znaju....
    o cudnim stvarima na serveru,banovima,hakovanju naloga necu ni da pricam...ah da,procitah negde ranije,MH te ne banuje bez razloga.....nemam vise snage ni volje za borbu sa vetrenjacama,itekako mogu da te banuju bez razloga,dovoljno im je da postoji osnovana sumnja.
    ali svejedno,serveri su smejurija.i molim sve strane za posten odgovor,sada kada je sve gotovo-napadaci,po koliko naloga imate????i molim bez opravdavanja,ipak sam veteran u ovoj igri...
    p.s. setite se starih servera i snage igraca koje nikad vise necete videti na RS serverima.Mislite da bi dobili BIA 2-originalni savez ,zox,guybt,herkul,senegalac,obrva,gladiator,,,i svi ostali...HEAVEN,od vas bi ostali samo dugmici...ali,tako je kako je
    Последња измена: mak sim, 19.09.2014 у 00:48.

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78