Страница 66 од 87 ПрваПрва ... 1656646566676876 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 651 до 660 од 861

Тема: Тренутно стање на рс1

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Pretpostavljam da je akciju na kamenka organizovao ovaj Obrenovcanin sto se druzi
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505

Подразумевано

Ja ne znam sto se palite bzvz kad heaven nema sta da trazi posto imaju Koju

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dafte Види одговор
    Upravo tako. Relax take it easy
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник Аватар корисника Maaare
    Члан од
    17.04.2009
    Одговори
    190

Подразумевано

Neverovatno. Nalog (nije moj) koji je pustio kruznu i koji je popisivao off-ove u SES-u jedno vreme bio izgubljen/hakovan ili kako god, tj. neko nekako provalio pass, pisao svakakve gluposti svima i verovatno citkao ko koliko ima off-a.

Kome treba stanje nasih off-ova neka mi kucka ingame, dobice. Ne morate ovoliko prljavo.
    rs1 - Arhangel - DN-SSS (08/09), dagila - ND-SAS, TW-Troupes (09-11), Samo Opusteno - MS Troupes (11/12) , Opušteni 1/3 - XY Troupes. (13), Opušteni 1/2 - SES 5 (14), Mravci - SWA No4 (15/16), Opušteni - DN Troup (17)
    rs3 - Mare888/Spacer - 2HOT (08/09), Mare888 - Y-SWA2HOT (09/10), Tw02HOT SWA 2 (10/11), Tw02HOT - SWA No4 (11/12), Daj neki dinar 1/2 - SWA No2 (14), Mravci 1/2 - SWA No2 (15)
    rs19 - blu - ULTRA & BUT (2015), blu team - PO (16/17)

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Maaare Види одговор
    Neverovatno. Nalog (nije moj) koji je pustio kruznu i koji je popisivao off-ove u SES-u jedno vreme bio izgubljen/hakovan ili kako god, tj. neko nekako provalio pass, pisao svakakve gluposti svima i verovatno citkao ko koliko ima off-a.

Kome treba stanje nasih off-ova neka mi kucka ingame, dobice. Ne morate ovoliko prljavo.
    O čemu ti pričaš? Imamo Freemana koji popisuje stanje vaših ofova, ne treba nama to. Nemamo čak ni špijuna kod vas. Ovo vam je samo znak da pripazite kome više delite te lozinke i ko vam sve ulazi na naloge. Ajde što svako malo banuju ponekog posle poslatog napada, nego sad još Heaven da ispadne kriv što vam se po nekoliko ljudi šeta na nalozima. Pitaj Sparrowa, on je imao ban ovih dana, možda je on ulazio.
    rs1 Rimljanka

Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dafte Види одговор
    Kojo, mene otpočetka servera isto ovo zanima. Ako ispadne da nam ujedinjena tri kvadranta i ti ne možete ništa, onda smo izgleda mnogo dobri. Videćemo već. Možda ispadne da smo posle kucanja onih ofova poleteli sad bezveze kao protivnici kad su nas dvaput nulirali na prošlom. Nikad se ne zna.

Znam samo da se sad valja posvetiti polufinalu basketa.
    rs1 Rimljanka

Подразумевано

Kako te bre nije sramota, pa zar opet nešto nije u redu, opet tebi nešto fali, opet tebe neko krade, opet špijuni, opet CIA, BIA, vanzemaljci, tole karadzić, branimir babarogić.........
    Aj ti nama napiši šta ste uradili na ovom serveru, prosvetli nas, bar jednu akciju..... Nisi se zapitao kakvi su ti napadači i to oni najiskusniji, nego najlakše ajde da okrivimo ove druge jer ih ima tri puta manje ali sa svim svojim špijunima su toliko koliko i mi. Sram te bilo bre.... I ti nama da nudiš stanje vaših offova, da mi tebi pišemo, ne znam dal da plačem ili da se smejem.
    Pa ne treba nam šefe, vi bre ni iz doline ne znate da povučete izviđani off, pa ćeš ti da nama pišeš da li nam treba vaše stanje offova ili ne. Ako nam treba, mi izvidimo, pa opalimo. A ti majstore probaj da iznenadiš.
    Još 10 dana pa ćao, jel da!
    hardwalk --SM SS 3 - rs1........... osvojen
    3oblice - TM aly - rs3................ deklasiran (nOblica se ne slaze)
    2oblice - BIA - rs3.................... ugasili nalog posle artefakta
    irreversible - Heaven - rs1......... osvojen, x 3
    Double_Trouble - Heaven - rs1... porusismo swa, pobedio LA
    Double bubble - Heaven - rs1.... jako za**ban server...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Pall Mall Види одговор
    Kako te bre nije sramota, pa zar opet nešto nije u redu, opet tebi nešto fali, opet tebe neko krade, opet špijuni, opet CIA, BIA, vanzemaljci, tole karadzić, branimir babarogić.........
    Aj ti nama napiši šta ste uradili na ovom serveru, prosvetli nas, bar jednu akciju..... Nisi se zapitao kakvi su ti napadači i to oni najiskusniji, nego najlakše ajde da okrivimo ove druge jer ih ima tri puta manje ali sa svim svojim špijunima su toliko koliko i mi. Sram te bilo bre.... I ti nama da nudiš stanje vaših offova, da mi tebi pišemo, ne znam dal da plačem ili da se smejem.
    Pa ne treba nam šefe, vi bre ni iz doline ne znate da povučete izviđani off, pa ćeš ti da nama pišeš da li nam treba vaše stanje offova ili ne. Ako nam treba, mi izvidimo, pa opalimo. A ti majstore probaj da iznenadiš.
    Još 10 dana pa ćao, jel da!
    Djolo sumirao sve ono sto sam rekao u jedan post
    Mozda i shvate poentu
    HEAVEN
    Batinar - Bzzz - B.udale - Psycho

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zeljko92 Види одговор
    Djolo sumirao sve ono sto sam rekao u jedan post
    Mozda i shvate poentu
    Jasna je poenta potpuno... Svakom sa malo mozga je jasno da ste jaki/dobro organizovani, i to stoji
    Medjutim, za off akcije je ceo server bio pravi smor, kolko znam za moj savez (mislim samo na OLYMP), niste ni vi nama uspeli neku stetu da nanesete, ni jedan otet art, ni jedan uzoran crop...pitam se zasto bas na nas iz XY jedino niste isli?
    rs5 legion

ex Специјалци/Specijalci/Heroes

Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Specijalci Види одговор
    Jasna je poenta potpuno... Svakom sa malo mozga je jasno da ste jaki/dobro organizovani, i to stoji
    Medjutim, za off akcije je ceo server bio pravi smor, kolko znam za moj savez (mislim samo na OLYMP), niste ni vi nama uspeli neku stetu da nanesete, ni jedan otet art, ni jedan uzoran crop...pitam se zasto bas na nas iz XY jedino niste isli?
    Vidiš, izabrali smo defanzivnu taktiku za ovaj server sticajem okolnosti. Da se nisu tri kvadranta ujedinila, bilo bi sigurno manje štekanja i zanimljivije svima.

A vi nam se valjda najviše sviđate, pa nismo išli na vas. Iskreno, meni ste najkorektniji protivnici ovde - uz NW. Prilično korektna igra, bez nepotrebne pljuvačine.

Međutim, server još nije gotov. Možda se linija dešavanja i ustalasa malo.
    rs1 Rimljanka

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7