Страница 1 од 7 123 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 63

Тема: BRUKA = COMX I TURNIR

Новајлија
    Члан од
    18.01.2014
    Одговори
    0

Подразумевано BRUKA = COMX I TURNIR

Pa da cujemo velikani travianski kako to da nas sviju zajedno brukate na comx I turniru ??
    Turnir:
    Grof na turnir odveo ljude I sad tamo trenira strogocu, kazu izbacuje sam sebe iz saveza !?
    COMX:
    Balkanci na comxu kazu da se velika rakija predala zajedno sa zidarima,crkavao deff,ispala svadja I po obicaju pljuvanje,spucali offove I pogasili naloge !? Sramote jedne pa zasto ste onda zvali tolike ljude da klikaju,trose vreme I novac na vase komplekse.
    Najzad se neko setio da pozove iskusnog zidara partizanovca da svima osvetla obraz !

Корисник Аватар корисника Duh
    Члан од
    15.01.2014
    Локација
    Beograd
    Одговори
    20

Подразумевано

ma idi bre sramota VELIKA

Корисник Аватар корисника GoR GaR
    Члан од
    01.12.2011
    Локација
    Apatin
    Одговори
    53

Подразумевано

Tako je druze,sve iskompleksirane osobe.

Корисник Аватар корисника Maltezer
    Члан од
    05.09.2012
    Локација
    Zemun
    Одговори
    117

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ciciban Види одговор
    Pa da cujemo velikani travianski kako to da nas sviju zajedno brukate na comx I turniru ??
    Turnir:
    Grof na turnir odveo ljude I sad tamo trenira strogocu, kazu izbacuje sam sebe iz saveza !?
    COMX:
    Balkanci na comxu kazu da se velika rakija predala zajedno sa zidarima,crkavao deff,ispala svadja I po obicaju pljuvanje,spucali offove I pogasili naloge !? Sramote jedne pa zasto ste onda zvali tolike ljude da klikaju,trose vreme I novac na vase komplekse.
    Najzad se neko setio da pozove iskusnog zidara partizanovca da svima osvetla obraz !

Na ovo bih morao da se nadovezem posto sam ja na comx ali van ally balkan iz totalno nebitnih razloga ali sam tamo bio dobar deo servera...Ali ovo je sve tacno svadje sebicna igra.... pocetak igre ulaz u sivu zonu rumuni su razbili balkan, pomoc od ostalih ka sivoj zoni 0... kasnija igra samo individualne akcije pojedinih igraca su bile ne znam da je neka veca akcija bila odradjena jos ako je i neka bila nije zavrsila uspesno.....
    Takodje igraci koji rade offove u GG dobijaju sposobni glupost! Zatim Nikola-Terrors gubi 2 arta u 3 noci od TD-a sa skoro nista defa u selima...prvo otimanje su rekli sreca ok, a drugo sa 10k defa na malo obuci.... takodje mu je i off selo nullirano... jos mnogo akcija Td-a i Tl-a na balkan su unistile mnoge igrace...
    Sve u svemu jedna velika SRAMOTA za ally Balkan koja je otisla tamo da osvoji server a zavrsava ga tako sramotno......Mogu reci samo cast izuzetcima uzivajte do kraja servera

Подразумевано

Nije ni to kraj....
    taj stručnjak od grofa je isprozivao na hiljade ljudi,zavadio 2 oka u glavi,glumeo veličinu koju su farmali 10 dana i nije ga nigde bilo,da bi doživeo da mu saigračima skataju 2-3 off sela u dubokoj šumi a savezni art prodaju Rusima(bolje reći poklone) jer golda nisu ni videli...
    malo je reći bruka....
    TOCAK rsx
    4aSa rsx
    ATILA HUN rsx

Корисник Аватар корисника Denebclimber
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ATILA HUN Види одговор
    Nije ni to kraj....
    taj stručnjak od grofa je isprozivao na hiljade ljudi,zavadio 2 oka u glavi,glumeo veličinu koju su farmali 10 dana i nije ga nigde bilo,da bi doživeo da mu saigračima skataju 2-3 off sela u dubokoj šumi a savezni art prodaju Rusima(bolje reći poklone) jer golda nisu ni videli...
    malo je reći bruka....
    Lepo ja kazem drz te se rsx, i to je prejako za neke

tu si bar siguran da cemo se svi izrokati medjusobno... srpska posla...
    ne smem da stavim potpis skatace me Maka, Shale, i Dacan

Корисник Аватар корисника daki81
    Члан од
    25.07.2008
    Одговори
    838

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ATILA HUN Види одговор
    Nije ni to kraj....
    malo je reći bruka....
    Sama ideja da se naseljava šuma na finalnom je prikaz neznanja sama po sebi... Ako je takvo startno razmišljanje ekipe, jasno ti je šta će kasnije biti od njih, i kakav će uticaj imati na server. Nikakav.

Da ne komentarišem ideju da se igra finalni server sa timom, koji je pobedio svaki finalni do sada... rezon bi trebalo da bude da se dokažeš, a ne da se prišljamčiš onima koji brane titulu, što opet samo govori o razmišljanju dotične ekipe.

Ne predstavljaju oni nikoga, tako da ne mislim da brukaju bilo koga drugog sem sebe same.
    Последња измена: daki81, 19.01.2014 у 13:33.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла daki81 Види одговор
    Sama ideja da se naseljava šuma na finalnom je prikaz neznanja sama po sebi... Ako je takvo startno razmišljanje ekipe, jasno ti je šta će kasnije biti od njih, i kakav će uticaj imati na server. Nikakav.

Da ne komentarišem ideju da se igra finalni server sa timom, koji je pobedio svaki finalni do sada... rezon bi trebalo da bude da se dokažeš, a ne da se prišljamčiš onima koji brane titulu, što opet samo govori o razmišljanju dotične ekipe.

Ne predstavljaju oni nikoga, tako da ne mislim da brukaju bilo koga drugog sem sebe same.
    Iskreno razocarao sam se u ovu igru i u ljude toliko podlosti mrznje najnizih osobina koje nebi nazvao ljudskima zarad nicega jednostavno devijacija uma tako da se oprastam od ovog cirkusa ako ne do zivotno onda na duzi period

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Izdvojen komentar vezan za turnir .....

Ma nemoj ........ Ono sto mogu da kazem vezano za -,+ je da to uposte nije tacno ...... Za one koji ne igraju turnir evo i nekih podataka i stanja na -,+ koordinatama ....

Prvo u ne igraju ekipe nego nacije .....
    Sto se tice tog sektora to je na TT-u hell mod igre tzv pakao ...... Igra se protiv rusa tj ruskih ekipa .....

U odnosu na protivnika u tom delu mape mi smo beznacajni .... Svaki opstanak bilo kog acc-a u nutar -180 smatram uspehom ...
    Sto se tice organizacije nije dobra slazem se ali treba organizovati cro svn i srb igrace koji su pod pritiskom od 5 dana servera ....

Recimo da se na napade na nase igrace za noc trosilo po 80e (masti,zavoji , kofe) .. prtiv toga jako tesko moze d ase igra a da ne pricam o organizaciji protivnika recimo Jpc koji su rusi doveli do savrsenstva preko napada deff-anja acc-a itd ... i tu su bez premca ......

Tako da sto se tog dela mape tice nasi igraci su mogli samo da profitiraju stecenim iskustvom na tt ......

+,- ne bi komentarisao ali odma da vam kazem da family nije ni malo bezazlena ekipa ........

I poruka za sve hejtere koji misle da su igraci a i takodje za one koji su nekad igrali old trv a koji su zaboravili glasi ......

Da pumpas heroja po oazama mozes na svakom serveru a da vozis slalom medju aktivnim igracima to je akcija ......
    PENZIJA ....

Подразумевано

Komentar je suvišan,sve lepo piše:
    http://prntscr.com/2kyd57

"žao mi je što ste moji,a ne deca mojih neprijatelja,ko je vas poznavao ni pakao mu neće teško pasti,sve što imam ostavljam samom sebi..."
    TOCAK rsx
    4aSa rsx
    ATILA HUN rsx

Сличне теме

1. Bruka i sramota
    By Nikola95 in forum Генерално
    Одговора: 3
    Последња порука: 19.04.2014, 17:12
  2. COMX 2012 TNT - POBEDA !
    By Dr.Max/EjlSaro in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 36
    Последња порука: 08.07.2012, 22:44