Страница 23 од 131 ПрваПрва ... 1321222324253373123 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 221 до 230 од 1305

Тема: Тренутно стање на рсx

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

[QUOTE=Denebclimber;390579]Odakle ti da ja to radim?

Pa ti bese nesudjeni bugzov dual sa zadnjeg zimskog servera ili sam pomesao?
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Корисник Аватар корисника Hammer-Gruja
    Члан од
    04.07.2011
    Локација
    NBGD
    Одговори
    395

Подразумевано

[QUOTE=Nikola-Terrors;390586]
    Цитат Поруку оставио/ла Denebclimber Види одговор
    Odakle ti da ja to radim?

Ma bugzove duale ne moze covek vise ni da nabroji,a da ne spominjemo defferske naloge za prvi dan servera koji nestanu posle
    ex Hammer Team
    ex CoSaVci
    ex LAV GR
    ex PaRdOn
    ex Kubura
    ex Mafija &Hammer
    ex Srce

Корисник Аватар корисника Denebclimber
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

[QUOTE=Nikola-Terrors;390586]
    Цитат Поруку оставио/ла Denebclimber Види одговор
    Odakle ti da ja to radim?

nije tu bio samo bugz, vec bugz, sljera, pop i moja malenkost.
    ekipa od koje su se tresle gace celom serveru sto su i medalje pokazale, sve zlatne za pljacku i svake nedelje napadacka a neretko i zlatna...
    da se nismo posvadjali oko gluposti, nalog BamBam bi bio najjaci ikad na rsx jer je u to vreme oko arta bilo vec rekordan broj medalja cini mi se (to bugz bolje zna, kad ga odbanuju objasnice ti...)
    kasnije je bytem odneo titulu naloga koji je najvise pobio na serveru iako smo u to vreme dok smo igrali bili ubedljivo prvi po toj statistici. (Sto ne umanjuje vrednost byteme naloga, svaka njima cast na igri i offovima). Ljudi ovde (iz tvog saveza) ubijaju sami sebi batine i izvidjace sa multi naloga ne bi li imali sto vise off poena, pa i dalje ne mogu da nam pridju!

e sad to sto smo mi napadali sve zivo pa i natare i oaze to je druga stvar, ali rokali smo sve sto se mrda i sto nam donosi rese, ne vidim sta je tu problem??? Moze li se zlato uzeti samo od pljackanja oaza?
    to sto ljubomorni likovi ne mogu da prihvate boljeg od sebe je treca stvar

a to sto tvoji puleni peru rese, ne bi li uzeli (imaginarno) zlato za pljacku totalno nema veze sa ovim gore sto sam napisao a za sta me ti prozivas, i to sto ubijaju sami sebi batine je za svaku osudu, tako da ja da sam na tvom mestu ne bi se javljao pokrio bi se usima i cutao bi

sad ocekujem ponovo neki ban od nikole posto on samo mene ume da banuje i dinamitase, a kad mene vredjaju ovde i prozivaju onda to ne vidi i ne reaguje... kad brise postove moje i sneakijeve onda samo mene banuje a zasto onda brise njegove postove ako su ok? i zasto ga ne banuje ako brise postove?

kao sto rekoh posto ocekujem ban (ne znam zasto ali uvek tako bude kad odgovorim na napad na moj lik i delo ) iskoristicu priliku da svima pozelim srecno badnje vece i bozic sutra. Na kojim god koordinatama bili, ili na mestu pljackasa
    Mir Bozji Hristos se rodi
    Последња измена: Denebclimber, 06.01.2014 у 17:33.
    ne smem da stavim potpis skatace me Maka, Shale, i Dacan

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

Toliko o Makinoj skromnosti
    Koliko se sećam u jednoj sobi je Bugz tebe direktno optužio za razbijanje tog naloga i nekoliko puta te je nazvao noobinom,sada se sve to kosi sa tvojom pričom da si vrhunski igrač...ili Bugz laže ?

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Nekad je bila tema i za trazenje duala, sad nigde nista... sve pozatvarano, najlakse bi bilo forum da ugase i da se ne muce uopste... Tako da stvarno ne znam gde da stavim ovo pa ako me banuju-banuju...
    Neka mi se javi neko ako je zainteresovan da igra sa mnon, nalog je pristojan sasvim, pop rang ~1100, off rang ~300.
    Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi
    Powered by JA Version 7.9.8; Copyright ©2010, Lignja od papira

Корисник Аватар корисника daki81
    Члан од
    25.07.2008
    Одговори
    838

Подразумевано

Znate kako... te statistike, medalje, pop, off poeni itd itd... ko god ja naučio malo više o ovoj igri do sada je shvatio da sve to ume poprilično da zavara.

Mnogo je bitnije šta si zapravo uradio korisno sa nalogom, i koliko si doprineo timu. Ako si offer, koliko si pravih protivnika skatao, a ne koliko si farmi, natara, oaza počistio, da li si bio igrač koji je igrao za tim, ili soler itd itd...

Na kraju priče mnogo je bitniji kakav si u glavi nego kakav nalog imaš.

Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TRN Види одговор
    Toliko o Makinoj skromnosti
    Koliko se sećam u jednoj sobi je Bugz tebe direktno optužio za razbijanje tog naloga i nekoliko puta te je nazvao noobinom,sada se sve to kosi sa tvojom pričom da si vrhunski igrač...ili Bugz laže ?
    to sto sam napisao je istina, i cinjenice, nema veze sa skromnoscu
    ne izvrci postove

jesi anonimus (za neke) ali udostojicu te odgovora, necu da ti odg kao ti meni onomad... "nisam se tebi obratio pa ne vidim sto mi odgovaras"

znam sto mi odgovaras i sto me peckas, ali udovoljicu ti jer je forum mrtav i imam vremena....
    inace da je drugacije ne bi se sigurno tebi pravdao i dokazivao, jer si nebitnA

jeste mozda direktno mene optuzio jer sam ja prvi koji je napustio nalog, iz nama poznatih razloga to necu tebi da kazem i ne ovde. Jeste to rekao i jos svasta nesto i ja sam mu to oprostio jer je to rekao u afektu, ne verujem da to stvarno misli. Da je to stvarno tako, nalog ne bi bio toliko jak, ili bi on i sad imao prejak nalog kao tada... ili ja vise nikad ne bi bio na jakom nalogu, a bio sam... zadnja dva servera sam uzimao zlato za farm sa rimosima, sto nub naravno ne moze, i bio sam top 10 po popu... sve bez golda i bez duala... jer mi je tako najlepse kada sam napustio bambam otisao sam na def rimski nalog rang 500 (Imperator) i na kraju zavrsio rang top 20, sa nekoliko zlatnih za farm, i sa mnooogo defa u ww i poslatog zita/resa... i to sve sa pola gasa i to kazem bez foliranja jer sam imao jako puno obaveza u realu i na tom polju sam isto bio uspesan, nisam zaludjenik kao da sedim ceo dan i menjam zito u rese

taj nalog BamBam je tada bio skup 4 prekaljena aktivna off igraca i ti o tome mozes samo da mastas, i ovako iz potaje da nas hejtujes i ljubomorises sto ti ne mozes tako
    a sta si ti uradila? Gde si ti u toj prici? Na kojim si ti nalozima igrala?
    Zasto to ne kazes? Zasto se krijes? Da ne bi mogli da komentarisemo tvoj ucinak? toliko o tvojoj hrabrosti.... krijes se, i kao nesto nekog prozivas i provociras...

Evo ja sam spreman sa svakim ko kaze da sam nub da se opkladim
    ali posto mora od necega da se zivi, a 1 mesto mi ne placa racune, mora opklada da bude jaka, recimo 2000 evra(4 meseca igre x prosecna plata u Srbiji).
    Ja kazem da cu biti prvi po kojoj god hoces statistici na kom god hoces serveru.
    Eto toliko sam siguran u sebe. Da li ti mozes to za sebe da kazes? Naravno da ne, ti ne smes ni da kazes gde si igrala!

Ne kazem da sam vrhunski igrac nego svetski mega car i da mi niko nije ravan na ovoj igri
    I stojim iza toga.
    Jaka stvar znati travian. Izgoldas krop, i stancas vojsku posle non stop. Onda opalis sa tom offcinom iz sume nekom ww, svi ti se klanjaju. Bravo!
    Ovde ti ne treba neko znanje nego gold i aktivnost... pa tek onda znanje i iskustvo (5 posto), i to iskljucivo ako ces da se bijes ceo server, onda ti treba jos neko od drugara za def off akcije, a ako ces da simujes ww off onda je dovoljno da znas da posaljes rese iz jednog sela u drugo i kliknes na vojsku... to i prosecan igrac zna (kao sto si ti)

tripujete se oko ove igre ko da je ne znam sta, a jako je prosta. I cim je neko iznad vas odma ljubomorisete. Sujeta je uvek bila prisutna na ovoj igri i ne znam zasto izvlaci toliko negativnog iz coveka...

Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла daki81 Види одговор
    Znate kako... te statistike, medalje, pop, off poeni itd itd... ko god ja naučio malo više o ovoj igri do sada je shvatio da sve to ume poprilično da zavara.

Mnogo je bitnije šta si zapravo uradio korisno sa nalogom, i koliko si doprineo timu. Ako si offer, koliko si pravih protivnika skatao, a ne koliko si farmi, natara, oaza počistio, da li si bio igrač koji je igrao za tim, ili soler itd itd...

Na kraju priče mnogo je bitniji kakav si u glavi nego kakav nalog imaš.
    Apsolutno se slazem sa tobom daki.
    Medalje i statistika umeju da varaju jako.

na kraju price najbitnije je sta je sevrer doneo tebi a ne ti njemu. Da li si se zabavio na njemu i stekao prijatelje, ili si se nervirao sto si recimo puko 100 evra za gold pa te neko na kvarno skatao banovao ili slicno pa se pojedes od muke sto si sem sto si puko pare, puko i mesece zivota za to, zivce stresove propustene zurke ili slicno...
    e zato ja ne igram vise sa goldom, ne takmicim se za medalje, ako budu budu... igram kolko igram svidelo se to nekom ili ne.. bas me briga... sta imam od medalja? hoce to da mi da hleb na sto? ovo je igra za zabavu druzenje i razonodu i to je sve

sad vas sve pozdravljam i lepo se provedite za badnje vece, i najveci hriscanski praznik!

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

Hvala što si me udostojio odgovora
    Šta reče jesu li bitne medalje ili neće hleb one da ti zarade ? Par puta si sam sebe poklopio,kao nisi fanatik,a kažeš da si potrošio mecece života...pa onda,nešto drugo radiš,a ovamo imaš vremena da farmaš sve redom...zanimljiv si ti ,druže moj...Još nešto,vrlo me dobro poznaješ,mnogo puta smo pisali...ali ovde nećeš saznati ko sam.

Подразумевано

Hristos se rodi!

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  3. Тренутно стање на рс7