Страница 1 од 137 1231151101 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 1363

Тема: Специјални рођендански сервер!

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано Специјални рођендански сервер!

Драги играчи,

Travian прославља свој 9. рођендан и организује овај специјални сервер. Регистрација је почела и можете се регистровати овде:
    http://ts3.travian.rs/anmelden.php

Све о изменама и детаљима рођенданског сервера можете видети у следећој теми:
    http://forum.travian.rs/showthread.php?t=17330

Travian тим жели пуно среће и забаве свим играчима!

Срдачан поздрав,
    Ваш Travian тим
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Новајлија
    Члан од
    25.09.2013
    Одговори
    1

Подразумевано

Da li ce biti ostali serveri ovakvi?

PS: Unistili ste server sa novim pravilima, off igraci nemaju nikakve sanse nesto da urade. Tevtonci imaju naj slabije osnovne jedinice pa se njihova snaga ogledala u broju(gde da se nadje toliko zita). Igraci koji su naucili da idu na vojsku na pocetku servera sad ne mogu nista da rade sa njom.

ako mogu dobiti e-mail od nekog ko je nadogradio server?
    hvala unapred

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Не, ово је специјална верзија искључиво за 9. Travin рођендан. Измене које су начињене су измене које су играчи тражили, и Ваш коментар на измене можете написати на Travian блогу: http://blog.travian.com/

Наравно ако се неке од измена покажу добрим можда ће се појавити у некој од следећих верзија игре. Тренутно је потребно да играчи развију нове тактике како би завладали овим сервером - а то ће сада бити мало теже, тако да ће игра бити занимљивија свим играчима
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Блокиран корисник
    Члан од
    03.06.2013
    Одговори
    100

Подразумевано

Изглед мапе никад гори, решење за почетничку помоћ у игри је назадовало уместо да напредује, целокупан травиан доста се напиње, имам утисак као када радим у Фотошопу CS6 на Пентиум двојци. За тактику тек ћу видети, јер не знам да ли ћу толико остати на серверу. Не знам за друге, али ја кад укључим мапу једва видим која су села чија. Остале новине које су уведене ми се свиђају, али у овом стадијуму игре још увек не могу да видим како ће се развијати.

Новајлија
    Члан од
    26.09.2013
    Одговори
    1

Подразумевано

Izgled mape jeste losiji,samo malo da isprave da se razlikuju rase kao na prosloj,ali inace pravila su zanimljivija,nece biti neaktivnih farmi u pocetku,to znaci da nece biti brzo razvijanje sela,Uglavnom sve ce zavisiti na farmanju oaza,jer i kada istekne pocetnicka zastita svako ce imati barem 2 skladista na lvl 10,a posto je 2x veci kapacitet skladista farmanje nece biti moguce...Ovako je mnogo teze i zahteva vise da se misli,manja aktivnost ali znatno veca potrosnja golda u pocetku.Nekom je ovo bolje nekome gore,kao kada uporedjujes t3.6 i t4.2 , videcemo kako ce server ici

Корисник Аватар корисника JAGO
    Члан од
    04.02.2012
    Локација
    Velika Plana / BG
    Одговори
    46

Подразумевано

Sve je dobro osim izgleda mape
    rs2 2012 -2015 JAGO BITANGE
    rs3 2012/2013 - JAGO TM SCD
    rs3 2013/2014 - JAGO No Name

Подразумевано

Meni se ovo dopada. Jeste da treba mapu korigovati ali ovi dnevni zadaci razbijaju monotoniju ljudi koji nepljackaju stalno, vise ce biti aktivnih igraca zbog ove zastite a samim tim i vise dobrih farmi kasnije.

Подразумевано

Ovo i ne lici na travian

rsx 2011 proljece Space Retard (OZ)
    rsx 2014/15 Sanguine Rose (EKV TNT)
    rsx 2015/16 Team WM (WAR MACHINE)

Подразумевано

Graficki olaksana verzija i svi ce biti olaksani jednostavno resenje za problem sa mapom . A ako se vec sve dupliralo ( ko li je to smislio , pametne li glavice ) , gde je onda 30c sa 300% u zitu sve u svemu , vreme ce pokazati

Корисник Аватар корисника Racke
    Члан од
    03.01.2009
    Одговори
    259

Подразумевано

Da li moze neko od admina da mi objasni kako radi Највећи недељни скок posto evo ja sam uveliko prvi po popu a nema me u top 10 napredioca...
    NoobL!ke-Dagda

Сличне теме

1. Рођендански специјал: Scattered Empire
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 5
    Последња порука: 06.09.2015, 14:55
  2. Одговора: 1
    Последња порука: 08.07.2014, 13:10
  3. [важно] T4.4 и рођендански сервери
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 14.03.2014, 19:08