Страница 60 од 137 ПрваПрва ... 1050585960616270110 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 591 до 600 од 1363

Тема: Специјални рођендански сервер!

Корисник
    Члан од
    14.08.2009
    Одговори
    114

Подразумевано

gde je otisao travian to je strasno

koliko strana se pise da je neko pedso art ili nije i jos neke gluposti

svi ispadoste veliki igraci ili veliki da pljujete po drugima a najbolji dokaz da su citavi svezi nesposobni da nuliraju jedan krop bez odbrane vam nisu dali ideju da pricate kolika je nesposobnost saveza koji sebe smatraju takmacem swa ally

ako jedan savez nije sposoban da nulira jedan krop takoreci bez odbrane neka mi neko kaze ko to misli da dobije swa ally na ovom serveru sa takvim radom i razmisljanjem

nekada je ovo bila igra zbog koje se zvalo telefonima u bilo koje vreme ,gde je bilo napada na drugekotepo nekoliko puta u jednoj sedmici.asada se prepucavate zbog gluposti.

igram ovu igru na rs3 sam i cekam barabe da me nuliraju ako mogu i da zavrsim sa travianom

izvinjavam se svima koji me znaju ali ne mogu da igrm sa covekom koji dva dana pred zavrsetak servera predje upobednicku ally
    casnije je biti skatan
    rs3 zokikov,pauk
    rs4 papiga
    rs2 zokikov
    rs1 nocna mora, niko,bingo,pantheon,pauk
    rs5 pampur
    i jos neki serveri

gluvome pricati i coravom namigivati je uzaludan posao

http://prntscr.com/finjv9,http://prntscr.com/fiqh3r

Корисник
    Члан од
    22.10.2012
    Одговори
    202

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Racke Види одговор
    Travian RS3 Special Edition 4.2.5 WINTER TRANSFER UPDATE!

BILINGUAL From H1N1™ to PRO Transfer fee Artefakti sposobnih vojnika
    Sakupljac Perja From H4N4™ to SWA No3 Transfer fee UNKNOWN
    hahaha vidim da si neki duhovit decak

Корисник
    Члан од
    23.05.2013
    Локација
    Uzice
    Одговори
    150

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла SHALE Види одговор
    Ne postoji mogucnost fejka jer je art mnogo bitan da bi se rizikovalo sa tvojom amaterskom procenom dal je fejk il nije, znaci il ga deffas il pomeras, nema procene fejka i zato ne postoji mogucnost fejka, a sem toga poslao ti je uklopljen napad iz oba off sela, toliko o tvom znanju da procenis dal je fejk...
    A vidim cesto koristis google, pa ukucaj slobodno sta znaci rec Predaja, pa kad vidis skontaces da si art predao (bez borbe) a ne da su ti oteli...
    Da me pogresno ne razumes, ne tvrdim da si se dogovorio sa njim da ti uzme art, nego jednostavno nisi hteo da branis iz svojih nekih razloga...
    Ti opet pises a ne znas, nije amaterska procena rekao sam vec komunikacija nas na nalogu nije bas najbolja jedan od duala je rekao da je bio na nalogu do 6h ujutru i rekao je da nije video da je tada bilo napada, logicno pogledas vreme stizanja vojske i izracunas da nije moguce da ide katama jer bi morao da krene u 5h i stigne u to vreme do tog sela, video sam da nema cizme i to je to.. odatle to da je fake, inace napad nije bio uklopljen bilo je par minuta razmaka, ja sve ovo pisem jer ja jedini ulazim na forumu od ljudi koji igraju na nalogu, pricas cas ovo cas ono, te javi se vodji, te pomeris art, te znanje da procenim dal je fake ili ne, napisao sam ti sad zasto sam mislio da je fake, napisao sam ti da sam pisao vodji H4N4 iskulirao je.. Mislim da smo ti i ja dovoljno pisali o ovome jer stvarno nmg da ti pisem detalje koji su jako bitni da bi TI koji si sa strane mogao da procenis situaciju.. I to da li te shvatam pogresno sad ne, ali cela ova frka se digla oko toga da sam se ja dogovorio da dam art, i zato se i dalje pise o ovome, ja sam cak i napisao u nekom od postova da je art prelako i previse glupo otet od strane nas sa naloga i to je stvarno tako...

Цитат Поруку оставио/ла dehi15697 Види одговор
    @stefane

nemoj da farbaš ljude da nisi poklonio art po dogovoru , znamo se, a i ovaj perjar bolje da ćuti kao vođa da promeni ally , svašta
    Maa ajde i ti me sad ...
    Последња измена: Promax, 03.02.2014 у 10:11.
    rs1- UnknownShone,Mihajlo Pupin
    rs4- Rampage. GoD LiKe
    rs5- Booma Yee
    rs3- BILINGUAL
    rs2- Mara

Корисник Аватар корисника GoR GaR
    Члан од
    01.12.2011
    Локација
    Apatin
    Одговори
    53

Подразумевано

Kolko gledam ovo je diskriminacija falangi jedu dva zita a debeljuce a sva ostala pesadija jedu dva zita a manekeni .
    Ili falangama tri zita po satu za odrzavanje ili svi da budemo buce.

Корисник Аватар корисника dehi15697
    Члан од
    16.02.2012
    Локација
    Srbija
    Одговори
    250

Подразумевано

@shale
    ma nije on amater, pao je neki dogovor oko arta, stefan je to
    serbia loco
    gledam
    alkohol
    niwea
    dehi15697
    saruman crni
    mao tse tung
    eclipse
    sweet saruman

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zokikov Види одговор
    gde je otisao travian to je strasno

koliko strana se pise da je neko pedso art ili nije i jos neke gluposti

svi ispadoste veliki igraci ili veliki da pljujete po drugima a najbolji dokaz da su citavi svezi nesposobni da nuliraju jedan krop bez odbrane vam nisu dali ideju da pricate kolika je nesposobnost saveza koji sebe smatraju takmacem swa ally

ako jedan savez nije sposoban da nulira jedan krop takoreci bez odbrane neka mi neko kaze ko to misli da dobije swa ally na ovom serveru sa takvim radom i razmisljanjem

nekada je ovo bila igra zbog koje se zvalo telefonima u bilo koje vreme ,gde je bilo napada na drugekotepo nekoliko puta u jednoj sedmici.asada se prepucavate zbog gluposti.

igram ovu igru na rs3 sam i cekam barabe da me nuliraju ako mogu i da zavrsim sa travianom

izvinjavam se svima koji me znaju ali ne mogu da igrm sa covekom koji dva dana pred zavrsetak servera predje upobednicku ally
    casnije je biti skatan
    Da ti kazem da nemogu da shvatim tvoj napad. Igras do arta u ally i onda izadjes i napadnes art.

Milsim da je veliki problem RS servera sto se mnoge stvari dozivljavaju licno i prenose se sa servera na server. Za to da ovo vise nije to od igre si u pravu, al to je delom sto i mi starimo... Naravno ti imas pravo na svoje misljenje i svoju igru, ali razlog koji si naveo meni ne pije vodu, bez namere da ulazim u polemiku oko toga, cisto iznosim svoje misljenje. Ja i onako nemam bas vremena da igram , cisto udem da vidim sta se desava i neki put kliknme po nesto...
    Rs1 Komandni Vod, ex Rs1 Javorski Vuci
    Rs3 Komandni Vod, ex Javorski Vuci
    Rs4 ex Paton /ne svracam vise /, jos neki nikovi
    Rs5 ex Komandni Vod

Корисник
    Члан од
    14.08.2009
    Одговори
    114

Подразумевано

Evo jos jednom strasnih BARABA predvodjenih INDIJANCEM (IZDAJICOM)u pokusaju da nuliraju krop naloga koji je bez saveza

Mozda sad imaju vise srece.

http://prntscr.com/2q6mba
    rs3 zokikov,pauk
    rs4 papiga
    rs2 zokikov
    rs5 pampur
    i jos neki serveri

Корисник
    Члан од
    24.06.2012
    Одговори
    31

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zokikov Види одговор
    Evo jos jednom strasnih BARABA predvodjenih INDIJANCEM (IZDAJICOM)u pokusaju da nuliraju krop naloga koji je bez saveza

Mozda sad imaju vise srece.

http://prntscr.com/2q6mba

na rs1 sam doso zato sto me zvao meci i ostali da opet igram sa njima posto sam i prethodno igrao sa njima u olimpu , dolazi doo organizovano idemo da igramo .naravno da sam poso zbog drustva ako sam igrao ceo server protiv doo igracu do kraja necu kao pojedini cas cemo doo cas heven cas ovo cas ono ni sami nisu znali protiv koga igraju, ako sam doso da igram protiv nekog igracu do kraja a ne kao pojedini ljigavci da neznaju gde udaraju . kada si doso ovde sa lavovima sta ste sve pricali za swa ti prvi sada ih molis i kukas za def a swa ko swa jedva ceka da iskoristi to jer je to njihova igra daj da defamo ove pojedine takozvane igrace da svi gube ofove , samo da te pitam koja je tvoja poenta igre doso si prvi protiv swa pricao za njih sve i svasta i sta si uradio sa svojim ofom nalogom samo si ga izgubio skatan sada si izgolda i sta opet de si u celoj prici sto ne odigras jedan server kako treba

Корисник
    Члан од
    14.08.2009
    Одговори
    114

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла stimpii Види одговор
    na rs1 sam doso zato sto me zvao meci i ostali da opet igram sa njima posto sam i prethodno igrao sa njima u olimpu , dolazi doo organizovano idemo da igramo .naravno da sam poso zbog drustva ako sam igrao ceo server protiv doo igracu do kraja necu kao pojedini cas cemo doo cas heven cas ovo cas ono ni sami nisu znali protiv koga igraju, ako sam doso da igram protiv nekog igracu do kraja a ne kao pojedini ljigavci da neznaju gde udaraju . kada si doso ovde sa lavovima sta ste sve pricali za swa ti prvi sada ih molis i kukas za def a swa ko swa jedva ceka da iskoristi to jer je to njihova igra daj da defamo ove pojedine takozvane igrace da svi gube ofove , samo da te pitam koja je tvoja poenta igre doso si prvi protiv swa pricao za njih sve i svasta i sta si uradio sa svojim ofom nalogom samo si ga izgubio skatan sada si izgolda i sta opet de si u celoj prici sto ne odigras jedan server kako treba

Ima mnogo boljih igraca od mene na serveru ali za tebe sam izmislio ovu igru.
    Tvoje lazi me ne doticu jer si slagao sve sto si rekao i sa takvim ljigavcem nemam nameru da raspravljam o igri.
    Ne kazem da i ja nisam gresio ali ono sto si ti uradio za to se u ratu strelja na licu mesta a ovo je ratna igrica i o cemu dalje da pricamo

Zelim ti sve najbolje u zivotu i iskreno se nadam da si mnogo bolji covek u realnom zivotu nego u igrici
    rs3 zokikov,pauk
    rs4 papiga
    rs2 zokikov
    rs5 pampur
    i jos neki serveri

Подразумевано

Ajde ljudi, jos jedno WW selo osvojeno

Сличне теме

1. Рођендански специјал: Scattered Empire