Страница 21 од 24 ПрваПрва ... 111920212223 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 201 до 210 од 233

Тема: Kvalifikacioni server za turnir

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла COBB Види одговор
    kraj
    I ko je dobio server ?

Dajte detalje ?

Cujem neka off sela fasovala pred sam kraj !?!
    EjlSaro-NWHQ
    Dr.Max-NW-RnR
    Domino-TNT
    Unknown-TNT
    Maratonci-Terrors
    Zanatlije-1389
    http://4travian.org/log/c84a4920e67b...7df180aa1f4ebc

Kad bi neki ljudi skočili, s visine svoga ega, na razinu svoje inteligencije,poginuli bi !

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr.Max/EjlSaro Види одговор
    I ko je dobio server ?

Dajte detalje ?

Cujem neka off sela fasovala pred sam kraj !?!
    Server je uzela rumunsko bugarska koalicija, nasi nisu nista uradili, naravno, jer su nasi vodili rsx-ovske ratove , sto se i ovde,na forumu, dalo videti.
    Brojcana nadmoc donela je rezultate,iliti: two bad-Milosh dead , gde ime glavnog junaka sve govori: Mi-losh. Jedino sto mislim da je vecina nasih ljudi ispunila zadatak zbog kojeg je i dosla na kvalifikacije, a to je plasman za finale.
    Izgleda da su se svi smorili kad niko da zalaje i krene medjusobnu pljuvacinu,vec nekoliko sati .

Корисник
    Члан од
    24.07.2013
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    13

Подразумевано

Ima li neko logove ovih bas bas velikih offova ?

Корисник Аватар корисника GoR GaR
    Члан од
    01.12.2011
    Локација
    Apatin
    Одговори
    53

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TralaLana Види одговор
    Server je uzela rumunsko bugarska koalicija, nasi nisu nista uradili, naravno, jer su nasi vodili rsx-ovske ratove , sto se i ovde,na forumu, dalo videti.
    Brojcana nadmoc donela je rezultate,iliti: two bad-Milosh dead , gde ime glavnog junaka sve govori: Mi-losh. Jedino sto mislim da je vecina nasih ljudi ispunila zadatak zbog kojeg je i dosla na kvalifikacije, a to je plasman za finale.
    Izgleda da su se svi smorili kad niko da zalaje i krene medjusobnu pljuvacinu,vec nekoliko sati .
    Druze moj za neuspeh SRBSKOG TRAVIJANA i EX YU saveza ,mozemo naci u vodama jer nisu dorasli visini zadatka. Jer ove kvalifikacije su bile slabije od proslih. Razocaran sam u igru vođa, pokazali su da su 0(nulu)kao igraci i kao vode a u finalu ce pobeci i prikloniti se jacima jer neznaju drugacije da igraju a vole da se busaju .Pokusaj igraca Ivanapile i Karamelica da se nesto vise uradi je bio uzaludan jer start je bio los sami oni bez pratnje...velikih igraca koji sebe nazivaju bio je uzaludan. Ovom prilikom pozdravljam Ivanupile i Karamelicu na odlicnoj igri, saigrace iz ExYu™ koji su se hrabro drzali do zadnjeg momenta, bilo je pravo zadovoljstvo igrati sa vama, da ne izdvajam nikog. Poz

Подразумевано

ma idi ocajno je bilo sve organizovno sa nase strane.niko nikog nije slusao,dok su ovi lepo odradili ww i bez konkurencije bukvalno odneli server.
    Legio Patria Nostra

Подразумевано

Prvo, nisam drug, nego drugarica.
    Drugo,mnogo vaznije je lekcija koju su nam odrzali Rumuni ( i mozda Bugari-nisam na tim koordinatama bila,pa ne mogu da tvrdim sa sigurnoscu),a koju smo mi zaboravili: da je travian kolektivna igra,a igra pojedinaca ili nekolicine pojedinaca protiv ostatka servera.
    Srpski serveri su preneti na medjunarodni, sto je redovna pojava.Podmetanje nasih klipova u njihove(citaj: nase) tockove, specijalnost je igraca sa RS domena.
    To se videlo od pocetka ovog topica.
    E sad, ostaje finale..i imam jedan predlog: napravite jedan topic,posvecen finalu, jos koliko sutra. Tu se mozete do jeseni ispljuvati i izvredjati, a onda krenuti da se organizujete makar sto se tice koordinata na koje ce se ici, i cilja na tom finalnom turniru.Ako je plan da se zida ww, onda neka jedan zida taj ww, i neka se napise ovde, da se unapred zna. Pa posle,kad krene server, delite se na off i def, na manje saveze.
    Finalni turnir je vrlo jak, sa ekipama za koje su Rumuni mala deca.
    ovo je def u Ruskom WW selusa prethodnog Turnira: http://prntscr.com/xgei9
    i def u selu sa planom:http://prntscr.com/xgek5.

(licno vidjem ocima moje malenkosti, snimke pravio Ivica Student)

Takav server se igra samo na jedan nacin: svi na jednoj strani, ili ne pocinjite, bice vam zao.Tu nema sume, do 400/400
    Ja rekoh sta sam mislila, a vi mozete da nastavite sa pljuvacinom.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла GoR GaR Види одговор
    Druze moj za neuspeh SRBSKOG TRAVIJANA i EX YU saveza ,mozemo naci u vodama jer nisu dorasli visini zadatka. Jer ove kvalifikacije su bile slabije od proslih. Razocaran sam u igru vođa, pokazali su da su 0(nulu)kao igraci i kao vode a u finalu ce pobeci i prikloniti se jacima jer neznaju drugacije da igraju a vole da se busaju .Pokusaj igraca Ivanapile i Karamelica da se nesto vise uradi je bio uzaludan jer start je bio los sami oni bez pratnje...velikih igraca koji sebe nazivaju bio je uzaludan. Ovom prilikom pozdravljam Ivanupile i Karamelicu na odlicnoj igri, saigrace iz ExYu™ koji su se hrabro drzali do zadnjeg momenta, bilo je pravo zadovoljstvo igrati sa vama, da ne izdvajam nikog. Poz
    Koje vodje I koji savezi su igrali sa Rsx u sklopu ExYu ?
    EjlSaro-NWHQ
    Dr.Max-NW-RnR
    Domino-TNT
    Unknown-TNT
    Maratonci-Terrors
    Zanatlije-1389
    http://4travian.org/log/c84a4920e67b...7df180aa1f4ebc

Kad bi neki ljudi skočili, s visine svoga ega, na razinu svoje inteligencije,poginuli bi !

Корисник Аватар корисника GoR GaR
    Члан од
    01.12.2011
    Локација
    Apatin
    Одговори
    53

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr.Max/EjlSaro Види одговор
    Koje vodje I koji savezi su igrali sa Rsx u sklopu ExYu ?
    Neznam ,nemogu poimenicno da prozivam nekog ko se vesto krio ali mogu reci da je bilo smesno i jako neozbiljno za vode pojedinih saveza odma se videlo da ce mo izgubiti.Prvo svi su se nesto razbezali ali oni su otisli za njima,sklopljene saradnje i ponovi a jedni odrugih svetlosna godina a isti se nisu postovali. Igrao sam u 5 saveza EXYU , prvo sam poceo EXYU SLo oni me izbacili neznam slovenacki i nista ih nerazumem a neće poruke da salju na engleskom...EXYU cro oni me izbacili jer nisam hteo da im saljem rese svaki dan da bi se pojedinci popali...EXYU NJN jedan od jačih saveza je bio u startu koji je obećavao nešto, posvađaše se nesto i rasturi covek savez....,EXYU SWA e tu sam bio izbacen bez objasnjenja posle se raspali i na kraju EXYUtm tu je bilo ok ali je bilo kasno za sve.Bugari se naselili u sivoj zoni i to bas lepo taktićki kako se naselis odma te sruse pokusao 3 puta i na kraju odustao a ni jedan nas ofer nije ni pokusao da ocisti mesto naseljavanja nego se popali....strasno jednostavno plač majke bozije svi su čekali da se zavrse kvalfakacije

Корисник Аватар корисника COBB
    Члан од
    14.04.2012
    Одговори
    40

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла GoR GaR Види одговор
    Pokusaj igraca Ivanapile i Karamelica da se nesto vise uradi je bio uzaludan jer start je bio los sami oni bez pratnje...velikih igraca koji sebe nazivaju bio je uzaludan. Ovom prilikom pozdravljam Ivanupile i Karamelicu na odlicnoj igri, saigrace iz ExYu™ koji su se hrabro drzali do zadnjeg momenta, bilo je pravo zadovoljstvo igrati sa vama
    Slazem se sa tobom i ujedno pozdravljam Ivanu Pile sa acc Hammer Team i Karamelicu...dosta su vukli saveze i pored toga sto nisu imali adekvatnu pomoc od drugih koji su odmah na pocetku pobegli u sume i celo vreme pricali kako prave off za ww... dok smo se u sivoj zoni manje vise sami pokusavali da izborimo te neko vodje su samo klikali po sumama i klikali pop da bi mogli da idu na glavni server...zalosno... ali i poucno barem znam kome u naprednom nekom serveru mogu verovati i znati kako ko igra..

Корисник
    Члан од
    28.07.2009
    Локација
    Kovin
    Одговори
    579

Подразумевано

I ja pozdravljam Ivanu pile i zahvaljujem joj se sto me nije primila u savez xD
    Mnogo zabavnije mi je bilo u cro.
    Mada sam sam uzeo ww pri samom kraju cisto da imam etiketu ww holder, a i da ne budu svi ww kod ro-bg.
    jesen 2008 prvi bax, acc Rocky ally ™, team winner
    zima 2008/09 drugi bax, acc Bad Boys_, ally Resistenza United, team winner
    prolece 2011 comx, acc Dariush, ally Balkan, team winner http://travian-reports.net/us/report/949791412d7

Сличне теме

1. TURNIR 2014
    By tul3 in forum Балкански турнир
    Одговора: 33
    Последња порука: 20.09.2014, 14:06
  2. BRUKA = COMX I TURNIR
    By Ciciban in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 62
    Последња порука: 22.03.2014, 22:34
  3. Travian turnir 2012 - Da li igrate?
    By Pokojni Toza in forum Генерално
    Одговора: 49