Страница 14 од 24 ПрваПрва ... 41213141516 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 131 до 140 од 233

Тема: Kvalifikacioni server za turnir

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ivanapile Види одговор
    ne teram kontu, vec iznosim svoje misljenje.. nadam se da jos uvek imam prava na to..
    i lepo si rekao, ti tako volis, ja volim da pravim cezare.. tvoje iskustvo je ocajno, moje se pokazalo kao isplativo.. u svakom slucaju, poenta je kako volis da igras i koliko si aktivan kao deffer, jer upravo ti cezari mogu da ti posluze za farmanje..

elem, da rezimiram konstruktivnu raspravu, svako ima svoj nacin igre i ne treba ga pocenjivati..
    Cezar - najjača rimska OFF jedinica , ako ti je do deferisanja moj topli savet je prelazi lagano na gale ,čak i konjanik je što se tiče deffa za cezara 5 u glavu , kombinacija falange druid (može čak i malo konjanika) -NEPROCENJIVO a za sve ostalo tu je .........

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла byteme Види одговор
    Cezar - najjača rimska OFF jedinica , ako ti je do deferisanja moj topli savet je prelazi lagano na gale ,čak i konjanik je što se tiče deffa za cezara 5 u glavu , kombinacija falange druid (može čak i malo konjanika) -NEPROCENJIVO a za sve ostalo tu je .........
    http://prntscr.com/1e9f7a

Jest samo prvo moras da joj objasnis da cezar ne jede 6 zita po satu nego 4 to prvo ...... mada mislim da joj je danas digitron ekspodiro .... ......
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    18.07.2010
    Одговори
    186

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    http://prntscr.com/1e9f7a

Jest samo prvo moras da joj objasnis da cezar ne jede 6 zita po satu nego 4 to prvo ...... mada mislim da joj je danas digitron ekspodiro .... ......
    Definitivno vi ne pricate o istoj igrici, ili su uveli novo pravilo da cezar jede 6 u pojacanju, al ne secam se da bio skoro neki apdejt

Корисник
    Члан од
    24.06.2012
    Одговори
    111

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ekspert Види одговор
    Definitivno vi ne pricate o istoj igrici, ili su uveli novo pravilo da cezar jede 6 u pojacanju, al ne secam se da bio skoro neki apdejt
    vidi se da pojma nemate o t4,2

Корисник Аватар корисника ivanapile
    Члан од
    24.01.2008
    Локација
    Beograd
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла byteme Види одговор
    hvala na savetu..

a za sve ostale, u pravu ste, cezar jede 4 po satu.. eto nije tesko priznati kad se pogresi..

svako dobro, odoh ja.. hvala sto ste mi ublazili dosadu..
    ... negde između jave i sna ...

ex rs1 - ivanapile, HN
    exex rs2 - koledaf, TNC
    ex rs2 - ivanapile, Pigs.TNC
    exex rs3 - orion, FTW.KoG3
    ex rs3 - Brother4u, BIA2
    rs3 - Peggy, PLAY-NA
    rs4 - pilence, AПШ

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ivanapile Види одговор
    hvala na savetu..

a za sve ostale, u pravu ste, cezar jede 4 po satu.. eto nije tesko priznati kad se pogresi..
    opet nisi u pravu ..... a ako cezarima branis malu ludu a ona da negativnu potrosnju ..... koliko onda jedu .....
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    18.07.2010
    Одговори
    186

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    opet nisi u pravu ..... a ako cezarima branis malu ludu a ona da negativnu potrosnju ..... koliko onda jedu .....
    Msm da je otisla po baterije za digitron, one prosle bile pri kraju pa sve joj pogresno racunao

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ekspert Види одговор
    Msm da je otisla po baterije za digitron, one prosle bile pri kraju pa sve joj pogresno racunao
    Bice da je otisla kod duall-a da se informise ...... digitron ekplodiro .....
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    21.07.2009
    Локација
    Cuprija/BG
    Одговори
    313

Подразумевано

Kod deff naloga najbitnija je ekonomija, sa resursima koliko treba za jednog cezara mozes da napravis vise od 4 pretora(4.7), sto znaci da je cezar jak 80/105 a 4 pretora 260/140...

Za bilo koji narod pa i za gale se najvise isplati da se prave samo "najjednostavnije jedinice" jer za istu kolicinu resa dobijes jaci deff...cak i kombinacija falange/druidi je slabija za nekih 10% u odnosu kad bi se pravile samo falange...
    rs3(2009/2010) Svaba
    rs1(2009/2010) Zele zeka
    rs3(2010/2011) Svaba
    rs3(2012/2013) Playboy
    rs3(2013/2014) LoL
    rs3(2015/2016) The Wall
    rs1(2015/2016) Cipiripi

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Silni ekonomisti, alo bre, pa moji defferi imaju preko 20 sela i nagurace jos 15 do kraja servera, pa sta je za njih da naguraju 10k cezara kao pomocni deff. Drugo, niko nema nameru da posalje cezare u pojacanje i da ih drzi 2 sata ili da se deffa sa njima, nego da odradi posao gde treba, a hitno je, znate kad rade sekunde i kad je frka, e onda taj cezar stize tamo gde ne stize pretor. Dalje, ovaj zadnji ekonomista, da tacno je da se ne isplati cezar na sporacu, ali se itekako isplati na speedu, pa cak i na ovom x2.
    I samo jedna korekcija za Bojana, Cezari su najjaca jedinica na travianu, a ne samo rimska, ali si u pravu u sustini.
    I da ipak je brzina najbitnija, a ekonomija, ma o ekonomiji razmisljaju defferi sa 10 sela i bez kropa, ovi sto imaju pop i nemaju off i deff ne razmisljaju o ekonomiji.

I kad smo vec kod toga dal je cezar off ili deff jedinica.
    Pitanje za Milana Tarota i Bokija13, jel je 10k vitezova isto deff jedinica i kako vam ide zidanje pijace i reze na 20 u WW?
    http://travian-reports.net/rs/report/2572765fba5
    Последња измена: VLADTEPES, 08.07.2013 у 23:13.

Сличне теме

1. TURNIR 2014
    By tul3 in forum Балкански турнир
    Одговора: 33
    Последња порука: 20.09.2014, 14:06
  2. BRUKA = COMX I TURNIR
    By Ciciban in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 62
    Последња порука: 22.03.2014, 22:34
  3. Travian turnir 2012 - Da li igrate?
    By Pokojni Toza in forum Генерално
    Одговора: 49