Страница 81 од 123 ПрваПрва ... 3171798081828391 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 801 до 810 од 1224

Тема: Тренутно стање на рсx

Корисник Аватар корисника HERBA
    Члан од
    01.03.2012
    Локација
    BEOGRAD
    Одговори
    350

Подразумевано

Narini napadi na velikog vodju ROJALSA , KOJI JE VEC NA LETOVANJU

http://tx3.travian.rs/berichte.php?id=27379617|ba8b635b
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?id=27379622|6643e2f8
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?id=27379624|1407b9f3

Становници o3. Brasileёo су донели одлуку да пређу на Вашу страну.
    O lepog li teksta. Alni oni nisu ludi znaju de je bolj -STO RECE DRUG BRZI
    BIO JEDNOM JEDAN WW OFF I OTISAO U ISTORIJU ,
    NARAVUCENIJE , KO SE SPAJSERIMA DRUZI I SAM POSTANE PAJSER . SAD MOZE I JUDA MALO DA VAS VODI , RED JE POSTO SE GASI COVEK VEC DVA MESECA I PRAVI DEFF KAKO SI MI REKAO ZA WW . TAMAN SLEDECI SERVER ZAJEDNO U NATARE , DOBIJATE SIGURICA
    P.S. AKO SAM MALKO PRETERAO IZVINJAVAM SE BAS MI LEPO POCEO DAN
    Последња измена: Rade, 31.05.2013 у 20:46.

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dado_gola Види одговор
    jaooo loco pa jel ovo istina boki necu vise bar do ponedeljak
    A jesi neki, do ponedeljka, daj produzi rok bre

Цитат Поруку оставио/ла kuga Види одговор
    Ja znam da je Vukašinov mali molio da ga ne napadaju,sve ostalo je locina halucinacija......
    Aj naopako, kako znas da haluciniram? I ti poceo da gledas u pasulj? Da li mi to dobijamo jos jednu vidovitu Vidu?
    Последња измена: Rade, 31.05.2013 у 20:39.

Подразумевано

Herba druzeee zaboravio si i sa ovim da se pohvalis: http://travian-reports.net/rs/report/251069e9f2e upitanju je bila pljackaa..

Корисник Аватар корисника ROSPIJA
    Члан од
    12.12.2010
    Локација
    Zemun
    Одговори
    174

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr.Max/EjlSaro Види одговор
    E moj Grofe,

Pogledaj ove tuge I zalosti...pocela WW gradnja...planovi...natari itd itd

Nekim ljudima bi trebalo zabraniti logove postavljati na forum...bruka I sramota ako se neko hvali da je skucao ili nahvatao nekom off od 5 do 50 k...nikako ne mogu da svatim kako neko ne konta koji je dan servera...

Idem da skocim sa 7og sprata na vugla od sramote na kakve grane je pao rsx :(
    Nemoj da si takav Sarivoje..vidis kako ti pajseri i royalsi i dozirani ceo server vezuju napade na forumu...pravi skype-forum ratnici ..aj sto spamuju ovde i zatupljuju ostale glupostima i ubise Radeta dok brise iste,ajde sto se i hvale kako su nekad ili kako ce jednog dana oni pokazati svoju silu.....tako rade svaki server a nikako postojeci da odigraju ....al ove logove mocne kad otvorih...uplasih se da je treca nedelja servera a ne 90ti dan...i da se ovo nikad nece zavrsiti
    Mada kad se baci pogled na Skolarce i ZC...nisu ni oni daleko od njih samo ne stizu na forum spamujuci na skype-u

Mozda i vidimo neki log tih mocnih sila .....na natare kad budu izlazili na 100

Najbitnije da svi oni uz bruku na postojecem koji igraju obecavaju kako ce cuda praviti na nekim sledecim serverima

I da skacemo sa zgrade...ma ajde kako bi se onda smejali i naredne servere
    Последња измена: ROSPIJA, 31.05.2013 у 23:39. Разлог: moze mi se :)))
    Glupost i zloba...neograniceno oruzje ogranicenih ljudi...

rsx - ROSPIJA*ExTrEmE*HotSpot*BoOoM*BzZzBzZz*YooYoo*Spic y*- TNT
    comx - ROSPIJA....CrAzylCaT...- Balkan,TNT
    bax - BoOoM... - Kafana

Čuvaj se žurbe, jer ona uvek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori pre nego što nešto sazna, odgovara pre nego što nešto shvati, odluči pre nego što nešto proveri, kudi prije nego što se u nešto uveri.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ROSPIJA Види одговор
    Nemoj da si takav Sarivoje..vidis kako ti pajseri i royalsi i dozirani ceo server vezuju napade na forumu...pravi skype-forum ratnici ..aj sto spamuju ovde i zatupljuju ostale glupostima i ubise Radeta dok brise iste,ajde sto se i hvale kako su nekad ili kako ce jednog dana oni pokazati svoju silu.....tako rade svaki server a nikako postojeci da odigraju ....al ove logove mocne kad otvorih...uplasih se da je treca nedelja servera a ne 90ti dan...i da se ovo nikad nece zavrsiti
    Mada kad se baci pogled na Skolarce i ZC...nisu ni oni daleko od njih samo ne stizu na forum spamujuci na skype-u

Najbitnije da svi oni uz bruku na postojecem koji igraju obecavaju kako ce cuda praviti na nekim sledecim serverima

rospijo jedna,pusti ih da igraju snaga im na usta izlazi to nije zabranjeno

Ona
    Гост

Подразумевано

vidis kako ti pajseri i royalsi i dozirani ceo server vezuju napade na forumu...pravi skype-forum ratnici .
    Bilo bi korektno sa tvoje strane da prestanes sa svojim pametovanjem..i prozivanjem saveza u kojem ja igram....Ostali neka pricaju za sebe.....Tebe direktno niko ne proziva i bilo bi lepo u velikom luku da nas zaobidjes......

.Nisi cak ni zanimljiva,osim sto se svaki server sakrivas sa novim nalogom,koji ti goldaju drugi.Hvala Bogu da ima i takvih.....

I,da te podsetim na nalog "Shizika"..Zato,cuti,klikaj i primaj deff od celog servera...Ah,da i spremaj ww off na tudji racun.....

PS:Mozda i tebi treba doza od "doziranih" ?
    Последња измена: Ona, 01.06.2013 у 00:16.

Корисник
    Члан од
    04.03.2012
    Одговори
    487

Подразумевано

rospijo,vidi dušice,jednostrane su ti te tvoje tzv.fore i ako ti neko iz tvoje ekipe uputi smajlić za ovo što ti pišeš ovde,ne znači ni da si ti pametna,a ni da je taj ukapirao šta ti pišeš...tapšača po ramenu uvek ima i od njih čovek samo postaje gluplji...kapito?....Što s tiče igre,lepo ti je ona napisala,prošlog leta si imala nalog shizika,krila si se sa njim po svim mogućim savezima,kada su te izbacili i iz poslednjeg,ja sam ti lično sa offom ,kao što ti kažeš,kao da je 15 dan servera,oteo 3 sela,još neko ti je pokupio par komada i ti si nestala za 72 sata,tj. nestalo je ono malo sela što ti je ostalo.....prema tome ,nemoj ti o igri,pokazala si se...dodji ponovo na -/+ pa pričaj o offovima,kada se ratuje neprestano,nema ni offa,jel se slažeš?

rospijo,vidi dušice,jednostrane su ti te tvoje tzv.fore i ako ti neko iz tvoje ekipe uputi smajlić za ovo što ti pišeš ovde,ne znači ni da si ti pametna,a ni da je taj ukapirao šta ti pišeš...tapšača po ramenu uvek ima i od njih čovek samo postaje gluplji...kapito?....Što s tiče igre,lepo ti je ona napisala,prošlog leta si imala nalog shizika,krila si se sa njim po svim mogućim savezima,kada su te izbacili i iz poslednjeg,ja sam ti lično sa offom ,kao što ti kažeš,kao da je 15 dan servera,oteo 3 sela,još neko ti je pokupio par komada i ti si nestala za 72 sata,tj. nestalo je ono malo sela što ti je ostalo.....prema tome ,nemoj ti o igri,pokazala si se...dodji ponovo na -/+ pa pričaj o offovima,kada se ratuje neprestano,nema ni offa,jel se slažeš?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла loca Види одговор
    A jesi neki, do ponedeljka, daj produzi rok bre

Aj naopako, kako znas da haluciniram? I ti poceo da gledas u pasulj? Da li mi to dobijamo jos jednu vidovitu Vidu?
    ne moze locooo prije mora se malo i mahmurat

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dado_gola Види одговор
    ne moze locooo prije mora se malo i mahmurat
    E, jesi neki.... Ja bih ljudima dala malo odmora, a ne samo da ih udaras, a i ispucao si svoje... Kaze brzi dosta si udarao

Корисник Аватар корисника ROSPIJA
    Члан од
    12.12.2010
    Локација
    Zemun
    Одговори
    174

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ona Види одговор
    Bilo bi korektno sa tvoje strane da prestanes sa svojim pametovanjem..i prozivanjem saveza u kojem ja igram....Ostali neka pricaju za sebe.....Tebe direktno niko ne proziva i bilo bi lepo u velikom luku da nas zaobidjes......

.Nisi cak ni zanimljiva,osim sto se svaki server sakrivas sa novim nalogom,koji ti goldaju drugi.Hvala Bogu da ima i takvih.....

I,da te podsetim na nalog "Shizika"..Zato,cuti,klikaj i primaj deff od celog servera...Ah,da i spremaj ww off na tudji racun.....

PS:Mozda i tebi treba doza od "doziranih" ?
    Ti si jedan od retkih primeraka ovde koji da ima mozga imalo ne bi se javljao
    Oces da ti dajem casove malo ko na onom comx-u...ja sam imala dobru volju al sta cu kad nekima ne vredi i padaju godinu iz servera u server i seli se od saveza do saveza zbog toga Nemoj vidis kako je meni tebe zao i necu tvoje blamove da iznosim a znas da imam previse materijala za takvog dugogodisnjeg "igraca"..ali imam obzira prema tvojim godinama i mislim na tvoje zdravlje

Moji nalog je uvek prepoznatljiv i neskriven...samo tebi dioptrija pravi probleme ocigledno Osetila bi ga i ti da se ne krijes po sumama i gorama uvek ja volim da sam u CENTRU zbivanja i da mi budu na dohat ruke ovi hrabri Ako me ceo server deffa znaci svi znaju koji je jel da

Oooo Shizika sta vam je radila dobro me podseti ...sa par sela..mada mi nisu ni trebala..dovoljna mi bila heroina
    Isto kao na ovom serveru...

Bolje cutite kad nemate veze sa zivotom ni o ljudima ovde..i ne baljezgajte gluposti...ubi vas taj skype i bujna masta
    Al milo mi je i drago sto VAS toliko BOLIM Bolje se skoncentrisite na igru mozda naucite jednog dana nesto

Deffa me ceo server..a salju mi deff i sa drugih servera sta cu kad me volje ljudi...to boli a?
    Ja jos nista na tudj racun ..sta cu ima se moze se...to boli a? A inace ima sponzora ovde jel? pa sto ne kazes ..sta tebe odbili na konkursu...mora da je zato sto ulazu u talente
    Ne umem ispod 2-3 ww offa da napravim....ti nijedan .....i to boli a?
    Radi mi ova kartica ko singerica...sta cu kad volim da ulozim za svoje zadovoljstvo......boli?

Oces da kupim ja tebi neku jacu dozu..vidim zalihe ti presusile ..nije probkme da se otvorim kad su teski slucajevi u pitanju....ipak sam dusa

Cime se vi bavite hahahahah a da zavirite i u frizider malo

Цитат Поруку оставио/ла kuga Види одговор
    hahahaha jugo-kugo ja nisam dado...da ove tvoje bajke googlam sve ste pokazali pa se tesite nekim serverima i izmisljotinama ..ovde je previse igraca koji znaju pa ove pajser dozirane suplje price a samo to radite ceo server prolaze samo kod upravo supljih logove smo videli ...mlacenje prazne slame smo videli ...znamo tvoju opsesiju.....precenio si se bas bas kad si mislio meni da prosipas ovo i trazis pacijenta ovde za lecenje tvojih opsesija moraces na drugu stranu da se obrnes mi mozemo samo da se smejemo

izvini sto necu nastaviti konverzaciju sa tobom...posle ovog posta..jer ne zelim da budes banovan ovde po 100ti put....kad se zaneses ..uzivaj kao "advokat" ali tamo na skype

Najsmesnije je sto ti prosipas lazi konstantno ko da niko drugi nije bio na serveru pa ti mozda prodju blamiras se jugo a to ne prilici ni tvojim godinama ko ni doticnoj ispod
    Последња измена: Rade, 01.06.2013 у 10:51.
    Glupost i zloba...neograniceno oruzje ogranicenih ljudi...

rsx - ROSPIJA*ExTrEmE*HotSpot*BoOoM*BzZzBzZz*YooYoo*Spic y*- TNT
    comx - ROSPIJA....CrAzylCaT...- Balkan,TNT
    bax - BoOoM... - Kafana

Čuvaj se žurbe, jer ona uvek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori pre nego što nešto sazna, odgovara pre nego što nešto shvati, odluči pre nego što nešto proveri, kudi prije nego što se u nešto uveri.

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78