Страница 56 од 123 ПрваПрва ... 646545556575866106 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 551 до 560 од 1224

Тема: Тренутно стање на рсx

Корисник
    Члан од
    04.03.2012
    Одговори
    487

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла HERBA Види одговор
    volim i ja vas , Pajseri Judo uzmi ovog assiana decko obecava bas mi se svidja njegovo vidjenje traviana i vas kao pobednika . Samo ne napisa jer server uzimate ili sta Opustite se nista ne boli ovo je samo igra
    Herbice,ne budi ciničan na ovaj SVETI DAN...dečka ne poznajem ,vidim da je bio kod vas,pa verovatno zna kakva je situacija...a ti pišeš kao da je neko od nas napisao i odmah ga spojio sa nama.....ali to si ti,svi te znaju koliko pokušavaš neki svoj lični cinizam da izbaciš ovde ,iako smo svi samo neki nick u igri,ti čak i ne poznaješ nikoga iz svog saveza,pa ne vidim kome se ti obraćaš i koga pokušavaš da prozivaš...radi i dalje to,ali ne na VASKRS,bilo koje da si vere(ne zanima me)...i da te podsetim ,juda je izdao HRISTA...misli o tome,pošto vidim da ništa nisi čitao iz BIBLIJE....

Ona
    Гост

Подразумевано

Пошиљалац
    Cvele из села
    01. Сsgar№ur (-50/5)

Прималац
    defer sale из села
    05 MINISTAE SALE

01. Сsgar№ur појачање 05 MINISTAE SALE
    Фаланга Мачевалац Извиђач Галски витез Друид Коњаник Ован Катапулт Старешина Насељеник Херој
    Јединице 4704 267 70 1544 0 213 0 259 0 0 0
    Трајање трајање0:10:00
    Одржавање Жито 10392 по сату

Cime se sve sluze neki ovde,kao sto je ovaj igrac Cvele,koji salje svoju vojsku na hranu kod nas,.....Hvala Cvele da smo videli stanje tvoje vojske,koju naizmenicno saljes u savez DOZ...Redovno ti je vracamo,ali,ti si uporan....Ocito...Pa sada,kad se vec hvalis svojom "veeeelikom vojskom",koju si nesposoban da sam hranis,pa saljes neprijateljima,makar da te okacimo i na forum....

Pozdravi tvoj dupli nalog u savezu Kartel....Nadam se da ce sad neko od moderatora pregledati tvoj nalog i utvrditi i onaj drugi...Mada,onaj treci ti je poodavno obrisan,ali,ostao je i ovaj,medju jos nekim tvojim multicima....http://tx3.travian.rs/spieler.php?uid=3956
    Последња измена: Ona, 05.05.2013 у 20:58.

Корисник Аватар корисника Aryan Assassin
    Члан од
    26.03.2013
    Локација
    Valhala
    Одговори
    32

Подразумевано

Herbice,ne budi ciničan na ovaj SVETI DAN...dečka ne poznajem ,vidim da je bio kod vas,pa verovatno zna kakva je situacija...a ti pišeš kao da je neko od nas napisao i odmah ga spojio sa nama.....ali to si ti,svi te znaju koliko pokušavaš neki svoj lični cinizam da izbaciš ovde ,iako smo svi samo neki nick u igri,ti čak i ne poznaješ nikoga iz svog saveza,pa ne vidim kome se ti obraćaš i koga pokušavaš da prozivaš...radi i dalje to,ali ne na VASKRS,bilo koje da si vere(ne zanima me)...i da te podsetim ,juda je izdao HRISTA...misli o tome,pošto vidim da ništa nisi čitao iz BIBLIJE....
    Ma bolje mu je da ode malo trčati ili kopati njivu da izbaci malo gorčinu iz sebe nego što stalno visi pred monitorom i pokušava se dokazati u igrici za koju će mnogi za koju godinu zaboraviti da su je ikada igrali.

E herbolišče takvih junaka ko što si ti pun travian....

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ona Види одговор
    Пошиљалац
    Cvele из села
    01. Сsgar№ur (-50/5)

Прималац
    defer sale из села
    05 MINISTAE SALE

01. Сsgar№ur појачање 05 MINISTAE SALE
    Фаланга Мачевалац Извиђач Галски витез Друид Коњаник Ован Катапулт Старешина Насељеник Херој
    Јединице 4704 267 70 1544 0 213 0 259 0 0 0
    Трајање трајање0:10:00
    Одржавање Жито 10392 по сату

Cime se sve sluze neki ovde,kao sto je ovaj igrac Cvele,koji salje svoju vojsku na hranu kod nas,.....Hvala Cvele da smo videli stanje tvoje vojske,koju naizmenicno saljes u savez DOZ...Redovno ti je vracamo,ali,ti si uporan....Ocito...Pa sada,kad se vec hvalis svojom "veeeelikom vojskom",koju si nesposoban da sam hranis,pa saljes neprijateljima,makar da te okacimo i na forum....

Pozdravi tvoj dupli nalog u savezu Kartel....Nadam se da ce sad neko od moderatora pregledati tvoj nalog i utvrditi i onaj drugi...Mada,onaj treci ti je poodavno obrisan,ali,ostao je i ovaj,medju jos nekim tvojim multicima....http://tx3.travian.rs/spieler.php?uid=3956
    ma voli vas ovaj Cvele Sa 1k viteza odneo pola miliona resa DOZ-u( da kopiramo pljacke) A i on voli da pokazuje ogroman off cim je zasluzio da pokazujete sta vas pljacka svaki dan
    P.S.
    moderatori ne pregledaju nalog dusho Tolike godine sprcala na travijan a ne zna sta ko radi sad je zaladilo ,vreme je za peglanje vesha

Ona
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr.Jekkyl Види одговор
    ma voli vas ovaj Cvele Sa 1k viteza odneo pola miliona resa DOZ-u( da kopiramo pljacke) A i on voli da pokazuje ogroman off cim je zasluzio da pokazujete sta vas pljacka svaki dan
    P.S.
    moderatori ne pregledaju nalog dusho Tolike godine sprcala na travijan a ne zna sta ko radi sad je zaladilo ,vreme je za peglanje vesha
    http://travian-reports.net/rs/report...52,24545988e06 Mislis ovde,gde si nosio katajuci oazu ..ah da,secam se....kako da ne...

Cudno mi, kako mene nikad nisi opljackao,a ja sam tebi, za razliku,nulirala off selo ...uh,izvini,deff selo sa katama.tevtima ,vitezima i ovnovima....(uvek me smrda to sta su deff a sta off jedinice....) pa sve mislim,ta tvoja vojska sa batinama ,konicima,katama i ovnovima spada u off selo,ali,kao sto ti kazes, to je deff selo bilo...

PS: ah,da ma volimo i mi tebe,kao sto je Bajro voleo mater... (Ako ne znas nastavak recenice,javi se,da ti pojasnim ..)

Подразумевано

http://travian-reports.net/rs/report...52,24545988e06 Mislis ovde,gde si nosio katajuci oazu ..ah da,secam se....kako da ne...

Cudno mi, kako mene nikad nisi opljackao,a ja sam tebi, za razliku,nulirala off selo ...uh,izvini,deff selo sa katama.tevtima ,vitezima i ovnovima....(uvek me smrda to sta su deff a sta off jedinice....) pa sve mislim,ta tvoja vojska sa batinama ,konicima,katama i ovnovima spada u off selo,ali,kao sto ti kazes, to je deff selo bilo...

PS: ah,da ma volimo i mi tebe,kao sto je Bajro voleo mater... (Ako ne znas nastavak recenice,javi se,da ti pojasnim ..)
    Dzaba kevces farmice Doz-a dolazi cveleeeeeeeeeeeeee

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Ja bi samo da mi Bugz objasni jel to on pravi ww off u farming selu (glavni grad) i jel ima tamo arenu, posto ako nema ima da zakasni sa slanjem offa na neku oazu.

Ona
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr.Jekkyl Види одговор
    Dzaba kevces farmice Doz-a dolazi cveleeeeeeeeeeeeee
    Mene ? hahaha ..."hajde da se lazemo "

Dodzi,dodzi dodziiiii

http://www.youtube.com/watch?v=6notPvOFZhE

Подразумевано

Mene ? hahaha ..."hajde da se lazemo "

Dodzi,dodzi dodziiiii