Страница 29 од 123 ПрваПрва ... 1927282930313979 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 281 до 290 од 1224

Тема: Тренутно стање на рсx

Ona
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла NightShadow Види одговор
    nista zalosnije nego kad oni koji veze nemaju sa travianom prozivaju bilo koga a upravo takav je skup sad ovde
    tvoj trud Ona da budes duhovita a na skypu pucas besna ne ide
    bolje se uvatite i ucite da igrate i izbacite nekad nesto ovde iz igre a ne ova spamovanja sa glupostima
    laku noc zalosni skupe
    Sto,jel i ti menjas salvete..? Ok,dogovoreno,menjacemo bre,ne srdi se toliko....cccccccc.....

Ipak meni, umesto traviana, imaju prednosti druge stvari,uz menjanje salveta....Sad,mozes misliti koje su..... Ti igraj travian i budi naj naj,ne smeta to meni.. Meni je ovako bas fino...Neznalica sam,pa sta ....Bolje je biti neznalica,i zezati se,nego tvrditi da si sveznalica a u biti "mucak"....Ipak sam ja rado neznalica,spamer,skupljac salveta i drugih stvari....

PS: Jao moderatoru ,imaces posla kad dodjes iz skitanja....

Корисник Аватар корисника Exot1c
    Члан од
    14.08.2010
    Локација
    Wienna
    Одговори
    233

Подразумевано

Ovaj forum treba zabraniti nekim ljudima... Vec unazad 2 servera se vidi ko stvara tenziju na forumu i ko uvek prvi provocira i opet ti isti ljudi kuckaju.
    3rsx-8rsxExot1c. 9rsx 4FuN. 10rsx Noob_Team, rsx 2014/2015 Exot1c(dosao da napravim 2 sela)

11 rsx 4FuN

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла loca Види одговор
    Oj, bre Ja sam samo umetnica, advokatica nisam, mada posle ovog foruma mozda i postanem, ko ce ga znati Ma Dzeki kad kaze aW, aW ( njegovo cuveno w) onda ce bidne svasta
    I to sto kazes advokati su umetnici nema sta bar ja to jako dobro znam

Корисник Аватар корисника HERBA
    Члан од
    01.03.2012
    Локација
    BEOGRAD
    Одговори
    350

Подразумевано

Samo mala ispravka , izvinjavam se na dezinformacijama izgleda da Juda nece u natare jer kako se da videti tj procitati , postoji velika sansa da se uvuce u mracni prostor i ode u Oz tj Doz . Nisam siguran dal je tamo jos bio ali ako nije onda je 50-50 da ce biti ili tu ili u Natarima .
    P.S.
    Ja sam ovaj server na nalogu NOEXIT da znate posto se pola ljudi krije pa eto ko zeli tu sam moze da pise i na nalog

Корисник
    Члан од
    04.03.2012
    Одговори
    487

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла HERBA Види одговор
    Samo mala ispravka , izvinjavam se na dezinformacijama izgleda da Juda nece u natare jer kako se da videti tj procitati , postoji velika sansa da se uvuce u mracni prostor i ode u Oz tj Doz . Nisam siguran dal je tamo jos bio ali ako nije onda je 50-50 da ce biti ili tu ili u Natarima .
    P.S.
    Ja sam ovaj server na nalogu NOEXIT da znate posto se pola ljudi krije pa eto ko zeli tu sam moze da pise i na nalog
    e baš nekoga zanima gde si ti...u kom li ti svetu živiš,sunce ti poljubim...

Корисник Аватар корисника TipiaK
    Члан од
    28.03.2013
    Локација
    Где живите? ....Gde ti zivis?
    Одговори
    5

Подразумевано

Jeste smorili, niste vi za traviana, a to se i vidi u igri, nema sta da se prica ovde, samo znate spamat' i to 2-3 osobe uvijek. Citiram "Travian je samo igra, zasto se hvaliti uspjesima". Tih uspjeha i onako nemate, pa zasto onda dzaba napisete 100 poruka za jednu noc, tacnije za 5 sati!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ona Види одговор
    Ma jugo,ti si za ovih ovde 99% izmislio travian,ali,oni to ne znaju.....

Ti se igras i zabavljas,dok oni klikaju do iznemoglosti.....da na kraju pokazhu kako im je veeeeeeeeeeeeeeeliki off

Jeste cilj igre dici ww,ali,ovo je igrica,treba se malo i igrati....Zato ,tebi skidam kapu postovanje...
    Ima ONA narodna ...kaze Hvali Ciga svoga konja

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr.Jekkyl Види одговор
    Moze bre,on je onaj mekan momak
    Pih, mekan momak, znaci na tr je strava i uzas ko god da je... Pih.... Ja se ponadala neki iole dostojan protivnik, al nemam srece... :(

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла loca Види одговор
    Pih, mekan momak, znaci na tr je strava i uzas ko god da je... Pih.... Ja se ponadala neki iole dostojan protivnik, al nemam srece... :(
    Nisi jedina koja to misli....strava i uzas...verna kopija

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr.Jekkyl Види одговор
    Nisi jedina koja to misli....strava i uzas...verna kopija
    Ma, polako... Mozda gresim, mozda zna da igra, al koga god sam pitala niko nikad za njega nije cuo ili mi samo kazu "Totalno nebitna licnost"....

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78