Страница 122 од 123 ПрваПрва ... 2272112120121122123 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,211 до 1,220 од 1224

Тема: Тренутно стање на рсx

Корисник
    Члан од
    16.08.2012
    Локација
    mh
    Одговори
    21

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dado_gola Види одговор
    smijel se otvorit sampanjac ili da cekamo jos
    samo nazdravi slobodno

Подразумевано

Kakvo je stanje na serveru,cujem gradi se WW.Dokle se stiglo?

Корисник Аватар корисника Spartanac/Apolon
    Члан од
    07.04.2013
    Локација
    Kosovo
    Одговори
    7

Подразумевано

Pridruzujem se cestitkama TNT timu!
    Respekt za sve!

Подразумевано

eto ljudi zavrsi se i ovaj server... vidimo se na zimu... valjda ce do tad ovi royalsi pajseri i ostali da naprave deffa da nam ne ostane 200k neistroseno

pozzz

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Cestitke palmi na pobedi, dobra igra momci i devojke

Flavko, ne sastavljas testament, ne moras toliko pisati...

Блокиран корисник
    Члан од
    04.12.2009
    Одговори
    426

Подразумевано

premda sam to uradio pvt jos juce evo i zvanicno da cestitam koaliciji Kartel-EKV sa krilima na zasluzenoj pobedi

prevagu na serveru je doneo kartel bez ikakve sumnje i naravno dobra taktika vodja tnt koji su iskoristili neslaganje izmedju 1389-Garda (ne prebacujem nista kazem da je pametan potez)

Cinjenica je da je nakon odlaska RAKIA sa rsx TNT preuzeo primat premda se ogrebem ja tu i tamo neki server i drago mi je da postoje indicije za zimu da ce ih cekati jedna zanimljiva i mozda neocekivana koalicija na drugoj strani sto garantuje dobar server

Cestitam jos i
    ljudima sa naloga Lola sjajna igra ceo server
    Kartelu u celini na svemu pokazanom
    Fleki na onim ludackim izvidjacima (daj konacnu cifru zivota ti)
    Baby koja je pokazala da nije sve u tome da imas 50 sela vec kako koristis ista makar ih imao i 10
    Medi na offu (3 coveka u savezu od pocetka do kraja)

Svakako dosadan server do pocetka gradnje WW-ova

Dokazalo se da taktika "sume" i nije ocito tolko losa iako nisam i ne pada mi na pamet tako da igram ali realno ako se ide na osvajanje servera to mora tako

Lep provod preko leta zelim pa se vidimo na zimu opet

Ziveli

Корисник Аватар корисника flekaaaaA
    Члан од
    06.02.2013
    Локација
    ***** CITY
    Одговори
    268

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла partizanovac Види одговор
    premda sam to uradio pvt jos juce evo i zvanicno da cestitam koaliciji Kartel-EKV sa krilima na zasluzenoj pobedi

prevagu na serveru je doneo kartel bez ikakve sumnje i naravno dobra taktika vodja tnt koji su iskoristili neslaganje izmedju 1389-Garda (ne prebacujem nista kazem da je pametan potez)

Cinjenica je da je nakon odlaska RAKIA sa rsx TNT preuzeo primat premda se ogrebem ja tu i tamo neki server i drago mi je da postoje indicije za zimu da ce ih cekati jedna zanimljiva i mozda neocekivana koalicija na drugoj strani sto garantuje dobar server

Cestitam jos i
    Baby koja je pokazala da nije sve u tome da imas 50 sela vec kako koristis ista makar ih imao i 10

Dokazalo se da taktika "sume" i nije ocito tolko losa iako nisam i ne pada mi na pamet tako da igram ali realno ako se ide na osvajanje servera to mora tako

Ziveli
    75000 sam najvise imao mrzelo me klikati vise

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла partizanovac Види одговор

Cestitam jos i

Ziveli
    Cestitke zidarima TNT-a na osvajanju servera. Vec vidjeno je bilo na pocetku da cemo uzeti server. Svaka cast Kartelu na dominaciji na -/+ koordinatama i igracima koji su tu igrali.Najvise pozdrava nalogu Lola,pokazali su kako se igra travijan a ne ovi forum ratnici iz Royalcica,Pajsercica,neki Kvazi Doz itd... Ne daj boze jos da se Grof pridruzi Bugzu na -/+,ostale bi samo kosti od drugih saveza ovde.Mom dragom Herbinju cestitke na vodjenju saveza zajedno sa Bugzom,i ne obaziri se na onog tamo Jugu tugu,to je najveci forum ratnik na ovim prostorima
    Naro,svaka cast na akciji kod Flavijusa za uzimanje sela,Becku i Herbinju na Loli,Bugzu na offu,Lovcu i ekipi na odlicnoj borbi i tvrdoglavosti,nezaustavljivi su. Nadam se da cemo se opet druziti na zimu da drzimo casove travijana i taktike.Sve vas voli Dr.jekkyl

Подразумевано

Najiskrenije cestitke pobjednicima Vidimo se na zimskom

Подразумевано

Pridružujem se čestitkama, odlicna partija u završnici, dobra strategija i na kraju dominacija, sve čestitke TNT koaliciji. Vidimo se na nekom sledecem serveru opet...Pozz svima!
    T3.6 rulez

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7