Страница 1 од 8 123 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 79

Тема: Тренутно стање на рс7

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано Тренутно стање на рс7

Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума.

Све најбоље у игри.

Поздрав.

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Zar je moguce da ste otvorili jos jedan serever????? pa ko normalan ce da vam igra i rs7??? ljudi sta radite to bre ??? Pa i ovi ostali vise nisu za igru a vi otvarate jos jedan, znaci ne kapiram. :(
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kanc021 Види одговор
    Zar je moguce da ste otvorili jos jedan serever????? pa ko normalan ce da vam igra i rs7??? ljudi sta radite to bre ??? Pa i ovi ostali vise nisu za igru a vi otvarate jos jedan, znaci ne kapiram. :(
    Dobro to si upravu, ali kad je vec tu nek se igra .Zadnjih 5 servera sam odustao u prve dve nedelje, zbog bolesti, neplaniranih obaveza, pa cak i zbog putovanja .Nadam se da ce ovaj server biti uspesan(za mene), ali puno srece svima.Nick: Ich Bin Ludak(nemojte me katati)!

Новајлија Аватар корисника Nazzgull
    Члан од
    15.12.2009
    Локација
    Srbija, Novi Sad, Budisava
    Одговори
    3

Подразумевано

Срећно играње свима! Мени се и свиђа што сам коначно потрефио неки сервер који почиње од почетка, обично сам увек на крају, чим кренем већ готово..
    A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others. If you don't design your own life plan, chances are you'll fall into someone else's plan. And guess what they have planned for you? Not much.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nazzgull Види одговор
    Срећно играње свима! Мени се и свиђа што сам коначно потрефио неки сервер који почиње од почетка, обично сам увек на крају, чим кренем већ готово..
    axaxaxaxaxaxaxaxaxa koji si ti car xaxaxaxaxa srecno svima i od mene...

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла [ally] Види одговор
    Dobro to si upravu, ali kad je vec tu nek se igra .Zadnjih 5 servera sam odustao u prve dve nedelje, zbog bolesti, neplaniranih obaveza, pa cak i zbog putovanja .Nadam se da ce ovaj server biti uspesan(za mene), ali puno srece svima.Nick: Ich Bin Ludak(nemojte me katati)!
    Nije im bitan kvalitet vec profit , a sve manje ljudi gradi ww sela po serverima... bitno da se trosi gold

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор
    Nije im bitan kvalitet vec profit , a sve manje ljudi gradi ww sela po serverima... bitno da se trosi gold
    potpuno se slazem sa tobom..

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор
    Pa upravo sam to i hteo reci, citano izmedju redova, i generalno dok je rsx-a bice i golda kolko hoces za nas koji iz principa vise necemo da trosimo pare, jer nema potrebe za uplacivanjem (osim u krajnjoj nuzdi) posto tri referala na speedu opusteno jedan covek naklika za 3-4 dana kad speed dodje u period u kom je trenutno tekuci rsx i ko ima iole viska slobodnog vremena nikako nece doci u frku sa goldom jer dok nashi preiskusni multihunteri skontaju da ti klikas 3 refa ovi se vec ugase i mozes opet nova 3 .
    Ali sve to na stranu, veci je problem sto sad ima 5 sporih servera, gde ne moz skupiti barem 2000 konstantnih i aktivnih igraca po serveru pa da bude rokanje i igranje pun gas, vec ih igra tu i tamo shatro kao po 1000 (manje vise) na svakom serveru a od toga ko zna koliko je ustvari multisa i refova raznih i naravno da onda nema ni zidanja WW o kom ti pricas ko sto je to nekada bilo na 3.6 verziji jer sa inovacijama tipa izbegavanje napada, raznim cizmama, mastima,skrolovima,kaveze da ne pominjem i ostalim sra...a samo dolazi do gubitka igraca koji su bili zeljni prave igre a ne nadmetanja na aukcijama i vijanja do besvesti offova koji se sami izvlace pred napad itd itd. I ako je vec cinjenica da je to tako onda su se mogli neki najmanje aktivni spori serveri ugasiti i ostaviti tipa 3 spora 1 brzi i mozda uvesti neki brzi tipa 2x, 10x, nemam pojma koji vec (sto mislim da bi bilo interesantnije mnogo nego jos jedan spor) pa bi se onda i ovi sto zele da igraju spore skupili u ta tri npr. koja bi ostala,pa bi bilo koliko toliko zanimljivije za igru jer bi ucestvovalo vise igraca po serveru a samim tim bi se stvorilo i vise mogucnosti za dizanje vise WW itd itd a ovako.... mislim da je suvisno bilo sta komentarisati vise.
    Последња измена: kanc021, 22.11.2012 у 05:03.
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Подразумевано

Evo, ovo sam postovao na rs2. Cak se i Mh slozio sa tim. Ako mi ne uradimo nista da se kvaltiet servera podigne na neki nivo niko drugi sigurno nece. AKo neko ima volju neka proba da obavesti sve igrace na RS domenu pa da vidimo kako ce da bude. Nije sve u parama i goldu, ako imas jachi server vishe ce se ljudi i nadmetati u aukcijama i goldovanju imaces vise WW koje gde se trosi gold i tako to, ne znaci neminovno vishe servera vishe golda. Koliko su samo ljudi prestali da igraju zbog ovakvog loseg stanja na serverima. Evo post.

@Samo predlog, totalno je digresija na desavanja na serveru. Otvoren rs7, nije problem, ali situacija koja je na rs2, pa i na rs1, je katastrofa, snaga servera broj igraca i tako to. To vishe nije igra.... Ajmo da se ujedinimo, i da se dogvorimo nezvacnino da igramo samo jedan ili dva servera? recimo rs1 i rs2, da napravimo da budu to jaki serveri. Ovo se odnosi na igrace koje godinama vise po forumima i igraju travian. Igrati server za 1000 naloga od koga su 200 poluaktivni je smejurija, koja je poenta utrositi skoro godinu dana na tako nesto. BIlo bi dobro da se ovako nesto napise an svim forumima i da se otvori ovakva diskusija na generalnom forumu, i da se ljudi upute tamo.
    Predlog igramo svi rs1, sada kada ponovo pocne posto ce prvi poceti odnosno se zavrsiti ( valjda ) i da stvarno igramo rs travian, a ne da visimo sa strancim na com serverima zbog toga sto su jachi....@
    RS2 - Targa82
    RS3 - Tristan
    RS5 - Robin
    RS1 2013- DOTA , RS1 2015 - GENGHIS KHAN

Новајлија
    Члан од
    23.11.2012
    Одговори
    1

Подразумевано

na travianu rs7 kada hocu da uradim nesto na primer da unapredim zgradu ili neko resursno polje pojavi mi se 502 bad gateway

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599