Страница 45 од 75 ПрваПрва ... 35434445464755 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 441 до 450 од 747

Тема: Тренутно стање на рс3

Корисник
    Члан од
    20.12.2012
    Локација
    Bačka Palanka, Sombor
    Одговори
    29

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Bate, kakvu drogu ti koristis, da probam i ja taj shit
    Taj shit uzmi iz wc šolje, i vidim da si se opet našao baš upravo ti prozvanim. Svi pametni ćute...za tebe nisam siguran. Suština teksta je jasna. Ako nemaš šta pametno reći onda ćutiš inače izgledaš i gluplji od onog što jesi. Igraj više igru i možda nešto i napraviš. A od spamovanja nema vajde, rezultat govori sve. Nemam nameru da nekog vređam ili prozivam, samo da ukažem na to da ako je rs3 smešan server, nemoramo baš i ovde da se smaramo starim pričama. Od prošlosti se ne živi. To je poenta.
    OdedFehr

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OdedFehr Види одговор
    Taj shit uzmi iz wc šolje, i vidim da si se opet našao baš upravo ti prozvanim. Svi pametni ćute...za tebe nisam siguran. Suština teksta je jasna. Ako nemaš šta pametno reći onda ćutiš inače izgledaš i gluplji od onog što jesi. Igraj više igru i možda nešto i napraviš. A od spamovanja nema vajde, rezultat govori sve. Nemam nameru da nekog vređam ili prozivam, samo da ukažem na to da ako je rs3 smešan server, nemoramo baš i ovde da se smaramo starim pričama. Od prošlosti se ne živi. To je poenta.
    Tesko je mene isprozivati, a posto znam da kuckam sa svih deset prstiju zavezanih ociju, volim da spamam i lozim primace kao sto si ti i tvoja ekipica
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник
    Члан од
    20.12.2012
    Локација
    Bačka Palanka, Sombor
    Одговори
    29

Подразумевано

Tesko je mene isprozivati, a posto znam da kuckam sa svih deset prstiju zavezanih ociju, volim da spamam i lozim primace kao sto si ti i tvoja ekipica
    Pa dobro svako ima pravo. Sa čim se *****a ponosi, pametan se stidi. A danas je vreme ovih prvih.
    A ovo da smo ja i moja ekipica primači ne bih rekao. Vidim da ga samo ti primaš ovuda po forumu, (čim si najglasniji i na svaki post se nešto pravdaš i mudruješ), a sa sve tvojom ekipom i u igri.
    Mada ima i tamo dobrih igrača, iako se većina pogasila. Ostalo je još malo toga da valja.
    Nego da se ne nastavljamo, samo ti uposli tvoje prstiće pa spamaj, možda i dobiješ koji "like".
    OdedFehr

Корисник
    Члан од
    24.06.2012
    Одговори
    111

Подразумевано

cudno, i mi smo tu da bi tebe lozili, pitam se ko je uspesniji kad te nema da se javis par dana posle neke bitne BITKE

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Pa dobro svako ima pravo. Sa čim se *****a ponosi, pametan se stidi. A danas je vreme ovih prvih.
    A ovo da smo ja i moja ekipica primači ne bih rekao. Vidim da ga samo ti primaš ovuda po forumu, (čim si najglasniji i na svaki post se nešto pravdaš i mudruješ), a sa sve tvojom ekipom i u igri.
    Mada ima i tamo dobrih igrača, iako se većina pogasila. Ostalo je još malo toga da valja.
    Nego da se ne nastavljamo, samo ti uposli tvoje prstiće pa spamaj, možda i dobiješ koji "like".
    A jel ti volis vise da dajes ili da primas???
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник
    Члан од
    12.03.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    166

Подразумевано

Mi volimo 5 na 1, kucaj pod ''horrabin gangbang''
    Na pauzi.

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла San Sei Види одговор
    Mi volimo 5 na 1, kucaj pod ''horrabin gangbang''
    to je onda 5 na 6 hahahaha
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник
    Члан од
    12.03.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    166

Подразумевано

to je onda 5 na 6 hahahaha
    Jos ce ispasti dobre orgije
    Na pauzi.

Корисник
    Члан од
    07.04.2011
    Одговори
    53

Подразумевано

Ovako pisanje on i želi, samo da se eksponira, a kako ne može igrom onda ovim pisanjem koje se na kraju uvek pretvara u vređanje.

Ja pozivam sve ozbiljne igrače, moje saigrače, da idemo na neki strani server jer ovo ''igranje'' me smara i želim da se igram kao i pre. Ovo je moj poslednji server, jer već imam puno istih, naravno dobijenih servera sa svojom ''ekipom'' i mislim da treba da idemo dalje i ostavimo ove ''velike'' igrače da novim Travijancima malo pričaju ove gluposti oko igranja.

Treba im dati prostora za dokazivanje, ali sam siguran da oni neće nikada naučiti da igraju ovu stratešku igru.
    Ja sam već sa nekim imao razgovore u vezi odlaska sa rs. servera i mislim da je to najbolje rešenje, jer kako neko pomenu ovde, odlaze ljudi u ''penziju'' jer ih ovo odvraća od igranja. Ne samo forum, ja za par godina samo pogledam i nekad se javim, ali igra nije više interesantna, jer smo mi mnogo jača klasa od ovih i treba da se oprobamo tamo gde možemo naći igrače koji imaju kvaliteta da nam pariraju, da ne bude ovo samo klikanje ... jer priznačete kada već sedimo ovde (naravno svako ima svoje razloge) i klikamo, bar da imam i neku satisfakciju i uživam kao nekada, kada su me na mobitel budili ljudi oko 4h ujutru i ja ustajao da sečem off u sekundu i lomim off protivnika.... to uzbuđenje je super i svrha igranja... a ovo što se igra danas ja više ne prepoznajem... ova taktika zavadi pa vladaj i ostale fore nisu primerene za igru koja zahteva požrtvovanje u 4h ujutru i nesebičnost kada savez sa kojim imamo pakt gradi WW a mi smo u drugom planu ali veoma važni činilac oko osvajanja servera - ili obratno....
    pa to o čemu ja pišem ovde polovina ne razume....

I neću više da se javljam... uostalom nemam ni 20 postova za par godina...
    ko želi da igra Travian, neka se javi u SWA ili na Skype i da se organizujemo kao i uvek do sada... ali na drugoj adresi...

Pozdrav

Simon
    Recycle Bin
    Trza mi finger
    Последња измена: Simon, 21.02.2013 у 17:35.

Корисник
    Члан од
    20.12.2012
    Локација
    Bačka Palanka, Sombor
    Одговори
    29

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Simon Види одговор
    Ovako pisanje on i želi, samo da se eksponira, a kako ne može igrom onda ovim pisanjem koje se na kraju uvek pretvara u vređanje.

Ja pozivam sve ozbiljne igrače, moje saigrače, da idemo na neki strani server jer ovo ''igranje'' me smara i želim da se igram kao i pre. Ovo je moj poslednji server, jer već imam puno istih, naravno dobijenih servera sa svojom ''ekipom'' i mislim da treba da idemo dalje i ostavimo ove ''velike'' igrače da novim Travijancima malo pričaju ove gluposti oko igranja.

Treba im dati prostora za dokazivanje, ali sam siguran da oni neće nikada naučiti da igraju ovu stratešku igru.
    Ja sam već sa nekim imao razgovore u vezi odlaska sa rs. servera i mislim da je to najbolje rešenje, jer kako neko pomenu ovde, odlaze ljudi u ''penziju'' jer ih ovo odvraća od igranja. Ne samo forum, ja za par godina samo pogledam i nekad se javim, ali igra nije više interesantna, jer smo mi mnogo jača klasa od ovih i treba da se oprobamo tamo gde možemo naći igrače koji imaju kvaliteta da nam pariraju, da ne bude ovo samo klikanje ... jer priznačete kada već sedimo ovde (naravno svako ima svoje razloge) i klikamo, bar da imam i neku satisfakciju i uživam kao nekada, kada su me na mobitel budili ljudi oko 4h ujutru i ja ustajao da sečem off u sekundu i lomim off protivnika.... to uzbuđenje je super i svrha igranja... a ovo što se igra danas ja više ne prepoznajem... ova taktika zavadi pa vladaj i ostale fore nisu primerene za igru koja zahteva požrtvovanje u 4h ujutru i nesebičnost kada savez sa kojim imamo pakt gradi WW a mi smo u drugom planu ali veoma važni činilac oko osvajanja servera - ili obratno....
    pa to o čemu ja pišem ovde polovina ne razume....

I neću više da se javljam... uostalom nemam ni 20 postova za par godina...
    ko želi da igra Travian, neka se javi u SWA ili na Skype i da se organizujemo kao i uvek do sada... ali na drugoj adresi...

Pozdrav

Simon
    Recycle Bin
    Trza mi finger
    Da u potpunosti si u pravu, skontah i ja to....pa ulazim u fazu kuliranja...A što se tiče drugih servera u potpunosti se slažemo sa tobom, mislim da treba ići odavde, pa nek se deca igraju spamanja na Travianu. Jedino da se dogovorimo gde preći, ostalo je sve već uigrano....Ja se nešto mislim možda kod Rusa ili Turaka, mada lično najčistiju igru sam imao na Francuskim serverima, sem problema sa komunikacijom, ostalo je baš bilo fer i borbeno, pa nek bolji pobedi. Ma videćemo već na skajpu...
    OdedFehr

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет