Приказ резултата 1 до 9 од 9

Тема: Ip adresa

Новајлија
    Члан од
    22.05.2012
    Одговори
    3

Питање Ip adresa

Zeleo bih da pozovem mog brata na travian speed server na kom i ja igram. Interesuje me da li je to moguce, zato sto moj brat i ja imamo istu IP adresu, ali imamo dva razlicita kompujtera, i ako jeste, kako to da uradim?
    Hvala, zeleo bih brz odgovor, moj brat je nestrpljiv

Корисник Аватар корисника -Monkey_D._Luffy-
    Члан од
    28.04.2011
    Локација
    Cacak
    Одговори
    23

Подразумевано

Mozes da ga pozoves, bez obzira sto imate istu IP adresu, samo mora da bude druga email adresa... E sad nzm kako ces miltihunter-u da objasnis da ste vas dvojica 2 razlicita igraca, to moras da vidis sa njim.
    Rs_3: Joker

Корисник Аватар корисника ЧОБИ
    Члан од
    27.11.2011
    Локација
    Београд
    Одговори
    85

Подразумевано

najmanji problem je da pozoves igraca,a najveci je multihanter. Pusti poruku multihanteru pa vidi sta ce on da ti kaze,jer moze da vas blokira obojicu zbog multinaloga,jer ce pomisliti da jedan igra na dva naloga.

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Venom^ Види одговор
    Zeleo bih da pozovem mog brata na travian speed server na kom i ja igram. Interesuje me da li je to moguce, zato sto moj brat i ja imamo istu IP adresu, ali imamo dva razlicita kompujtera, i ako jeste, kako to da uradim?
    Hvala, zeleo bih brz odgovor, moj brat je nestrpljiv
    Javi se MH i objasni situaciju. Bitno je da vi ne ulazite sa istog kompa na oba naloga i da se pridrzavate pravila igre.

P.S. ЧОБИ nije MH toliki problem, ako su igraci ok i posteni

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Корисник
    Члан од
    02.04.2012
    Одговори
    36

Подразумевано

Da se nadovezem. Mozete ulaziti i sa istog racunara (neko nema novca da kupi 2 PC-a), ali u tom slucaju posaljite poruku Multihunteru, on ce zapisati da vas ne bi blokirao u buducnosti. Ono sto trebas da znas je da MH vidi kada naloge igra jedna osoba, a kada vise.

Pozdrav

Новајлија
    Члан од
    22.05.2012
    Одговори
    3

Подразумевано

Hvala svima, evo poslao sam poruku Multihunteru, javicu vam odgovor, zato sto smatram da ima jos osoba kome ovo moze da pomogne.

Новајлија
    Члан од
    22.05.2012
    Одговори
    3

Подразумевано

Evo poruke koju sam dobio od Multihuntera:
    "idite na zlato , pa zaraditi zlato , i tu imate svoj referentni link koji mozete da mu date da se registruje preko njega, ili mu posaljite pozivnicu preko maila , i to tu mozete videti i po uputstvima postupiti.
    Ako imate dva razlicita racunara necete imati puno problema, samo nemojte da se mesate, jedan drugom ulazite na naloge i sve ce biti ok."

Jos jednom hvala vam svima!

Новајлија
    Члан од
    12.09.2016
    Одговори
    1

Подразумевано

Nadovezao bih se na ovu temu da ne bih pravio drugu.
    Naime, ja i brat igramo na istom serveru, nismo se registrovali preko iste IP adrese, igramo sa različitih uređaja, a banovani smo zbog multi acc. Kontaktirao sam multihuntera, ali ništa
    Sve je po pravilima, niko nikome nije ulazio na nalog. Šta da radim što već nisam???

Супермодератор Аватар корисника Zoro
    Члан од
    18.01.2010
    Локација
    Pancevo
    Одговори
    32

Подразумевано

§3.2. Мултихантер је једини кога требате контактирати у случају прекршаја правила игре. Играчи могу да комуницирају са мултихантером путем порука у игри и да на тај начин реше проблем. У случају основане сумње у одлуку мултихантера играчи могу контактирати менаџера заједнице путем е-мејла admin@travian.rs
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Сличне теме

1. ista ip adresa
    By sasa in forum Стара питања
    Одговора: 1
    Последња порука: 27.11.2010, 18:07
  2. Koja je adresa traviana za telefon?
    By Nenad 92 in forum Стара питања
    Одговора: 8
    Последња порука: 14.07.2009, 16:15
  3. ne radi adresa!!!
    By Niki95 in forum Стара питања
    Одговора: 7