Страница 157 од 185 ПрваПрва ... 57107147155156157158159167 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,561 до 1,570 од 1842

Тема: Тренутно стање на рсx

Корисник
    Члан од
    14.12.2010
    Одговори
    264

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sinischad Види одговор
    e bre mukice
    pa sto ne kazes da si ljubomoran sto te ministar ne postavi u film
    pošalji sličicu -ali ko i tvoj prijatelj saro - u tigrastim tangama - ili kojim drugim- sto mu je poklonio grobar da ne lupi mu ww pa ces se i ti mukice naci u filmu
    ps ispunice ti želju da i stvarno postanes glumac a ne samo da mastas o tome
    puno pozdrava do sledeceg rsx
    za srce
    ne se bojte necemo vraćati deff iz vaseg ww tu nam je najsigurniji -zanatlije tu ne smeju da lupe
    deda sinisa tebe i dalje nije sramota da se javljas
    tebe je ustvari glupo i komentarisati posto ce srcka da te strefi
    penzioner koji vas posmatra samo

Корисник
    Члан од
    14.12.2010
    Одговори
    264

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Boki - Nova nada Види одговор
    Realno treba da vas bude sramota.. Vas iz 1389 i ostalih saveza.. Da ovako pljujete po nama.. Ljudi sta je vama.. :O pa ovo je samo obicna igrica, u kojoj treba svi da uzivamo a ne da se prepucavamo.. To sto mi nismo imali jake WW offove ne znaci da ne znamo da igramo Travian.. Nego da nemamo vremena za igru kao i vi.. Nisu svi kao vi da vam zivot zavisi od Traviana.. Mi imamo obaveze za razliku od nekih.. A vreme ce pokazati svoje ko je ovde bolji, kao igrac i kao covek..

Toliko od mene..
    sve nas ili vas da bude sramota? mi ili vi pljujete sve vreme sa svakog naloga novog koji regate na forumu? a inace nemate vremena za igru
    sami ste trazili sve i dali materijala ljudima da vas okarakterisu najgore i kao ljude i kao igrace,sve sto radite ceo server je pljuvanje drugih i to ljudi koji znaju da igraju zato sto vas deru jel to vase uzivanje u ovoj igrici posto ne znate igrom da uzvratite onda da pljujemo jel? i naravno posto nemate argumenata o igri njihovoj a trebalo bi da se pise o igri onda pocnete da komentarisete i vredjate licno i neciji zivot i smisljate gluposti i lazi a i ne poznajete ljude, jel i to vase vidjenje ove igrica i uzivanje u igri? odkad ste dosli na server k...ite se kako vladate koordinatama i osvajate server zajedno sa onim kugom i citamo bolestine njegove a sad kad ste se obrukali odjednom niste imali vremena ustvari kaobajagi za igru jel i to sve vase i ona bolesna pisanja vase uzivanje u ovoj igri? oni ljudi sto su izasli iz vase sobe saveza na skype jer ste im smucili i igru i sve svojim pljuvacinama i ljubomorom a nikakvim akcijama jel i to vase uzivanje u igri? dovoljno je bilo citati ove predstavnike vase na forumu i videti u cemu vi uzivate ustvari i videti vasa dela sto je samo reklo da vi ni ne znate sta je ova igra. Samo regate nove naloge na forumu da bi dalje pljuvali kako za to vremena imate, a tako ste puni obaveza pa ste zbog toga omanuli skroz na mapi? Travian vam nije zivot pa kome se pravdate onda ovde? Zna se da ko se pravda sam sebe optuzuje
    dok drugi komentarisu igru vi pljujete i vredjate, dok drugi postavljaju logove vi pljujete i vredjate, o onome sta smo sve citali na skype sta pisete i na naloge ljudima da ne pricam koliko nekulture, ljubomore i pakosti i onda ti napises sta je s nama
    pokazali ste i kakvi ste ljudi i kakvi ste igraci a to najvise zahvalite svojim vodjama koje vas samo za ovakve gluposti organizuju i zahvaljujuci kojima su i mali broj neduznih likova upalih tu okarakterisani najgore moguce i interesantno kako se moze videti na kraju vasih postova, vase postove moderator stalno prepravlja i brise delove ili brise cele postove, sto govori samo o vasoj kulturi i dalje i poznavanju pravila ponasanja na ovom mestu, zalosno
    penzioner koji vas posmatra samo

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла paparazzo Види одговор
    sve nas ili vas da bude sramota? mi ili vi pljujete sve vreme sa svakog naloga novog koji regate na forumu? a inace nemate vremena za igru
    sami ste trazili sve i dali materijala ljudima da vas okarakterisu najgore i kao ljude i kao igrace,sve sto radite ceo server je pljuvanje drugih i to ljudi koji znaju da igraju zato sto vas deru jel to vase uzivanje u ovoj igrici posto ne znate igrom da uzvratite onda da pljujemo jel? i naravno posto nemate argumenata o igri njihovoj a trebalo bi da se pise o igri onda pocnete da komentarisete i vredjate licno i neciji zivot i smisljate gluposti i lazi a i ne poznajete ljude, jel i to vase vidjenje ove igrica i uzivanje u igri? odkad ste dosli na server k...ite se kako vladate koordinatama i osvajate server zajedno sa onim kugom i citamo bolestine njegove a sad kad ste se obrukali odjednom niste imali vremena ustvari kaobajagi za igru jel i to sve vase i ona bolesna pisanja vase uzivanje u ovoj igri? oni ljudi sto su izasli iz vase sobe saveza na skype jer ste im smucili i igru i sve svojim pljuvacinama i ljubomorom a nikakvim akcijama jel i to vase uzivanje u igri? dovoljno je bilo citati ove predstavnike vase na forumu i videti u cemu vi uzivate ustvari i videti vasa dela sto je samo reklo da vi ni ne znate sta je ova igra. Samo regate nove naloge na forumu da bi dalje pljuvali kako za to vremena imate, a tako ste puni obaveza pa ste zbog toga omanuli skroz na mapi? Travian vam nije zivot pa kome se pravdate onda ovde? Zna se da ko se pravda sam sebe optuzuje
    dok drugi komentarisu igru vi pljujete i vredjate, dok drugi postavljaju logove vi pljujete i vredjate, o onome sta smo sve citali na skype sta pisete i na naloge ljudima da ne pricam koliko nekulture, ljubomore i pakosti i onda ti napises sta je s nama
    pokazali ste i kakvi ste ljudi i kakvi ste igraci a to najvise zahvalite svojim vodjama koje vas samo za ovakve gluposti organizuju i zahvaljujuci kojima su i mali broj neduznih likova upalih tu okarakterisani najgore moguce i interesantno kako se moze videti na kraju vasih postova, vase postove moderator stalno prepravlja i brise delove ili brise cele postove, sto govori samo o vasoj kulturi i dalje i poznavanju pravila ponasanja na ovom mestu, zalosno
    Ko o cemu vi o nekom vredjanju.. Ja iskreno pratim forum vec jedno dve nedelje.. Iskreno da ti kazem video sam mnogo postova.. u 90% Slucajeva ste vi pljuvali po nama i u 90% slucajeva su to vasi postovi.. Retko kad se nas igrac oglasi.. Ja sam realno klinac.. I postujem starije.. Tako da sa moje strane nikad niste imali uvrede niti cete ih imati.. Ali sramota je da vi 2 nedelje pisete po forumu svasta.. Ja iskreno gledam igru na takav nacin da uzivam u njoj i da kao steknem neke " Prijateljы " Ali ako ti kazes da mi stalno pljujemo po vama.. I da ste vi ok momci zasto se vi nebi jednostavno zaustavili kad ste toliko pametniji od nas.. I jednostavno prekinete raspravu.. A ja sam upalio nalog na forumu sam, jer mi se vec smucilo da gledam ovakve gluposti, a to sto ti mislis da je mene neko organizovao jbg.. to je tvoja stvar..

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Boki - Nova nada Види одговор
    Ko o cemu vi o nekom vredjanju.. Ja iskreno pratim forum vec jedno dve nedelje.. Iskreno da ti kazem video sam mnogo postova.. u 90% Slucajeva ste vi pljuvali po nama i u 90% slucajeva su to vasi postovi.. Retko kad se nas igrac oglasi.. Ja sam realno klinac.. I postujem starije.. Tako da sa moje strane nikad niste imali uvrede niti cete ih imati.. Ali sramota je da vi 2 nedelje pisete po forumu svasta.. Ja iskreno gledam igru na takav nacin da uzivam u njoj i da kao steknem neke " Prijateljы " Ali ako ti kazes da mi stalno pljujemo po vama.. I da ste vi ok momci zasto se vi nebi jednostavno zaustavili kad ste toliko pametniji od nas.. I jednostavno prekinete raspravu.. A ja sam upalio nalog na forumu sam, jer mi se vec smucilo da gledam ovakve gluposti, a to sto ti mislis da je mene neko organizovao jbg.. to je tvoja stvar..
    ma ti se slobodno opusti stigao je paja patak da nastavi zadatak
    jos si ti mlad a na mladima svet ostaje, zato se ti cuvaj tih matorih tamo da te ne iskvare
    Nekome reci da je idiot, nije psovka vec dijagnoza

rsx2 - AHA
    rsx3.4,5,6,7,8,9,10,11.... nema gde me nema
    DoubleTrouble

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла paparazzo Види одговор
    Samo pametujete,server jos niste uzeli tako da cestitke jos netreba da primate i da sebe proglasavate pobjednicima.Da vidim koji ce to reci da je bolji jaci igrac od mene iz tih vasih saveza,da sam igrao za WW of i krio se ko vi po raznim vasim saradnjama i PON vidjeli bi sta je of,al nisam tresao sam redovno R&M sto mi je bio veci gust.Inace igram na nalogu Mizzo da nemislite da se krijem .Nemojte samo sebe sami da hvalite da ste previse jaki ,*****
    Последња измена: Rade, 29.08.2012 у 23:59.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cenzura Види одговор
    ma ti se slobodno opusti stigao je paja patak da nastavi zadatak
    jos si ti mlad a na mladima svet ostaje, zato se ti cuvaj tih matorih tamo da te ne iskvare
    Nece, nece.. I oni su dobri..

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла paja patak Види одговор
    Samo pametujete,server jos niste uzeli tako da cestitke jos netreba da primate i da sebe proglasavate pobjednicima.Da vidim koji ce to reci da je bolji jaci igrac od mene iz tih vasih saveza,da sam igrao za WW of i krio se ko vi po raznim vasim saradnjama i PON vidjeli bi sta je of,al nisam tresao sam redovno R&M sto mi je bio veci gust.Inace igram na nalogu Mizzo da nemislite da se krijem .Nemojte samo sebe sami da hvalite da ste previse jaki ,*****
    Evo ja smem da kazem, mozemo da zakazemo duel na nekom serveru u inostranstvu, a moze i na rsx, slobodno ti sa svim svojim belcima, a ja cu sa par mojih ljudi, pa da vidimo ko je jaci.

Корисник Аватар корисника Hammer-Gruja
    Члан од
    04.07.2011
    Локација
    NBGD
    Одговори
    395

Подразумевано

Ja ne vidim da neko prima cestitke,server nije uzet.Niko se ne hvali offcinama sto se tice nase strane koliko ja znam,cak naprotiv tvoji drugari i saradnici se hvale nekim nulama kad krenu na ww,pa se zabiju....a ti veliku igracu si se pokazao na mom nalogu kakav si igrac,slanjem nekih napada i fejkova po selima 23,15,18,24....bravo majstore.
    ex Hammer Team
    ex CoSaVci
    ex LAV GR
    ex PaRdOn
    ex Kubura
    ex Mafija &Hammer
    ex Srce

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Koga si ti tresao
    Ni jednom log nisi video kad si napadao.
    Genijalno si delio off na 2 dela , to mora da te storm ucila posto i ona to radi.
    Meni je zadovoljstvo sto sam ponizio sve vas , sto vam se ceo server smeje cak i ljudi koji ne igraju a videli su sta se desavalo.
    A secam se kako sam tebe licno 3 dana zezao , kad sam iscimao impostera i straixa da te fekuju kad si navukao deffa i deffa a 1 izvidjaca nisi imao.
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?i...3|c48bd820&t=4
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?i...5|8b534bfb&t=4

Vidis ceo server igram na kartu vase sujete kompleksa i ozlojadjenosti , pustim 1 off da prodje a onda postavim deff jer znam da cete svi vi junaci da odmah krenete .
    I iz tvog posta vidim koje sam ti komplekse nabio i srce mi je na mestu.
    Btw logovi su iz vremena kad je nalog imao 1 selo sa 300 popa
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Корисник Аватар корисника Light
    Члан од
    17.06.2012
    Одговори
    33

Подразумевано

Patko,sad se pokri usima,i idi sa foruma.Ja ne bih ni smeo logove da pogledam.
    rsx Light

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7