Страница 1 од 2 12 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 13

Тема: Problem sa osvajanjem artefakta

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано Problem sa osvajanjem artefakta

Može li neko da mi objasni WTF?????

Uredno sam poslao napad jutros, pobio sve, heroj preživeo, riznica srušena... Kod mene u selu riznica na 20 i NISAM dobio art.

http://travian-reports.net/rs/report/1804937ef3a

Tek u drugom krugu, slučajno slao SAMO heroja, sam ga dobio. A između moja dva napada išao još jedan off i heroj sa riznicom na 20 i ništa!!!!

Neki opasan zajeb je na serveru
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Корисник Аватар корисника lordkoja
    Члан од
    02.02.2008
    Локација
    Pozarevac
    Одговори
    516

Подразумевано

Corav ti heroj ...
    Rs4 UnleashTheBeasT

Корисник Аватар корисника RiseToPower
    Члан од
    15.03.2010
    Локација
    Macedonia
    Одговори
    60

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lordkoja Види одговор
    Corav ti heroj ...

hahahah......invalid
    SFRJ rs3

RiseToPower ex rs1. Titovi Pioniri rs1

TagTeam ex rs4

Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Odgovori su vam bili vrlo konstruktivni. Sedi, jedan!

Setili se i "nadležni" da odgovore:

"Upravo smo dobili odgovor i u pitanju je greška. Tehnička podrška je prijavila problem programerima, i pošto ste Vi uspeli da osvojite artefakt iz drugog napada ništa strašno se nije desilo. Srećno u daljem toku igre."

A šta bi se desilo da ja slučajno nisam slao taj drugi napad ( jer sam ga slao baš bez veze ) ili da je uleteo neko posle mene i pokupio mi art ispred nosa?
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Нико не зна шта би било када би се догодило оно што се није десило
    Али у сваком случају одлуку о томе би донели и спровели власници игре.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Nikola, desilo se!

Poslao sam regularan napad, sve prošlo a nisam dobio art. 20 minuta posle mene drugi off, sve regularno. Selo prazno, riznica srušena i NIJE dobio art.

Srećom pao mi art na 4 polja pa sam iz muke poslao ponovo heroja, ni sam ne znam zašto, samog na prazno selo. Da je art bio dalje 100% bi neko uzeo umesto mene.

Ovo prosto NE SME da se dešava. Koliko para i vremena trošimo na ovo - NE SME! Ja ne znam šta bi tu bilo ko mogao da promeni da je neko uzeo art umesto mene. Da ga vrati meni ne ide. Da ostane kod tog drugog ne ide....

I već sam ti rekao u poruci. Ovo je bilo goruće pitanje a vama treba 10 sati da odgovorite. Kapiram ja da volontirate ali negde mora da se stavi tačka. Ja za moje pare hoću odgovor odmah, pogotovo ako sam nepravedno oštećen.

Reći na kraju kako nije važno to što se desilo je tek priča za sebe. Jeste se desilo i ja do sad, osim tvog odgovora nisam dobio ni jedan smislen odgovor. U ostalom, i tvoj odgovor je vrlo čudan ali sam ga bar dobio.

P.S. Zamisli u kazinu krupijeu ispadne dek u sred igre a na stolu već ulog. To kad se desi kazino isplaćuje SVIM igračima najveće premije. Ti možda volontiraš ali ja ovo plaćam, sedim i cimam se. U takvoj situaciji ovo NE SME da se dešava.
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Корисник
    Члан од
    04.05.2011
    Одговори
    275

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unknown archont Види одговор
    Nikola, desilo se!

Poslao sam regularan napad, sve prošlo a nisam dobio art. 20 minuta posle mene drugi off, sve regularno. Selo prazno, riznica srušena i NIJE dobio art.

Srećom pao mi art na 4 polja pa sam iz muke poslao ponovo heroja, ni sam ne znam zašto, samog na prazno selo. Da je art bio dalje 100% bi neko uzeo umesto mene.

Ovo prosto NE SME da se dešava. Koliko para i vremena trošimo na ovo - NE SME! Ja ne znam šta bi tu bilo ko mogao da promeni da je neko uzeo art umesto mene. Da ga vrati meni ne ide. Da ostane kod tog drugog ne ide....

I već sam ti rekao u poruci. Ovo je bilo goruće pitanje a vama treba 10 sati da odgovorite. Kapiram ja da volontirate ali negde mora da se stavi tačka. Ja za moje pare hoću odgovor odmah, pogotovo ako sam nepravedno oštećen.

Reći na kraju kako nije važno to što se desilo je tek priča za sebe. Jeste se desilo i ja do sad, osim tvog odgovora nisam dobio ni jedan smislen odgovor. U ostalom, i tvoj odgovor je vrlo čudan ali sam ga bar dobio.

P.S. Zamisli u kazinu krupijeu ispadne dek u sred igre a na stolu već ulog. To kad se desi kazino isplaćuje SVIM igračima najveće premije. Ti možda volontiraš ali ja ovo plaćam, sedim i cimam se. U takvoj situaciji ovo NE SME da se dešava.
    Znas kako ja to gledam , ne bi trebalo da ti krivis nikolu , ja koliko znam on je administrator . Sto znaci da ima uvid u sve server, sto samo po sebi nije malo .
    Ja sam imao na ex rs2 veliki problem , na koji su mi multihanteri rekli moramo da kontaktiramo Nikolu , Nikola mi je odgovorio posle slicno tako 10 sati .
    Koliko god bio goruci problem , gledaj to sa ljudske strane . Ne moze Nikola da bude za SVE nas tu kad god mi pozelimo .

Ono sto ja mislim da je veci problem , zasto Nikola uvek resava te teske probleme , zar nema neko koga mozemo da kontaktiramo umesto njega ?
    Voleo bih to da znam , posto kada god sam cuo da je bio neki veci problem Nikola je resavao ...

Mozda gresim , ako je tako , ja se izvinjavam unapred.
    rs2 2011/2012 Brka - Vukovi u okviru PDV ally
    rs2 2012 Lupus Team - Vukovi u okviru ! ally
    rs1 2013 Vukovi Team - Vukovi
    comx 2011/2012 Mafija & Hammer - +BU+
    rsx 2011Hrabri Drugari! - sami za sebe uz malu pomoc drugara grobara
    rsx 2009 Bqr-Mkn- Garda
    rsx 2012/2013 Lupus Team -TNT V.F.
    hrx 2012 Schloss - OSP
    Hocu starog Zeljka!!! SVE cu da ih skatam !!!

Корисник Аватар корисника RiseToPower
    Члан од
    15.03.2010
    Локација
    Macedonia
    Одговори
    60

Подразумевано

ja razumem unknown skros i mislim da je 100% u pravo.......za taj off sta je izvukao do arte mora da je potrosio mnogo golda
    SFRJ rs3

RiseToPower ex rs1. Titovi Pioniri rs1

TagTeam ex rs4

Корисник
    Члан од
    15.11.2008
    Локација
    Sombor
    Одговори
    121

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unknown archont Види одговор
    Nikola, desilo se!

ne razumem sta se toliko cimas kao da ce ti taj art ostati mesecima kod tebe, ima najmanje dva razloga zasto nece biti tako, ti nikada nemas zita za prehranu vojske i jednom ces poludeti i osloboditi se arta, ili cemo ti ga oteti pre no sto ti Nikola i vlasnici igre daju iscrpne odgovore ...dakle bolje da nisi potrosio onaj "silni" off nego da smo taj art uzeli mi koji mozemo hraniti i off i deff i svalerku i komsijinu decu
    rs1 Mrki Sombor
    ex rs1 Mrki
    ex ex rs1 Amazonke
    ex ex ex rs1-radee

Корисник
    Члан од
    07.11.2011
    Одговори
    330

Подразумевано

Ajde bre nemoj da mlatite...to dal ce art ostati kod njega i ko je kakav igrac je uopste nebitno za ono sto se desilo.
    Covek je u pravu 200%, niko netrazi da Nikola bude taj koji mora i treba da pruzi odgovor kad se ovako nesto desi, nego samo da postoji neko ko ce se malo ozbiljnije baviti ovom problematikom, jer je dobro rekao, mozda nekom ovo nije bitno jer volontira ili ne znam sta, ali onome ko za ove stvari daje pare i cima se oko igranja uopste nije nebitno da mu se desavaju ovakve ili slicne stvari.
    Stvarno ne bi bilo na odmet malo ozbiljnosti, pa vam onda ni ovi rs serveri ne bi bili ovako nesrecni.

Сличне теме

1. Problem kod CPP-a
    By dragic in forum Грешке у игри
    Одговора: 3
    Последња порука: 10.07.2012, 21:36
  2. 2 artefakta
    By Mister X in forum Стара питања
    Одговора: 3
    Последња порука: 09.07.2010, 15:27
  3. problem
    By zmaj24 in forum Стара питања
    Одговора: 4