Страница 3 од 4 ПрваПрва 1234 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 31

Тема: O најпознатијој теми на .rs Травиан форум

Корисник Аватар корисника Dule 97
    Члан од
    30.06.2009
    Локација
    Тешко одредити тачну локацију
    Одговори
    157

Подразумевано

Khm,posle 700 godina,opet na forumu
    Elem,zeleo sam samo da kazem
    Pozdrav za Pantu i Djuru. Nista drugo
    Ко преживи нека прича да га је поглед'о Бог...

Корисник
    Члан од
    08.09.2012
    Одговори
    24

Подразумевано

Po drugi put među srbima
    Prvi put nisam uspela da da napravim nalog na forumu, pre više od 3 godine. Sada sam tu, ali ....

Подразумевано

:ajk:

Pozdrav za sve spamere vidim Jovan me nije pomenuo u postu
    Eh vidim forum je zamro, nedostaje mi onaj stari izgled foruma kao i sam forum

Slazem se sa Urosem potpuno. Ovo mesto je bilo mnogo bolje od fejsbuka i ostalih s*anj*. Ovde smo po 50 stranica dnevno ako ne i vise pisali, spamali i zezali se. Ali promenio se forum kao i travian. (sve govori mojih 200 postova )

Jos jedan pozdrav za ekipu: Panta, Duggs, Lignja, 2strong4you, sirena, m97, spartacus, petar, morgoth, cartman, mr.dare, Unknown , urosh96, onaaa, stante, harrypotter, artiangel... ima vas puno vecinu sam i zaboravio
    da neca i jovan al oni se ne racunaju

Dodajte me na skype, msn sta imate da se cujemo
    P.S: Inace 44 puta sam banovan

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Da vas i ja jos jednom pozdravim

i narvno, Kameni srecan rodjendan!!

Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi
    Powered by JA Version 7.9.8; Copyright ©2010, Lignja od papira

Penzioner Аватар корисника Kameni_NS
    Члан од
    17.12.2007
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    267

Подразумевано

Ahhh, dobra stara vremena, kad se moglo sta se htelo jos ja bio i Admin tada cini mi se ...

Znas kako kazu sve sto je lepo kratko traje, tamo je bila lepa za****ncija i OFF-tema gde se moglo pisati sta se htelo i mi kao Travian Team (bar ja) sam se dosta puta prikljucivao "diskusijama" da ljudi ne misle da sam neka babaroga koja samo banuje, opomenjuje i prica samo o pravilima foruma (cak nisam nikog banovao cini mi se-sem u ono vreme sto nam je neki lik pretio da ce srusiti forum bla, bla..) i ljudi su se prijatnije osecali na forumu pa su bili slobodniji da pisu i tada je TRAVIAN kao TRAVIAN bio drugaciji ZLATO (heroji, srebrnjaci) nisu TOLKO uticali na igru kao DANAS i bilo je vise igraca koji su igrali pa kada naprave 500 maceva naloze se misle da su nzm ni ja sta, pa se registruju na forum pa tu bude zezancije.. I tada sam ja dopustio da bude vise postova u minutu (sad je ograniceno na 1post -1min) i dosta su se ljudi lozili da vide kolko imaju odgovora pa sam ja namestio da im se to racuna u odgovore (mislim na Odaju V.M.) pa je bilo tu i takmicenje medjusobnog ko ima vise postova, pisali ste ko blesavi sve u svemu, a najjace od svega mi je bilo kad sam namestio da ja imam 100 000 odgovora pola od vas se slogiralo i molilo me da i njima stavim da i oni imaju i to je meni bio jedan vid kolko je tada bio popularan forum i kolko su ljudi pisali

Malo ja skrenuo sa teme al to ti je Jovo glavni razlog/razlog zasto je Spam klub propao kad danas neko izadje iz poc. zastite vec ima 3 napada i ako ne zna nikog i tek sad krenuo farmaju ga nece vise da igra prestane i samo jedna ekipa ljudi igra nema "novog" mesa a staro se razislo prestalo da igra itd i onda nema ko da pise...

Eto tolko od mene,

Kameni_Ns

@Lignja od papira hvala
    Последња измена: Kameni_NS, 12.11.2012 у 22:22.

RSX - Kameni_NS

Подразумевано

Evo i ja ću se javiti, nisam nikada bio baš pre aktivan na ovom forumu, mislio sam da je hr forum zamro, ali kad sam došao ovdje... žalosno je to, al eto.

I da što je razlog zatvaranja Spamers Cluba?

I da najzabavnije na ovom forumu je bilo kad sam Unknowna pod****vao da je riper i da je multi acc (u potpisu ima Unknownov citat)
    Последња измена: markoxxx_hrv, 18.11.2012 у 17:11.

:trans:
    Nemojte misliti da ovim -.-'' glumim paula, jer ga ne glumim xD
    Horall s hr foruma!
    Gunster✖GFX★
    Najpost :no1: Citat najposta
    Forum :: Travian.com.hr => Super Moderator
    czx5 - Black cloud/game over

Новајлија
    Члан од
    21.11.2012
    Локација
    Nis
    Одговори
    0

Подразумевано

Cao svima, Vucica se vratila
    pozdrav svima koji me znaju a promenili su nik u medjuvremenu

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Kameni_NS Види одговор
    Ahhh, dobra stara vremena, kad se moglo sta se htelo jos ja bio i Admin tada cini mi se ...

Znas kako kazu sve sto je lepo kratko traje, tamo je bila lepa za****ncija i OFF-tema gde se moglo pisati sta se htelo i mi kao Travian Team (bar ja) sam se dosta puta prikljucivao "diskusijama" da ljudi ne misle da sam neka babaroga koja samo banuje, opomenjuje i prica samo o pravilima foruma (cak nisam nikog banovao cini mi se-sem u ono vreme sto nam je neki lik pretio da ce srusiti forum bla, bla..) i ljudi su se prijatnije osecali na forumu pa su bili slobodniji da pisu i tada je TRAVIAN kao TRAVIAN bio drugaciji ZLATO (heroji, srebrnjaci) nisu TOLKO uticali na igru kao DANAS i bilo je vise igraca koji su igrali pa kada naprave 500 maceva naloze se misle da su nzm ni ja sta, pa se registruju na forum pa tu bude zezancije.. I tada sam ja dopustio da bude vise postova u minutu (sad je ograniceno na 1post -1min) i dosta su se ljudi lozili da vide kolko imaju odgovora pa sam ja namestio da im se to racuna u odgovore (mislim na Odaju V.M.) pa je bilo tu i takmicenje medjusobnog ko ima vise postova, pisali ste ko blesavi sve u svemu, a najjace od svega mi je bilo kad sam namestio da ja imam 100 000 odgovora pola od vas se slogiralo i molilo me da i njima stavim da i oni imaju i to je meni bio jedan vid kolko je tada bio popularan forum i kolko su ljudi pisali

Malo ja skrenuo sa teme al to ti je Jovo glavni razlog/razlog zasto je Spam klub propao kad danas neko izadje iz poc. zastite vec ima 3 napada i ako ne zna nikog i tek sad krenuo farmaju ga nece vise da igra prestane i samo jedna ekipa ljudi igra nema "novog" mesa a staro se razislo prestalo da igra itd i onda nema ko da pise...

Eto tolko od mene,

Kameni_Ns

@Lignja od papira hvala
    Kako si ga ubo u srz
    Sjajno receno, forum je upravo ono zbog cega sam ja nastavio da igram igricu, tj. ne sam forum nego desavanja koja su bila na njemu, bio je nesto kao onaj Nes 3 u 1, naucio sam dosta toga kroz sprdnju, ne samo o igrici vec i mnogo drugih stvari koje mi danas mnogo koriste kao na primer osnove Photoshop-a, koji ko zna da li bih ikad otvorio da nije bilo Fan Art-a i zelje da ucestvujem u njemu, a danas cak i zaradim ponesto od toga
    I igrica i forum su skroz izgubili duh koji su nekad imali pojavom novih pravila, 99% novih igraci odustane u prvoj nedelji, a dok starim igracima postaje dosadno... I tako polako igrica propada skroz, pogledajte samo broj igraca na totalno nebuloznih SEDAM servera
    ( CEMU TO?!? ), 8k, pa toliko je ranije bilo na samo jednom serveru...
    Ali eto sta je bilo - bilo je, tu smo - gde smo, to je - sto je

A Jovane kazes da "imas tu cast da zatvoris SC", pa trebalo bi da imas tu sramotu a ne cast...
    Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi