Приказ резултата 1 до 8 од 8

Тема: Zarobljenici

Подразумевано Zarobljenici

Da li neko zna sta se desava sa zarobljenom vojskom(zamke), u koliko ih ne puste?Mogu li se preobratiti?

Корисник Аватар корисника ЧОБИ
    Члан од
    27.11.2011
    Локација
    Београд
    Одговори
    85

Подразумевано

Заробљена војска стоји у замкама док је играч чија је војска не ослободи или док их играч код кога су заробљени не пусти!

Новајлија
    Члан од
    22.03.2012
    Одговори
    2

Подразумевано

Jedno pitanje u vezi zarobljenika. Citao sam da kada se posalje deff jedinica u pljacku, da neke poginu prilikom pljacke praznog sela. Poslao sam na selo bez odbrane 10 kopljanika i svi su mrtvi ili su u zamci. kako da budem siguran da li su u zamci ili su poginuli?

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла pinaker Види одговор
    Jedno pitanje u vezi zarobljenika. Citao sam da kada se posalje deff jedinica u pljacku, da neke poginu prilikom pljacke praznog sela.
    http://t4.answers.travian.rs/index.p...=185#go2answer

Ако је војска ословођена успешним нападом, 25% заробљене војске је изгубљено.

Poslao sam na selo bez odbrane 10 kopljanika i svi su mrtvi ili su u zamci. kako da budem siguran da li su u zamci ili su poginuli?
    U izvestaju ce ti pisati da li je vojska zarobljena ili je poginula. Takodje, u mestu okupljanja mozes videti da li ti stoji odredjen broj vojnika zarobljeno u nekom selu.

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Новајлија
    Члан од
    22.03.2012
    Одговори
    2

Подразумевано

saznao sam ovo na tezi nacin kada mi je bio zarobljen deo vojske stvarno pise u izvestaju. samo mi je potpuno nejasno kako 10 kopljanika bez obzira sto su deff jedinice mogu pa izginu u napadu bez ikakve odbrane protivnika. mislim da je to lose uradjeno.

Hvala na odgovoru i sve najbolje

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано

saznao sam ovo na tezi nacin kada mi je bio zarobljen deo vojske stvarno pise u izvestaju. samo mi je potpuno nejasno kako 10 kopljanika bez obzira sto su deff jedinice mogu pa izginu u napadu bez ikakve odbrane protivnika. mislim da je to lose uradjeno.

Hvala na odgovoru i sve najbolje
    Kada igrac ima zamke,prilikom napada prvo vojska upada u zamke, ako ima vise vojske nego zamki preostala vojska koja nije upala u zamke dolazi u borbu sa vojskom koja brani selo. Da li ti napadas sa deff ili off vojskom nema razlike....sva vojska moze upasti u zamke.

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Новајлија Аватар корисника Wukadin
    Члан од
    19.05.2016
    Локација
    Nis
    Одговори
    1

Подразумевано

Ko hrani zarobljenike, da li se i dalje hrane iz moje zitnice ili kad su zarobljeni hrani ih onaj koji ih je zarobio ?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Wukadin Види одговор
    Ko hrani zarobljenike, da li se i dalje hrane iz moje zitnice ili kad su zarobljeni hrani ih onaj koji ih je zarobio ?
    Vi hranite vašu zarobljenu vojsku u tudjim zamkama

Сличне теме

1. Zarobljenici
    By zikozivkovic in forum Генерално
    Одговора: 2
    Последња порука: 30.03.2012, 23:11
  2. zarobljenici
    By blagoja in forum Стара питања
    Одговора: 1
    Последња порука: 18.01.2011, 13:05
  3. Zarobljenici
    By -NaZgUl- in forum Стара питања