Страница 3 од 12 ПрваПрва 12345 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 117

Тема: Kako smo izgubili dobiveni com x server

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oblivious Види одговор
    zasto oni nisu ? sto samo nas prozivas bas si neutralan... sada je svejedno odigrani su glupavi potezi i server se zavrsio
    recu ti al realno i neutralno, vi ste se kurvali ceo server, niste heli saradnju sa Bu a ocekujete da ih oni ruse a imaju 2 ili 3 ww offa a vi imate preko 40, pa sta ste vi ocekivali da se oni ispucaju pa da vama ostanu ofovi a da oni postanu vasi glineni golubovi, niej mi jasno mnogo toga al ono sto nikako ne mogu da shvatim kako mozete vi ocekivati da neko rusi za vas a imate toliki broj ww ofova. ispali ste smesni i izradili ste ljude koji su dosli svako na svoj nacin da pomognu dadobijemo server, a vi ste kad je pocela gradnja shvatili a ste najjaci pa vam je bilo iz ponizenja da imate snekim saradnju pa makar to bili nasi igraci, a zapamti sto ti ovo kazem utekli ste ko sise na 300-300 rakija vam je ocistila cele kordinate, nijedan ww off nije bio sa + - da je bio icemu vredan, i dok se rakija klala sa celim kordinatama vi ste u vukojebini klikali klikali klikali i sad ste na kraju se uslikali, zao mi je par ljudi iz balkana r sa kojima sam ja dobar koji su krvavili na ww u klikali vam deff i osto im je off, sramota ste bre, to vam je objasnjenje par pogresnih poteza, pa mi smo pogresili(rakijasi) sto smo vam dali da imate ime Balkan R to je nase ime bilo na com xu.
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

Корисник
    Члан од
    27.06.2009
    Одговори
    885

Подразумевано

mi nismo cuvali ni za koga. Svi nasi offovi iz mog saveza su otisli na buzz-a i prepolovili ga a ti grobare ako igras za medalje onda nemoj zidati ww i kukati kako nemas offova dosta za rusenje
    Mislish ona 3 ofica na startu? To je bilo tek da se unazadi..... aduti ostali za kraj,a kraj doshao prerano....

Подразумевано

tri offica? pa ti ni brojati ne znas poslacu ti multi log ako zelis.. a ne znam stvarno sta se ti tu mesas idi kod svojih strendzera i raspravljalj sa njima
    Rsx- kamikaze
    Rsx- Log Out
    Ex/comx- BeCool
    Ex/comx- SerbianGangster
    Rs5- Da probamo
    Ex/rsx- Ime Zauzeto
    Ex/Rsx- Uninvited
    Ex/Rsx- Blooper

Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

za one neupucene koji nisu igrali com x 2 rakijasa imaju vise off poena nego svi balkan savezi sa + - , sve sto su ubili su natari i zivotinje po oazama, eto to im je server bio jebo vas travian, pustili ste stranca da izadje jer ste se prepali da grobar ne uzme server.

E неће те угасити нико,

Корисник
    Члан од
    27.06.2009
    Одговори
    885

Подразумевано

tri offica? pa ti ni brojati ne znas poslacu ti multi log ako zelis.. a ne znam stvarno sta se ti tu mesas idi kod svojih strendzera i raspravljalj sa njima
    Ja nemam shta da se raspravljam sa njima,slavimo zajedno..... Uzeli smo server na vashu glupost i sujetu. Ovde sam doshao da likujem i da se sprdam sa vama.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла majkan Види одговор
    recu ti al realno i neutralno, vi ste se kurvali ceo server, niste heli saradnju sa Bu a ocekujete da ih oni ruse a imaju 2 ili 3 ww offa a vi imate preko 40, pa sta ste vi ocekivali da se oni ispucaju pa da vama ostanu ofovi a da oni postanu vasi glineni golubovi, niej mi jasno mnogo toga al ono sto nikako ne mogu da shvatim kako mozete vi ocekivati da neko rusi za vas a imate toliki broj ww ofova. ispali ste smesni i izradili ste ljude koji su dosli svako na svoj nacin da pomognu dadobijemo server, a vi ste kad je pocela gradnja shvatili a ste najjaci pa vam je bilo iz ponizenja da imate snekim saradnju pa makar to bili nasi igraci, a zapamti sto ti ovo kazem utekli ste ko sise na 300-300 rakija vam je ocistila cele kordinate, nijedan ww off nije bio sa + - da je bio icemu vredan, i dok se rakija klala sa celim kordinatama vi ste u vukojebini klikali klikali klikali i sad ste na kraju se uslikali, zao mi je par ljudi iz balkana r sa kojima sam ja dobar koji su krvavili na ww u klikali vam deff i osto im je off, sramota ste bre, to vam je objasnjenje par pogresnih poteza, pa mi smo pogresili(rakijasi) sto smo vam dali da imate ime Balkan R to je nase ime bilo na com xu.
    o kakvoj ti saradnji pricas sa covekom koji je otvoreno reko da cuva offove za nas pa niste bas citavi, a imali smo mi 40 offova a to nije bilo 40 ww offova i da smo porusili svakog ostali bi bez offa i onda bi nas grobar rusio pa bi sada pricali drugu pricu...
    Rsx- kamikaze
    Rsx- Log Out
    Ex/comx- BeCool
    Ex/comx- SerbianGangster
    Rs5- Da probamo
    Ex/rsx- Ime Zauzeto
    Ex/Rsx- Uninvited
    Ex/Rsx- Blooper

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vladabgd Види одговор
    Ja nemam shta da se raspravljam sa njima,slavimo zajedno..... Uzeli smo server na vashu glupost i sujetu. Ovde sam doshao da likujem i da se sprdam sa vama.
    a ti nisi hteo da saljes off ni na grobara ni na abecedu i vec si poceo skupljati deff za slucaj da to tvoji saznaju a sada se tu foliras
    Rsx- kamikaze
    Rsx- Log Out
    Ex/comx- BeCool
    Ex/comx- SerbianGangster
    Rs5- Da probamo
    Ex/rsx- Ime Zauzeto
    Ex/Rsx- Uninvited
    Ex/Rsx- Blooper

Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

o kakvoj ti saradnji pricas sa covekom koji je otvoreno reko da cuva offove za nas pa niste bas citavi, a imali smo mi 40 offova a to nije bilo 40 ww offova i da smo porusili svakog ostali bi bez offa i onda bi nas grobar rusio pa bi sada pricali drugu pricu...
    sale, ne lupetaj vi ste ti koji nisu hteli saradnju snjima.tako da ne izvrci ono sto nije tacno. niste hteli saradnju jer ste mislilki da mozete sami da dobijete server kad ste vidili da ne mozete, pustili ste buzzza jer bolje je da komsiji crkne krava zar ne?

E неће те угасити нико,

Корисник
    Члан од
    27.06.2009
    Одговори
    885

Подразумевано

a ti nisi hteo da saljes off ni na grobara ni na abecedu i vec si poceo skupljati deff za slucaj da to tvoji saznaju a sada se tu foliras
    Moji su to znali,pa je ispao belaj,razmishljali su da mi otimaju off selo. A nisu mi verovali zato shto sam Srbin. Inache,20k kata niko normalan ne bi spucao na glavnu zgradu,kako su mi oni trazili. Eto cele istine.

Корисник
    Члан од
    04.05.2011
    Одговори
    275

Подразумевано

Nazalost jedino sto ovde pise je bla bla bla bla , gomila gluposti . Sve vam je lepo objasnjeno mozda treba da procitas ponovo sta pise ovde !? Obrukali ste se i to je to . 40 ww-offova ste imali i vi niste mogli da saljete na ww jer bi vas pfc rusio posle ... Koja recenica , pa pfc i svi mi koji smo igrali sa njim treba da budemo ponosni sto smo igrali sa covekom koga se toliko plase .
    Zaista fenomenalno .
    rs2 2011/2012 Brka - Vukovi u okviru PDV ally
    rs2 2012 Lupus Team - Vukovi u okviru ! ally
    rs1 2013 Vukovi Team - Vukovi
    comx 2011/2012 Mafija & Hammer - +BU+
    rsx 2011Hrabri Drugari! - sami za sebe uz malu pomoc drugara grobara
    rsx 2009 Bqr-Mkn- Garda
    rsx 2012/2013 Lupus Team -TNT V.F.
    hrx 2012 Schloss - OSP
    Hocu starog Zeljka!!! SVE cu da ih skatam !!!

Сличне теме

1. x2 server
    By Patofna in forum Генерално
    Одговора: 0
    Последња порука: 06.02.2016, 16:50
  2. 5x ili 6x server
    By p3dJ4 in forum Генерално
    Одговора: 0
    Последња порука: 24.12.2015, 23:08
  3. 2x server
    By Westcoast in forum Стара питања
    Одговора: 9