Приказ резултата 1 до 10 од 10

Тема: Problemi sa pricaonom(chatom saveza)

Корисник Аватар корисника Neso
    Члан од
    09.01.2012
    Локација
    Banja Luka
    Одговори
    5

Палац доле Problemi sa pricaonom(chatom saveza)

Kada udjem u pricaonu(chat saveza) ovo mi se pojavi:
    1.travian mmm.jpg
    Zelio bih da to sto prije resite ako je do vas hvala

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

У питању је позната грешка која постоји на Т3 и Т4 световима, али пошто играчи углавном нису никад активно користили причаоницу ова грешка нема велики приоритет у решавању.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник Аватар корисника ЧОБИ
    Члан од
    27.11.2011
    Локација
    Београд
    Одговори
    85

Подразумевано

Та грешка је ту већ месец дана,а да си прелистао мало форум видео би да је скоро била тема у којој смо причали о томе!

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ЧОБИ Види одговор
    Та грешка је ту већ месец дана,а да си прелистао мало форум видео би да је скоро била тема у којој смо причали о томе!
    Цитат Поруку оставио/ла Nikola Види одговор
    У питању је позната грешка која постоји на Т3 и Т4 световима, али пошто играчи углавном нису никад активно користили причаоницу ова грешка нема велики приоритет у решавању.
    Тренутно има много битнијих ствари од причаонице савеза и зида у позадини.

Корисник Аватар корисника Nenad Tod
    Члан од
    10.08.2010
    Локација
    Bogatic
    Одговори
    154

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jovan NS Види одговор
    Тренутно има много битнијих ствари од причаонице савеза и зида у позадини.
    Sta to jos ne radi ni kod jednog igraca? Kod nekih igraca se desi da nesto krene naopako ali ovo ne radi ni jednom igracu.I ovo sto kaze Pokojni Toza 15 min u fotoshopu i to je to . I mozete lepo da kazete da ih nije briga za to i cao nego tu kao ima vaznijih stvari. Nekrivim ja vas nimalo to je vas posao , ali to govori samo o njima.
    >>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>BEOGRADSKI SINDIKAT JACI NEGO IKAD!!!<<<<<<<<<<<
    rs1-Todor (2014)

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nenad Tod Види одговор
    Sta to jos ne radi ni kod jednog igraca? Kod nekih igraca se desi da nesto krene naopako ali ovo ne radi ni jednom igracu.I ovo sto kaze Pokojni Toza 15 min u fotoshopu i to je to . I mozete lepo da kazete da ih nije briga za to i cao nego tu kao ima vaznijih stvari. Nekrivim ja vas nimalo to je vas posao , ali to govori samo o njima.
    15 минута фотошопа? Ако је тако, предлажем ти да ти први за 15 минута решиш тај проблем и пошаљеш га мејлом Травиан Гејмсу и - сви су срећни. Што да не? Ако је то већ тако лако, изволи па покажи нам како се то решава или, још боље, реши сам проблем и пошаљи комплетно реше.

Техничка подршка не ради само на Травиану већ и на 5 других игара (најмање). Ако ниси приметио, настајали су огромни проблеми последњих пар месеци. Како дође неки update и реши неколико проблема - неко пронађе нови проблем и онда то треба решавати.

Рекао је неко да подршка не ради ништа - то је огромна лаж. Невидљивих села више нема, највећи багови везани за Натаре су уклоњени и да не набрајам даље. А уз све то треба водити сталну бригу о примирјима, артефактима и светским чудима. Ништа од тога не иде "само од себе", ако ниси знао.

А ако је теби важније да видиш зид у позадини или имаш чет који ради (инсталација Скајпа траје око 5 минута, а ко нећеш да инсталираш скајп Травиан Причаоница и даље ради) него да знаш да примирја раде како треба, да се више ниједном играчу не може десити да добије или изгуби село без разлога, да се ради на потпуном поправку багова око регистрација или на томе да се коначно направи комплетна верзија 1 Империона онда сам ја све ово џабе писао.

Члан од
    10.08.2010
    Локација
    Bogatic
    Одговори
    154

Подразумевано

Nemam pare da ga kupim, misim na fotoshop posto sam hteo da ga skinem sa neta ali traze lovu koju sam potrosio na gold ali tu je Toza, ja sam njega citirao.Staces nova verzija novi problemi.Vodili su brigu i pre o sveckim cudima i o primirjima su vodili i prosle i preprosle i pre tri.... godine i mislim da su se valjda vec uhodali.Misim imam skayp, al treba dodati jos 60 ljudi i pri tom pola nema ga,pa sto bih se dzaba mucio kad to vec ima, samo dva klika misem i to je to al staces kad je pokvareno.I opet kazem ovo je vas posao, sa moje strane nista licno protiv vas , ne moras da se toliko uzrujavas steti zdravlju, naucno dokazano, ako nisi znao.

rs1-Todor (2014)

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nenad Tod Види одговор
    Nemam pare da ga kupim, misim na fotoshop posto sam hteo da ga skinem sa neta ali traze lovu koju sam potrosio na gold ali tu je Toza, ja sam njega citirao.Staces nova verzija novi problemi.Vodili su brigu i pre o sveckim cudima i o primirjima su vodili i prosle i preprosle i pre tri.... godine i mislim da su se valjda vec uhodali.Misim imam skayp, al treba dodati jos 60 ljudi i pri tom pola nema ga,pa sto bih se dzaba mucio kad to vec ima, samo dva klika misem i to je to al staces kad je pokvareno.I opet kazem ovo je vas posao, sa moje strane nista licno protiv vas , ne moras da se toliko uzrujavas steti zdravlju, naucno dokazano, ako nisi znao.
    Postoji fotoshop koji je besplatan i koji mozes da koristis 30 dana ili manje, ne znam tacno, bez da ga kupujes.

Nisam hteo da se mesam, al aj da ti odam tajnu...dosta programa moras da kupis kako bi radio u njima, ali takodje ima neki koji su dostupni za rad nekoliko dana bez kupovine.
    Ne znam koliki je ovo posao za ljude koji su zaduzeni za izgled Traviana, ali da je tako lako kako ti kazes i da je bas toliko potrebno da ti zid ne izgleda porusen, verovatno bi vec bilo sredjeno.

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Члан од
    10.08.2010
    Локација
    Bogatic
    Одговори
    154

Подразумевано

Da ali neki trial verzije nemaju sve opcije ili ka sto kazes traju par dana ili sati.Ja se malo ukljucio u temu kad sam video ljude kako se na to zale i podrzavam ih ,i nisam rekao da je lako nego kazem nije toliko tesko imali su dosta vecih problema i resili ih , u odnosu na to ovo je "prosto ko pasulj".

rs1-Todor (2014)

Подразумевано

Skini GIMP ako nemas da platis za PS.GIMP je besplatan a dobijas full version.
    AC MILAN and PARTIZAN RULES
    Registruj se preko ovog linka i kad budes imao 2 sela od mene dobijas 1000 od svih sirovina.

Witch King rules
    Artingel78 je prvi pobednik forum igre "brdo".
    Artingel78 je prvi pobednik forum igre "Kaladont"
    Old Fan Art

http://www.nodiatis.com/pub/13.jpg

Сличне теме

1. Travian Toolbar sa Chatom
    By Prince_ in forum Пројекти
    Одговора: 35
    Последња порука: 12.06.2016, 07:36
  2. Problemi nakon Redovnog Odrzavanja
    By tobias in forum Грешке у игри
    Одговора: 3
    Последња порука: 08.12.2011, 11:43