Страница 45 од 74 ПрваПрва ... 35434445464755 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 441 до 450 од 731

Тема: Тренутно стање на рс1

Корисник
    Члан од
    15.01.2011
    Одговори
    6

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousAngels Види одговор
    Iskreno, ne pratim server bas nesto pa ne znam sta se dogadja nedeljno a i to sto se dogadja se menja svake nedelje, tako da to i nije nesto bitno. Spomenuo si demonstraciju sile i ja ti na to odgovaram da nigde ne pise da si ti neka sila.
    Sto se tice sto si bio rusen, to se stalno dogadja i dogadja se i najboljima , tako da je to svakodnevnica. Ti nisi napadac, znaci ne preti silom koju nemas. Branili te drugi, tako da i to nije tvoja zasluga. Nas mh kaze da si poprilican muljator.
    Sve u svemu, mozda je vreme da malo odmoris od foruma.
    I jos nesto: ja ne znam da gubimo server. Sve je moguce, naravno, ali ako se to desi to ce biti jer su se svi smorili , leto je i nigde nikoga nema a ne tvojom zaslugom sigurno.
    Ja ne smatram da si ti sad nesto veliki sto si pobio SAV i KOMPLETAN off od d.o.o vec da su oni nesposobni sto nisu isli iza Pionira i pokupili art i sravnili jos to malo brda sto ti je ostalo....Vec su pametnjakovici resili da krenu 2 dana kasnije

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла warwarin Види одговор
    Da li nemo moze da mi pojasni nesto ...nisam ljubomorna ne patim od egoizma ali jednostavno pratim server i desavanja i znam kad je jedan od naloga necu da pisem koji iz protivnicke ally imao prvobitan art koji je uzeo a otom uzeo jos jedan veliki art ,kada sam ja htela to isto server mi nije dozvolio ..da li neko moze da mi pojasni ovo desavanje ...pr tom sam naravno komunicirala sam mh od kojeg glupanedra sa dobila odgovor da moze da se uzme drugi veliki art ali da se nece aktivirati ???? hahahah naravno slago ali nije okruglo pa ne moze da se otkotrlja ..strasno hteo je covek da mi kaze da sam mogla imati i tj drugi ali nektivan a info od servera dobila mozete imati samo jedan art veliki na svome nalogu ....ah da sve sreca pa sam dokumetlovala u riznici tj slikala da imam da prilozim gospodi adminima iz deutchlanda ovo desavanje ali ajde prvo s vama da se konsultujem zna li neko nesto ....ocekujem bilo kakv info !!!
    Није у питању никаква грешка, већ начин на који освајање арефакта у Т3 и Т4 верзији ради.

У Travian одговорима се налази следећи текст:
    Сваки играч може освојити само 1 јединствени или велики артефакт. Сваки играч може да освоји до 3 артефакта "одједном".
    Играчи могу поседовати више од једног јединственог/великог артефакта ретроспективно више од укупно 3 артефакта освајањем. У том случају: само ће 3 најстарија артефакта радити.
    http://t4.answers.travian.rs/?aid=90#go2answer

Као што видите могуће је имати и више великих артефакта али се не могу освојити класично слањем хероја већ морате освојити цело село.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Naravno da acc moze da ima u posedu 2 vel art-a u ostalom to je nesto sto je acc WTF na rs.4 konstantno radio sa vel brzine prebacivali smo na jed sposobni (naravno kad se ukazivala prilika da ga dobijemo) stim da je samo jedan vel art moze biti aktivan.

Do duse ne samo mi to je i Ravel na Niwea acc radio jed skrivalica i jed kameni...
    Последња измена: Nikola, 12.07.2012 у 16:27.
    PENZIJA ....

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tesla Види одговор
    Ja ne smatram da si ti sad nesto veliki sto si pobio SAV i KOMPLETAN off od d.o.o vec da su oni nesposobni sto nisu isli iza Pionira i pokupili art i sravnili jos to malo brda sto ti je ostalo....Vec su pametnjakovici resili da krenu 2 dana kasnije
    O cemu ti pricas? To su saveznici, doo mislim i nikada nije na njih poslat napad koji je pobio bilo kakvu vojsku. A sto se tice brda i ostataka jeste da je bilo raznoraznih napada na moj nalog, ali nikada nista niko nije srusio, bar do ovog momenta. Pioniri su iz mog saveza. Zeznem se i ja ponekada ko je ko, ali bar proverim pre pisanja po forumu, a ti nista, nalupa se za sve pare.

Корисник
    Члан од
    01.06.2012
    Одговори
    31

Подразумевано

Evo i nasi def igraci malo napadaju,cisto da probudimo malo forum.
    Nije se nadao cova ni da ce proci napad pravi se mesto za falange i druide,nazalost i on je pretrpio stetu jer nije zvao u pomoc na vrijeme.

http://travian-reports.net/rs/report/19315255e0e
    bila su 2 katanja posle toga ali nista specijalno.

Корисник
    Члан од
    10.06.2010
    Одговори
    47

Подразумевано

TRAZILI STE, DOBILI STE...
    http://travian-reports.net/rs/report/193410e5685
    ovako momci, umesto danas da sam srecan i radostan posto sam uzeo jedinstveni art sitosti, ja sam se smorio najstrasnije moguce. jer ovoliki def da cuva jedinstveni art sitosti je sramota.
    a jos je veca sramota da ni jedna def jedinica ne cuva jedinstveni art sposobnih
    http://travian-reports.net/rs/report/1934244ee17
    ovo je log sela sa arto sposobnih kuda je prosao fejk.
    e sad mene zanima kako vi planirate da pobedite ako niste u stanju da skupite 10k defa za najvazniji art koji posedujete? to jest posedovali ste.
    posle ovog dogadjaja sarumane ja bi na tvom mestu lepo ugasio nalog promenio breoj telefona i nebi vise usao na skajp od sramote. toliko si kenjao hordi i prebacivao a niste sposobni da dva normalne defa sakupite. mene samo zanima kako cela alijansa do sad nije svatila koliko je ceo vrh smajlija nesposoban. nadam se da ce im sada doci iz dupeta u glavu i oterati nesposobne sa celnih pozicija.
    i posle se pitate zasto horda ne zeli u vasu alijasnu. pa odgovor je jako prost ne zelimo sa nesposobnima i amaterima u alijansu. HORDA ce se pre boriti sama protih svih i izgubiti nego sto ce dozvoliti da budemo marionete nesposobnima i pokvarenim ljudima koji bi leba bez motike.
    naravno u alijansi ima i dobrih igraca ali je zalosno kao ti dobri igraci ne mogu da dodju do izrazaja od gomile neznalica koji vode savez.
    horda sigurno propusta sledeci rs1 i nada se boljim vremenima i ljudima na rs1 sledecih godina.
    poazdrav od horde do nekog sledeceg servera. i lagao bi kad bih rekao da mi je bila cast igrati i ratovati sa vama jer nije, posto nisam video gori server niti gore vodje alijanis za svih 5 godina mog igranja traviana

Подразумевано

Licno ja nikada nisam ni planirala da pobedim, niti sam planirala da pravim ww a ni ww off. Dosla sam na server da se IGRAM, ali na zalost, nije tako ispalo. Za mene je ova igra akcije, dogadjanja, dogovori, planiranja i tuca .Ovo je toliki smor, bar u mom savezu da ja cu verovatno uskoro da gasim nalog, jer ne zelim vise da trosim vreme i pare na ovu camotinju i jad.
    Ima savez i def i off i to ohoho ima. Ali, nema ko to sve da organizuje a ja licno nisam u vodjstvu saveza.
    Saruman nije ni amater ni nesposoban,samo jednostavno nije u situaciji da bude nesto aktivan i zato je to tako.
    Mnogo smo hteli, mnogo zapoceli, ali eto.....

Корисник
    Члан од
    10.06.2010
    Одговори
    47

Подразумевано

Ne da ste mnogo hteli nego ste hteli da svi oko vas budu marionete a vi na kraju da budete pobednici jer ste mislili ili umislili da niko nemoze da vam prismrdi sa offom.A to sto branis Sarumana da nije bio u mogucnosti da organizuje deff,daj molim te...Potrosio sam 500din na mobilnom i za 2h sve organizovao.Eto ispalo je da su Titovi pioniri nagrabusili ni krivi ni duzni jer su oni posedovali taj art.Meni ste se obracali porukama kao daj taj art za velika skladista i silose,kao da je to vase vlasnistvo.Poceli ste da me izvidjate i cackate i na kraju si ti poslala taj off iz off sela i uzela art sposobnih.Zalepili ste se za velike artove,ali vam je bio problem da setate te artove pa ste tek onda skapirali da su ovi manji arti laksi za setnju kroz savez.
    Branili ste Aid i dizali ih u nebesa a nas otkacili zbog njih.Eto vam sad Aid pa se sa njima igrajte.
    Nadam se da ce te na nekom sledecem serveru dobro razmisliti skim cete biti u saveznistvu!

Подразумевано

Ti si jedan mnogo ogorcen covek. Zasto sve vreme pises "vi". J a licno niti vodim savez,niti sam u upravi, niti ista slicno. Nisam odlucivala ni o cemu. Jedino sam trazila art za skladista i to na dva dana, Ne treba ja da kapiram koji je art bolji ili ne, dovoljno dugo igram ovo da znam sta i kako je bolje. Imam utisak da iz tebe govori strah sta ce biti ako mi odlucimo da uzvratimo napadima. Istina , i treba da te to plasi. Ako se uporedimo 1 na 1, zna se ko ce bolje proci. Nasi ofovi jedva da su okrnjeni i to tek pojedini.
    Tako da opusteno, laganica. Uzivaj covece u igri, zato se i igramo, zar ne? Uostalom, vasi ofovi putuju ka mojim selima, moji jos uvek ne. Za sada

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousAngels Види одговор
    dovoljno dugo igram ovo da znam sta i kako je bolje.
    Izvinjavam se što se mešam u vašu diskusiju. Zanimljivo mi je zaista i nebi da prekidam. Samo da probam (ponovo) da te naučim nešto. Evo po 20-ti put. Off u igri bez deff-a, bez strategije, bez uigrane ekipe NE ZNAČI NIŠTA. Smešni ste mi sa vašim pretnjama i zaključcima kako vi imate najveći off pa stoga ostali treba da vas se plaše ili šta već.

Vidim u ovim jako zanimljivim porukama da neko od vas bunca o nekoj pobedi, šta već. Iskreno, ne sećam se da je to ikada bila opcija. Ko je ikada rekao ili pomislio da vi pobeđujete. Dajte ljudi, nemoj da ste smešni. Kao deca.

Eto. Toliko samo. Iskreno, da ovo nije tako fin forum napisao bi da ceo off vašeg saveza možete da pošaljete tamo gde sunce ne sija. Kad dovršimo ovo malo što je ostalo u doo dolazimo i kod vas. Ništa se za to ne brinite.
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рс7