Страница 1 од 2 12 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 14

Тема: Za bolji travian

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано Za bolji travian

ono sto sam govorio celo vreme to se nazalost i dogodilo nema ni 3 k registovanih naloga na speedu, od 2200 naloga dosad otvorenih veliki deo su multici ili nalozi otvoreni zbog srebra i jedan deo da posmatraju samo sta se desava. ovo je po nasem travian timu trebao biti najveci i najbolji rsx do sada al sipak puko je ko nijedan dosada. a svi preduslovi su bili da bude, dolazi zima, nije bilo skoro pola godine speeda .....
    i sad ja ovo pisem jer volim travian ali ne ovakav sa 2200 naloga jer ovo ne bi igrao ni u ludilu samo cu da posmatram, ali morao sam da ponovo pokrenem pitanje zasto ne balkanski server????
    zasto??? gospodo iz travian tima,mi nemamo kapacitet za 5 servera nemamo ni za 2 ali vi ne ukidate ni jedan a necete da napravite niti da pokusate nesto da sacuvate nase igrace, preko 3000 naloga vam je na com xu a i da je tih 3 k naloga ovde opet bi to bio smesan server ali svakako bolji od ovoga sto je poceo danas.
    jos jednom, razmislite o balkanskim serverima jer ista je situacija i na baxu i hrxu a verovatno i kod slovenaca.
    p.s. totalni je promasaj T4 uzeli ste pare jer su ljudi hteli da vide nesto novo a ispala je sprdnja, ima mnogo boljih igrica ovog tipa na netu (necu da reklamiram jer je zabranjeno)
    sve najbolje ali necemo se gledati u igri dok se nesto ne promeni
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

lazar123
    Гост

Подразумевано

Onda zaboravi Travian jer oni nece vratiti T3

Подразумевано

vaistinu bate... ... nametnuli su nam T4 jer nema drugo, pa ljudi sta ce... cepite nam jedan T 3.6 pa ce te videti kolko ce ljudi doci.I sto majki rece o 5 servera, nema nas za 1 spori i jedan brzi, a oni 5 koknuli. Predlazem majkija il mene za nadleznu personu, i ima da nam cvetaju ruze
    >>>W&#178;<<<

rsx Hank_Moody :cool:

Корисник
    Члан од
    26.02.2009
    Локација
    Gde zivim?
    Одговори
    154

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла majkan Види одговор
    ono sto sam govorio celo vreme to se nazalost i dogodilo nema ni 3 k registovanih naloga na speedu, od 2200 naloga dosad otvorenih veliki deo su multici ili nalozi otvoreni zbog srebra i jedan deo da posmatraju samo sta se desava. ovo je po nasem travian timu trebao biti najveci i najbolji rsx do sada al sipak puko je ko nijedan dosada. a svi preduslovi su bili da bude, dolazi zima, nije bilo skoro pola godine speeda .....
    i sad ja ovo pisem jer volim travian ali ne ovakav sa 2200 naloga jer ovo ne bi igrao ni u ludilu samo cu da posmatram, ali morao sam da ponovo pokrenem pitanje zasto ne balkanski server????
    zasto??? gospodo iz travian tima,mi nemamo kapacitet za 5 servera nemamo ni za 2 ali vi ne ukidate ni jedan a necete da napravite niti da pokusate nesto da sacuvate nase igrace, preko 3000 naloga vam je na com xu a i da je tih 3 k naloga ovde opet bi to bio smesan server ali svakako bolji od ovoga sto je poceo danas.
    jos jednom, razmislite o balkanskim serverima jer ista je situacija i na baxu i hrxu a verovatno i kod slovenaca.
    p.s. totalni je promasaj T4 uzeli ste pare jer su ljudi hteli da vide nesto novo a ispala je sprdnja, ima mnogo boljih igrica ovog tipa na netu (necu da reklamiram jer je zabranjeno)
    sve najbolje ali necemo se gledati u igri dok se nesto ne promeni
    ово ми све личи на почетак кампање за избор новог админа

---
    Милан
    ex-RSX: Supertrump
    ex-rsx : masha
    ex-Rsx : Elud - Dušan
    ex-Rsx : Milan.r , оbservers , Zbogom pameti - Милан
    ex-Comx : Krk u bulju - Милан
    ex-Rs2 : Duh sa sekirom

Подразумевано

bilo je tu extra sposobnih likova, al drzavne firme vas pretekle, pa vi i dalje se neckajte!
    >>>W&#178;<<<

rsx Hank_Moody :cool:

Подразумевано

Mnogo puta je pisano bas na ovu temu, stvarno nemam sta da dodam na Majkanovo izlaganje, samo mi nije jasno da svi vide sta se desava i sta ce se desiti, samo Travian Team to ne vidi. Ili ste nesposobni ili da ne kazem drugu ruzniju rec, ja nemam drugo objasnjenje. Nije mi namera da vredjam, ali trgnite se i uradite nesto. Jako volim travian i mnogo mojih prijatelja, ali nema svrhe igrati ga...
    T3.6 rulez

Корисник Аватар корисника Gaj JulijeCEZAR
    Члан од
    01.11.2011
    Локација
    Novi Sad,Srbija
    Одговори
    83

Подразумевано

Džaba govoriti...ja iskren da budem, nikad nisam igrao taj T3....ali čujem da je super igrati tu verziju...Meni se i T4 sviđa.......ali da pređemo na servere.
    Što svi govore, pa i ja ću---previše je servera za Srbiju....nema toliko igrača u Srbiji koji će igrati Travian...pola ljudi siromašno živi, da ni za leba nemaju, a ne Travian da igraju.
    SMANJITE BROJ SERVERA.
    Sad kad se završi rs2 ili rs4....koji će pre nzm...nemojte otvarati nove servere.....smanjite za početak na samo 3 servera.....pa će biti dobro......
    Ja sam iskren da budem, mislio da će ovaj rsx biti baš dobar.......i da će biti mnogo igrača registrovanih........Ljudi se registruju na prethodna 3 servera, i onda nemaju vremena da igraju rsx....koji treba da bude najbolji (msm po broju igrača).
    Ali i za to ima leka----Ako se situacija na Travianu u Srbiji ne sredi.......ima brate mili .com, .uk, .us.......engleski jezik većina zna...pa molim lepo.....i još bolje da odemo na com.......više ćemo naučiti od drugih igrača u celom svetu...
    Neka Travian tim razmisli o našim komentarima
    Pozz,Marko.
    rs2 Cezar-Kaligula (obrisano)
    rs3 Gaj JulijeCEZAR (obrisano)
    rsx ZLI ČAROBNJACI
    rs1 ZLO (trialci )

rs1
    http://www.travian.rs/?uc=rs1_237

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Као што је више пута одговорено у сличним темама Travian RS тим нема утицај на ток и развој игре Travian. Travian Games има људе који су задужени за развој игре и њено планирање. Они одлучују о новинама у игри које ће се појавити, они одлучују о почетку сервера, и наравно они раде на томе да им светови остану профитабилни.

Код нас постоји релативно велики број сервера, али ако пажљиво погледате ти сервери су у различитим фазама игре. То је зато што Travian Games ради на томе да нови играчи увек имају прилику да се придруже, започну игру и буду у равноправном положају са другим играчима. Због тог размака између сервера о ком одлучују људи који планирају такве ствари, ми долазимо у ситуацију да после завршетка сваког света играчи питају када ће и зашто се тај свет не рестартује (свима су познате те теме).

Што се тиче балкасног сервера, то је само идеја и предлог који се разматра (неки од вас су приметили да су те теме отворене и на .ba и .hr домену како би се прикупили и њихови утисци). Али тренутно такав сервер није у плану, јер Travian Games организује до сада највећи Travian турнир.

Неки од вас су споменули и друге домене као што су .uk, пажљиво погледајте и видећете да је прича иста на свим доменима (Travian Games води исту политику), број активних играча на .uk и .rs домену је веома сличан. Због тога се и квалификације турнира организују само на највећим доменима, и наравно на .com како би и сви играчи могли да се придруже. Такође, приметите да је рекламирање овог турнира велико и да ће привући велики број играча, а нажалост тиме ће вероватно смањити мало број играча на свим осталим мањим доменима.

Извињавам се на мало дужој поруци, али надам се да вам је ово дало увид у то како организација игре тече и да постоје људи који се баве тим планирањем. Travian RS тим је овде како би вам помогао у игри, и одговоримо на сва питања и дилеме у којима се нађете током игре (путем порука у игри, е-мејлова и наравно порука на форуму).
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник Аватар корисника Gaj JulijeCEZAR
    Члан од
    01.11.2011
    Локација
    Novi Sad,Srbija
    Одговори
    83

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola Види одговор
    Као што је више пута одговорено у сличним темама Travian RS тим нема утицај на ток и развој игре Travian. Travian Games има људе који су задужени за развој игре и њено планирање. Они одлучују о новинама у игри које ће се појавити, они одлучују о почетку сервера, и наравно они раде на томе да им светови остану профитабилни.

Код нас постоји релативно велики број сервера, али ако пажљиво погледате ти сервери су у различитим фазама игре. То је зато што Travian Games ради на томе да нови играчи увек имају прилику да се придруже, започну игру и буду у равноправном положају са другим играчима. Због тог размака између сервера о ком одлучују људи који планирају такве ствари, ми долазимо у ситуацију да после завршетка сваког света играчи питају када ће и зашто се тај свет не рестартује (свима су познате те теме).

Што се тиче балкасног сервера, то је само идеја и предлог који се разматра (неки од вас су приметили да су те теме отворене и на .ba и .hr домену како би се прикупили и њихови утисци). Али тренутно такав сервер није у плану, јер Travian Games организује до сада највећи Travian турнир.

Неки од вас су споменули и друге домене као што су .uk, пажљиво погледајте и видећете да је прича иста на свим доменима (Travian Games води исту политику), број активних играча на .uk и .rs домену је веома сличан. Због тога се и квалификације турнира организују само на највећим доменима, и наравно на .com како би и сви играчи могли да се придруже. Такође, приметите да је рекламирање овог турнира велико и да ће привући велики број играча, а нажалост тиме ће вероватно смањити мало број играча на свим осталим мањим доменима.

Извињавам се на мало дужој поруци, али надам се да вам је ово дало увид у то како организација игре тече и да постоје људи који се баве тим планирањем. Travian RS тим је овде како би вам помогао у игри, и одговоримо на сва питања и дилеме у којима се нађете током игре (путем порука у игри, е-мејлова и наравно порука на форуму).
    A da li vi na neki način možete da utičete na tim koji organizuje servere...ili barem da im izložite komentare.....???
    rs2 Cezar-Kaligula (obrisano)
    rs3 Gaj JulijeCEZAR (obrisano)
    rsx ZLI ČAROBNJACI
    rs1 ZLO (trialci )

rs1
    http://www.travian.rs/?uc=rs1_237

Подразумевано

Ako vide da bi im se to isplatilo napavice ga, mislim dzabe pises jer je lik rekao da su sad zauzeti oko prvenstva...

Сличне теме

1. Travian V постаје Travian Kingdoms
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 28.02.2015, 14:02
  2. Novi Travian - New Travian
    By salex in forum Генерално
    Одговора: 46
    Последња порука: 25.02.2010, 20:45

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате