Страница 292 од 345 ПрваПрва ... 192242282290291292293294302342 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 2,911 до 2,920 од 3447

Тема: Тренутно стање на рсx

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kuga Види одговор
    haha,pa ovo je ludilojeremija je jedini igrac koji je izbacen iz saveza,a inkognito nije nikada ni bio kod nas u savezu...ljubisa je izasao iz savezajos dok je jeremija vedrio i oblacio.....a reci mo ,molim te,koji su nas to igraci napustili,sve ono sto vidis tamo su multi nalozi,osim giske....slali su neke poruke da prelaze kod njih i preslo je 3 igraca,kada su to procitali,jer nisu znali sta se desava,ali odmah uvece su se vratili u savez,uvidevsi gde su upali...a to ko koliko vredi u nasem savezu,mi cemo odluciti,ti bolje razmisli zasto na tvoj poziv da me fejkate,od 6,7 saveza,posalje fejk ,samo 6 igraca....za te stvari se ti pobrini,pa samo TRV,kada se radi fejkovanje,salje minimum 20 igraca,to znas i sam,jer sklanjas plan svako vece.....ne pomaze huk severa,ni podrska od p...e,ni ustasa za trenera.....ajmooo na derbiii
    Pa dobro ako je tako sasto si otiso pod ban nisam dobio odgovor ako samo 6 igraca salju fake...Sto se tice trv ne mesam se samo vidim kakva je situacija izbacujes,i napadas igrace za nesto sto si ti umislio i time pokusavas da skrenes paznju i skines sa sebe odgovornost za sve ono sto se desilo kobne veceri za TRV.Od igraca koje si izbacio znam samo one sa naloga ljubisa ostale i ne poznajem odakle tebi tvrdnja da su oni poklonili nesto terrorsu.Osvrni se malo oko sebe i vidi realnost ljudi sa ingognita su hteli da zrtvuju svoj ww off na art kamenoresca,slupali su ww off na nas sa kojim pravom ih prozivas i nas i njih?
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kuga Види одговор
    Samo vas cekam da okacite na forum,gde ste se olupali...ali ne,vi eskivirate kada nesto lose odradite i to krijete ko zmija noge,sako postavljate neke logove koji vam odgovaraju,a njih je vise nego malo,pa nemate sta da stavljate...
    Sto ovo nisi postavio?
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?id=26970218|b9757074
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?id=26970223|d582835c
    http://tx3.travian.rs/berichte.php?id=26970229|b39d2a3f

ne odgovara ti da gledas ovo,,aaaa?
    Igrac koji je slao napade nema nalog na forumu kao ni odobrenje za postavljanje logova od branioca tako da koliko se ja secam ni ti nemas dozvole napadaca.Zasto ne izbacis i lupanje tvog off sela od nocas onda,posto vidim da ci izbacio ove lofove imas moju dozvolu da izbacis sve logove ta dva napadaca (otimanje off sela ingognito,arta brzih,2x plan,ncp selo,drugo off selo igraca galisa)Zar to nije dovoljno od njih?Red je da ukapirate i da se zakucaju ovo sto su oni uradili za jednu noc je nezapamceno na srpskim serverima ako jeste molim neka me neko ispravi.Toliko o tome.
    Последња измена: Nikola-Terrors, 21.03.2012 у 17:14.
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Подразумевано

jugo, sinoc sam te podrzao, ali sada lupas. prvo, pod namerni blok se i odlazi tako sto nekog uvredis. drugo, ako si vec otisao pod blok zbog vredjanja mimo svoje volje onda mh-u pises: pogresio sam i nece se vise ponoviti, a ne da prosipas filozofije.

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vladabgd Види одговор
    manite se traviana ljudi,derbi danas!!!!! Mi dademo go,grobari ce skidaju gace
    Ocemo, al vama, joj sta cu veceras da ti radim, pa veceras si samo moj

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ivan - Aker - NW - Rsx Види одговор
    jugo, sinoc sam te podrzao, ali sada lupas. prvo, pod namerni blok se i odlazi tako sto nekog uvredis. drugo, ako si vec otisao pod blok zbog vredjanja mimo svoje volje onda mh-u pises: pogresio sam i nece se vise ponoviti, a ne da prosipas filozofije.
    Vidi ovako Ivane, nije ovo prvi put da Juga ide u namerni blok, tako je zimus isto uradio, malo izvredjao Cannavara i ovaj ga bloknuo, sto je najgore nije imao razloga da ga vredja jer je imao deff za izvoz, a i zito bi se poslalo, samo eto nije hteo da nam kaze, elem tu se desilo nesto gde se Juga preracunao, racunao je sa 5 ili 10% popa, a Cannavaro mu je pocistio 30% i naravno posle toga je usledilo brisanje naloga.

Корисник
    Члан од
    29.08.2010
    Локација
    Bgd
    Одговори
    10

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    Vidi ovako Ivane, nije ovo prvi put da Juga ide u namerni blok, tako je zimus isto uradio, malo izvredjao Cannavara i ovaj ga bloknuo, sto je najgore nije imao razloga da ga vredja jer je imao deff za izvoz, a i zito bi se poslalo, samo eto nije hteo da nam kaze, elem tu se desilo nesto gde se Juga preracunao, racunao je sa 5 ili 10% popa, a Cannavaro mu je pocistio 30% i naravno posle toga je usledilo brisanje naloga.
    Juga može vecini ovde da predaje kako se pegla ceo server,samo neznam sta mu bi da se ovde eksponira...

W² gazi večno....
    neigramo šarenicu

Корисник Аватар корисника eto tu sam
    Члан од
    13.08.2009
    Локација
    Zrenjanin
    Одговори
    60

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла partizanovac Види одговор
    Tik-Tak

Tik-Tak

natari stizu

rezime:
    ko sto smo konstatovali na pocetku servera ja i majkan natari uzimaju nema da fali

1389-Vlada se nije bas snasao iako je imao sve na dlanu samo da je cutao i gradio davno bi zavrsio

terrors- no comment nisam ih nesta imao u planu realno tuborg me zanimao samo, ali kad je Nikola poceo da mudruje na pocetku servera kako je Club njegov tnt i da cima D anger sta ce samnom nacrtao je metu na WW (popio si od mene par puta a jos i nisam zavrsio)

TRV- lajanje na zvezde lepa ekipa niotkuda al svima je bilo jasno da je jeremija sarin igrac (prosli server mu pravio ovnove na nalogu azra pa smo ga polupali na 300/300) i da je tu veza izmedju terrors i trv o kojoj sam svima pricao al neka malo osete kako je kad se kata preko dogovora

club-nekadasnji RT pojacan unioncima svaka cast na trudu fali vodja samo

beli vuk- Verka respect za tvoje ljude obraz je bitan i drugari zato i nisi vise primma i cestitam na tome steta sto niste vi gradili

zlo-samo da nam soko nije prznica pa se zasiti za 40 dana ko zna mozda bi i +/+ uzeo jednom server

imao sam nesrecu da sam uzeo da zidam ww na t4 pre ovoga rsx-a i tvrdim deff je sve i sva pravilno pozicioniranje suport sela oferi u sumu deferi u sivu zonu ili na ivicu ubacivanje defa pre napada itd (pricam o pravim deferima ne o ovima sa 100k)

svakako t4 verzija gde "vodje" napokon dolaze do izrazaja ali posto ih nema natari su tu da objasne ovima koji to pokusavaju da budu neke stvari

Tik-Tak

Tik-Tak
    Rece grobar i ostade ziv Analizira kao Avram Grant
    stefanino
    xxxsrbijaxxx
    jenna haze

Корисник
    Члан од
    04.03.2012
    Одговори
    487

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    ponovo proradio baron(lazov) u grofu...ne znas situaciju i cuti....nije ni cudo sto su te ovi iz 1389 sutnuli ....
    iskreno bih zeleo da oni dobiju server,jer ima odlicnih igraca i najjaci offeri i defferi su sada u toj alijansi....pozdrav za mog druga daxa.....guraj brate,nadam se da ces udariti stotku....

Корисник
    Члан од
    04.03.2012
    Одговори
    487

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ivan - Aker - NW - Rsx Види одговор

da li ti opsujes MH ili nekoga kada si pod napadima i cekas da ti poruse sela?

Корисник Аватар корисника mac mac
    Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    372

Подразумевано

Javite mi na vreme kad natari budu pravili okupljanje, imam jaku zelju da ih upoznam!

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78