Страница 32 од 72 ПрваПрва ... 22303132333442 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 311 до 320 од 719

Тема: Тренутно стање на серверу rs3.

Новајлија
    Члан од
    07.06.2012
    Локација
    Vrnjacka Banja
    Одговори
    2

Подразумевано

Jer se meni ovo cini ili je stvarno cudo od swa ally palo za koji stepen nize

Корисник
    Члан од
    01.02.2010
    Локација
    BGD
    Одговори
    100

Подразумевано

Za one koji mozda ne znaju, NFH je sinoc katala SWA WW...
    Kao sto su ljudi i rekli to je vec vidjeno, samo da podsetim drugare iz NFH, da je SWA to isto mogao da uradi prosli server pa nije osatalo je 20 offova u selima...
    Ovaj travian je oduvek bio ogledalo ljudi i drustva, nadam se da sada u NFH igraju ljudi koji su bili kod nas na okupljanju, i voleo bih da se jave sa svojim komentarima....
    RS 3 1/2 Dr.zver

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла варвара Види одговор
    Коначно неко ко је упамтио ех ех ех рс3 кад је БИА издала брутал за победу

http://travian-reports.net/rs/report/18754435922

jel ovo znaci da ste krenuli njihovim stopama?
    Последња измена: Korisnicko ime, 10.06.2012 у 10:15.
    Kad porestem bicu Rema

NATARI NATARI ! Winner Team!!!

Корисник Аватар корисника LittlePrince
    Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Топола
    Одговори
    38

Подразумевано

А шта друго људи да раде, БАД не прави више ВВ играчи који вреде су погасили налоге, остали су само НФХ и СВА. И шта сада, договорили сте се да играте СИМС?
    LittlePrince AID.O&A ex rs1
    LittlePrince BAD-ASSN ex rs3
    БилиПитон SUN-H rs5 (дуал)
    БилиПитон БИТАНГЕ rs2 (дуал)

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LittlePrince Види одговор
    А шта друго људи да раде, БАД не прави више ВВ играчи који вреде су погасили налоге, остали су само НФХ и СВА. И шта сада, договорили сте се да играте СИМС?
    kakve veze to ima sa narusavanjem saradnji? aj pojasni mi... Jel SWA kriv sto je BAD ispario i pre kljucanja ? Jel SWA isao na NFH jer je na - - dosadno?
    Kad porestem bicu Rema

NATARI NATARI ! Winner Team!!!

Корисник
    Члан од
    01.06.2010
    Одговори
    27

Подразумевано sta reci...

Mogli su da raskinu saradnju na pocetku gradjenja ww-a (cak im je i nudjena od strane SWA). Mogli su, a nisu... rekli su da oni nikad nece raskinuti saradnju sa swa...

Mogli su da je raskinu i kasnije, smisle neko obrazlozenje, dosadno nam, pobeda nam mnogo znaci... Umesto toga napali su brzim artom, istovremeno nas uveravajuci da je fejk. I niko, bas niko iz NHF da kaze: ej ovo nisam ja, nije ova prica deo mene....

Mogli su da probaju da budu ljudi. Mogli su, a nisu...

Корисник
    Члан од
    07.11.2011
    Одговори
    330

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Rorax Види одговор
    Mogli su da raskinu saradnju na pocetku gradjenja ww-a (cak im je i nudjena od strane SWA). Mogli su, a nisu... rekli su da oni nikad nece raskinuti saradnju sa swa...
    Ma opusteno bre, NFH ti vode sve bosanci...oni su tek sad skontali sta ste ih pitali i koji je lvl ww i o kom se serveru radi...tako da nema tu mnogo prostora za objasnjenje...jednom recju RKLJUS
    i nemojte bre vise da me banujete krsite mi prava zagarantovana ustavom, pravo na slobodu izrazavanja

Корисник Аватар корисника варвара
    Члан од
    04.05.2010
    Локација
    КОСОВО И МЕТОХИЈА
    Одговори
    261

Подразумевано

Ја не могу да верујем с' ове моје уши.
    НЕМАМ ПОЈМА
    НЕ УМЕМ
    НЕ ЗНАМ
    И НИКАДА НЕЋУ ЗНАТИ

Јер ко сам ја? Ја сам незналица.

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Rorax Види одговор

Mogli su da je raskinu i kasnije, smisle neko obrazlozenje, dosadno nam, pobeda nam mnogo znaci... Umesto toga napali su brzim artom, istovremeno nas uveravajuci da je fejk. I niko, bas niko iz NHF da kaze: ej ovo nisam ja, nije ova prica deo mene....

Mogli su da probaju da budu ljudi. Mogli su, a nisu...
    Vidim da niko ne spominje razlog ovih desavanja?

Hocete da objasnim?
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник Аватар корисника варвара
    Члан од
    04.05.2010
    Локација
    КОСОВО И МЕТОХИЈА
    Одговори
    261

Подразумевано

Ја ћу да Вам реЧем пошто нико неће шта се збива
    После више од 200 дана дана сарадње, сарадња је окончана.
    А да се вратимо ''пар дана унапред'' ...

Први сам у соби вођа НХФ алијансе написао да честитамо СВА победу јер су први кренули са градњом и били у предности са градњом пар нивоа, што је довољно. Сви остали су се сложили са тим али увек је постојала сумња да ће неко први кренути и да ће се сервер одужити.
    ДаклеН...
    То је речено јер нико од нас није смео да шаље први офф на сарадњу, то је било наређење. А... Знајући да на њих неће НЗ јер се вуче прича одавно да имају незваничну сарадњу, да на њих неће БАД који нема чиме више (нажалост или не) и наравно да нећемо ни ми који смо заједно од старта сервера. (То је образложење зашто је то речено да се честита победа)

Међутим... Јуче добијамо информације да СВА хушка барабе да ударе на нас. Играч тојага се јавља барабама да жели да купи налоге од бараба али му је много било да им да 2000 голда на рс4 да би добили налоге па је остало на чекању. И мало дете би схватило зашто неко у овој фази игре жели да купи налоге са WW оффовима.
    Па су вође СВА алијансе запретили барабама да ће играти против њих на рс4 ако неко од њих крене на њихово чудо, велике уцене су падале и разна дешавања иза леђа.
    Пре 2-3 месеца су вође СВА алијансе изјавили да ће барабе бити очишћене и да ниједан њихов офф неће кренути на ++, ипак је то њихов задатак јер су на истим координатама. Али ето... Дошло и време градње а кад је дошло тек тад нису смели ни фејк да им пошаљу јер им зинуло д _ _ е за победу. Знају да ће добити нулирање чуда па се повукли, кад већ нису смели онда ајде да им покупују налоге
    Друго сазнање је да имају незваничну сарадњу са НЗ што су увек порицали а никад нису смели да их нападну.

То нас је све натерало да се пошаље тај офф који је послат. Да се зна
    Имам ја неке преписке од бараба и СВА ал' не бих постављао пошто знам да ће модератор да обрише.

Иначе.... Нико од нас није рачунао на ово, да смо ово хтели паметније би нападали и не би пустали људе у ''своје'' акције. Први сам ја на тапету који сам скуцао оно мало оффа пре 2 дана што остало пошто нисам играо толико озбиљно овај сервер, иначе да сам знао да ће овако нешто да се деси не би то урадио никад а не би можда ни слао напад на јед. ситост на БАД. Ево напада од пре 2 дана из зафрканције
    http://ts3.travian.rs/berichte.php?i...63|f4c32268&t=

То би било то, можда имам још нешто да кажем, ако се будем сетио рећи ћу
    Последња измена: варвара, 10.06.2012 у 16:14.
    НЕМАМ ПОЈМА
    НЕ УМЕМ
    НЕ ЗНАМ
    И НИКАДА НЕЋУ ЗНАТИ

Јер ко сам ја? Ја сам незналица.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs1 серверу
    By Damjan in forum Свет 1