Приказ резултата 1 до 1 од 1

Тема: ЧПП - Злато

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано ЧПП - Злато

Ово упутство је било предвиђено за Travian 3 верзије игре. Оригинално упуство је написао Taranis с .us Travian форума, а превео га је Jovan NS с .rs форума. Оригинално упутство можете видети овде. Упуство пред вама је измењено у односу на оригинал тако да одговара Travian 4 верзији игре. Упуство је прилагодио Jovan NS с .rs форума.

КРАЈ СЕРВЕРА

Сервер на коме играм ће се ускоро завршити, а мени је остало купљено злато. Шта да радим?
    Након завршетка сервера, сви играчи којима је остало купљено злато ће добити in-game поруку као и е-мејл с линком који омогућава трансвер преосталог злата. Напомена: е-мејл с шифром за трансфер ће бити послат на е-мејл с којег сте регистровали нагог (ово, наравно, не важи уколико сте у току игре мењали своју званичну е-мејл адресу)!

Шта да радим уколико желим да пренесем злато на сервер који још није почео (чекам рестарт)?
    О: Како би пренели злато на још-ненаправљени налог, просто сачувајте линк за трансфер злата док не направите нови налог (предлажем Вам да га сачувате у text file-у). Када се сервер рестартује региструјте се како би то и иначе учинили. Када је сервер почео и Ви имате налог на њему, употребите линк за трансфер.

ТРАНСФЕР ЗЛАТА

На страници за брисање налога пише: "Нажалост, трансфер Ваши златника тренутно није могућ". Да ли ипак могу да пренесем моје златнике?
    Можете. То само значи да нећете добити аутоматску поруку за трансфер златника након што обришете налог. Након што је Ваш налог заиста избрисан, молим Вас да контактирате plus@travian.rs. У поруци наведите име Вашег избрисаног налога и сервер с којег је био налог с златницима и кажите да нисте пиримили е-мејл за трансфер. Travian плус тим ће Вам у овом случају направит линк и послати Вам га.

Да ли могу да пренесем 35 златника које добијам извршавајући задатке?
    Не.

Да ли могу да пренесем злато зарађено преко мог реф-линка?
    Не.

Да ли могу да пренесем злато добијено заменом за сребро?
    Не.

Да ли могу да делове мог злата трансферујем на више различитих налога?
    Не. Уз помоћ линка сво злато можете пренети на само један сервер по вашем избору.

Да ли могу да пренесем злато на неки .com сервер (или неки страни сервер уопште)?
    Не. Злато се може пренети само на неке од сервера Травиан-државе у којој сте и купили злато.

У току су ми били +25% производње сировина/златни клуб/плус налог када се завршио сервер. Да ли и то могу да пренесем на неки други сервер?
    Не. Могућ је трансфер само неупотребљеног злата.

Имам 35 злата од водича, 50 зарађеног злата и 100 купљеног злата. У току сервера сам потрошио 85 злата и након тога обрисао налог. Колико ћу злата моћи да пренесем?
    Увек се прво троши добијено/зарађено злато! У овом случају моћи ћете да пренесете свих 100 преосталих златника.

КУПОВИНА ЗЛАТА

Зашто ми је уплата одбијена?
    Постоје 3 могућа разлога због чега би Вам куповина злата била онемогућена/одбијена:

1. Имате само 3 покушаја да укуцате тачане информације везане за плаћање у року од 48h.
    2. Можете урадити само 1 уплату у року од 48 сати.
    3. Компанија за рад с кредитним картицама не прихвата све картице. Можда би требало да пробајте с другом.

ЗАРАДИТИ ЗЛАТО

Понестаје ми златника. Како могу да набавим још?
    Увек можете купити злато, али на већини сервера можете добити злато и позивајућу играче да се региструју. За више детаља, кликните in-game на "Плус" дугме. Изаберите "заради злато". Уколико не видите ту опцију, то значи да реф систем није омогућен на том серверу.

Мој друг/другарца/познаник се регистровао преко мог реф-линка и прешао 75 становника, али ја још увек нисам добио 50 златника. Зашто?
    Од Travian 3.6 верзије нови услов за добијање злата је да позвани играч сагради 2. село. Међутим, уколико је та особа саградила 2. село, а Ви још увек нисте добили злато, требало би да пошаљете поруку на plus@travian.rs. Немојте заборавити да напишете Ваш ник, ник играча којег сте позвали и сервер на којем играте.

ЈОШ ПИТАЊА

Шта да урадим ако имам још питања у вези злата?
    Погледајте на Travian одговорима, првенствено често постављена питања. Такође можете да покушате да претражите форум. Ако сте испробали све наведено и и даље не можете да пронађете одговор, пошаљите поруку с питањем на plus@travian.rs. Одговор ћете добити у року од 24 часа.

написао: Taranis | превео: Jovan NS | прилагодио за Т4: Jovan NS | За прослеђивање упутства | Пријавите грешку
    Последња измена: Dr. Zoidberg, 01.03.2012 у 17:47. Разлог: Исправка грешке

Сличне теме

1. Злато
    By jahu in forum Стара питања
    Одговора: 1
    Последња порука: 23.12.2009, 14:08
  2. Злато
    By grof88 in forum Стара питања
    Одговора: 12
    Последња порука: 31.08.2009, 04:06

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме