Страница 137 од 137 ПрваПрва ... 3787127135136137
Приказ резултата 1,361 до 1,369 од 1369

Тема: Тренутно стање на рс5

Корисник
    Члан од
    16.12.2011
    Локација
    beograd,Cerak
    Одговори
    51

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Double trouble Види одговор
    13:00
    Znaci okasnio sam niste drugari kad necete da me sacekate

Подразумевано

Jos malo i ................
    ex rs2 MILOS_BL, freek
    Trenutno: Ulazim na naloge i unistavam iste....

Darko L.(1/3 Poseidon):nalog djomla serator kao i uvjek ali nismo mogli bez njega jbg.

Корисник
    Члан од
    16.12.2011
    Локација
    beograd,Cerak
    Одговори
    51

Подразумевано

Cestitke na pobedi a ja odo u penziju

Корисник Аватар корисника srxy
    Члан од
    18.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Hvala, vidimo se na Kalisu - (treca tabla levo;-)
    .... ' da bonu ...

Подразумевано

Cestitam ljudovi.
    Bilo je i vreme.

Nek vam je srecno i bericetno

Oduvek GROZNIB.
    Izrod prvi put na jednom rs1 - DARTH VADER.
    Izrod drugi put com3 vt3.6 2013./2014. - BLASTER MASTER.
    Izrod treci put na travian turnir finalu 2014 (comf) - TRACTOR TEAM.
    Na pauzi od marta 2015. godine i sada vas samo posmatram.
    Ko me zna, zna me, ko me ne zna, upoznace me.

Nisam lep, nisam pametan, ni o cemu nemam pojma i nisam odavle.
    Jednom recju klasican NooBijac (svaka slicnost sa nubijcem iz afrike je slucajna i nenamerna)

Корисник Аватар корисника Double trouble
    Члан од
    28.03.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    228

Палац горе

Ja cu sebi da dam malo slobode pa da reknem neku u ime graditelja ...

Cestitam Vam svima na sjajnom druzenju, novim prijateljstvima, nekima i na novim ljubavima, a nekima cak i roditeljstvo. Za ovih godinu dana svasta se ovde izdesavalo, lepo smo se katali, nekad i svadjali, ljutili jedni na druge, al ujedno smo se i druzili, zabavljali i igrali.

MEDAMA

Jesmo vas pobedili, al bar smo imali koga. Da vas nije bilo nebismo sa kim imali ni da se igramo ni druzimo, i zato nemojte zaliti. Mi vam cestitamo zato sto se niste predali, zato sto ste ostali tu do kraja cak i kad ste shvatili da ste izgubili

Hvala vam svima na cestitkama, stigle su ogromnom broju, sto i dokazuje da ovde nismo bili neprijatelji, vec samo suprotne strane u jednoj igri, i upravo na svemu ovome ja vam cestitam, jer je to i vasa pobeda. Hvala vam !

SABORCIMA

Drustvo, naigrasmo se al i pobedismo. Cestitam Vam svima na ubedljivoj pobedi. Hvala vam svima na ogromnoj pomoci. Bez vas bi sve bilo i uzalud i nemoguce. Gradnja ni na sekund nije stajala, jer ste se vi potrudili da uvek bude resa, a najcesce su i prelivale sto i pokazuje vasu nesebicnost i timski duh. Necemo nikoga posebno isticati, i u tome i jeste mozda vas najveci kvalitet, jer su svi od pocetka do kraja bili isti i jednaki, podjednako vazni i pozrtvovani, od pocetka do kraja bili smo i ostali tim, i svi igrali kao jedan. Svi smo zajedno gradili, i svako je stavio po jednu ciglu, zato smo i pobedili.

OKUPLJANJE

Bilo bi sjajno da se u sto vecem broju okupimo na okupljanju i zajedno proslavimo prethodnih godinu dana druzenja. 99% da ce se taj hepening dogoditi 27-og u Beogradu, o cemu cemo vas na vreme sve obavestiti, na facebook strani saveza WU (https://www.facebook.com/pages/Wonde...18121281559016), i forumu igre.

I za kraj, pass naloga za sve koji zele da bace pogled na WW: wually

CESTITAMO VAM I ZAHVALJUJEMO !

Ah da, da potpisem graditelje:

WU, WU-Z, WU HQ, WU XXXL, CUNAMI

WU Facebook page

WU pobednicki video RS5 servera
    ŠTO JA VOLIM TAJ SEX !
    | rs5: mali od palube |
    | ex org, com, ru, pl, sk, ba, rs: Double Trouble, Fire & Ice, KGB, Massive Attack, Public Enemy, AJKULA, Zalosna Sova |
    Najgori od sve dece: plašimo vas u mraku, krademo slatkiše, obožavamo kad plačete jer smo vam slomili omiljenu igračku.
    │║║│││║║
    ® Professional Gaming
    ┌П┐(◣_◢)┌П┐

Новајлија
    Члан од
    08.04.2012
    Одговори
    1

Подразумевано

Pw od ww-a moze li?

Члан од
    28.03.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    228

Подразумевано

OKUPLJANJE

Drugari,

okupljanje ce biti u subotu 26-og, od 18:00 u Beogradu, na Dorcolu u caffe / piceriji CAO, ulica Jevrejska kod bioskopa REX

Lokal ima i bastu u dvoristu, jako lepo je sredjen, tako da cemo se lepo zabavljati ovde.

Na 50 metara od lokala nalazi se stanica gradskog prevoza za sve koji ne dolaze kolima.

PREVOZ:

autobus 26 (od naselja brace Jerkovic, preko dusanovca, kalenic pijace, vukovog spomenika, bulevara, trga, dorcola do lokala),

autobus 24 (od neimara, preko makenzijeve, cvetnog parka, bulevara, trga, dorcola do lokala)

autobus 79 (od mirijeva, preko cvetkove pijace, 27 marta, dorcola do lokala )

tramvaj 10 (od banjice, preko trosarine, vojvode stepe, slavije, bulevara, 27 marta, dorcola do lokala)

tramvaj 5 (od cvetkove pijace, preko bulevara, vukovog spomenika, 27 marta, dorcola do lokala)

tramvaj 2 (vukov spomenik, zeleznicka i autobuska stanica, kalemegdan, dorcol do lokala)

Zgodno je za sve, jer je dobro vezano prevozom sa gradom a taksi stanica se nalazi na 20 metara od lokala pa je zgodno i za razvoz pijanih gostiju

evo i linka za google map da vidite gde se tacno nalazi

http://maps.google.com/maps?q=Ciao+n...m&z=17&iwloc=A

CENE

Cene u lokalu su vrlo povoljne. Placa svako svoje na licu mesta. Ima i klope dobre pa ko ogladni moze tu i da jede, a cene pica su pristojne.

Bilo bi nam drago da se skupimo u sto vecem broju i proslavimo ovih godinu dana druzenja. Nije potrebno najavljivati se, samo dodjite da se druzimo, u kojoj god alijansi da ste igrali.

Moja skype adresa je: ivanjoksimovic za sve kojima je potrebna jos neka informacija o lokalu.

Vidimo se na okupljanju. WU ALLY
    ŠTO JA VOLIM TAJ SEX !
    | ex org, com, ru, pl, sk, ba, rs: Double Trouble, Fire & Ice, KGB, Massive Attack, Public Enemy, AJKULA, Zalosna Sova |
    Najgori od sve dece: plašimo vas u mraku, krademo slatkiše, obožavamo kad plačete jer smo vam slomili omiljenu igračku.
    │║║│││║║
    ® Professional Gaming
    ┌П┐(◣_◢)┌П┐

Члан од
    28.03.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    228

Подразумевано

Drustvo, sutra okupljanje Ne zaboravite

Vidimo se
    ŠTO JA VOLIM TAJ SEX !
    │║║│││║║
    ® Professional Gaming
    ┌П┐(◣_◢)┌П┐

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 06:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49