Приказ резултата 1 до 2 од 2

Тема: Слање више напада у секунди

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано Слање више напада у секунди

Više puta se žale igrači na druge igrače jer koriste scriptove pri napadu.

Pitanje je : kako znaju da su scriptovi u pitanju ? Pa tako što su poslali 5 napada u 5 sekundi a to je nemoguće.

Nemoguće je za one koji ne umeju, za iskusne igrače je moguće mnogo više. Ja sam lično uspeo da pošaljem jednom 6 napada u sekundi, verovatno sam imao i sreće, ali 4 mogu da pošaljem često, 3 je kao dobar dan. Sve to može da zavisi i od brzine konekcije, opterećenosti servera itd., ali, ako zbog nečeg omane ... pa uvek možete opozvati napade i ponoviti sve od početka. Kada se šalje puno napada to više nije 4 u sekundi nego opadne na 2-3 u sekundi ali je svejedno itekako realno da se pošalje 20 napada u 7-8 sekundi.

Da skratimo, kako se to radi, da plačljivci nebi tvrdili sad kako ja lažem :(

U IE6:
    kad ste već na napadu ctrl-n (kod drugog prozora dobro dođe resize), ctrl-n, ctrl-n ... više put i izotvarate prozore. U svakom od prozora postavite vojsku i kliknete na prvi ok. Sad se sve to odskroluje da samo OK bude poravnat uz donju ivicu prozora i podesi se da svi OK budu jedan ispod drugog (treba malo veća rezolucija, 1024x768 je za ... 5-6 napada jedva). Onda klik na ok, ok, ok, ok, ...

U IE7 ili firefox-u. Otvore se tabovi, postave napadi, klik na prvi OK ... vratiš se na prvi tab, namestiš miša na OK i kreneš ... ctrl-tab click, ctrl-tab click, ctrl-tab click ... sve u svemu, dosta je brže nego IE6.

I na kraju da razjasnim malo bolje.
    Zbog tolike kuknjave pre par meseci probao sam tačno kako rade scriptovi za slanje napada i odgovorno tvrdim da su jedno živo ... znate šta. Ja brže šaljem napade nego script za slanje napada !!!

Prema tome, prestanite da se žalite zbog gluposti, ovo je ratna igra "tužiću te MH", "reći ću mom tati", "moj tata je jači od tvog tate" jednostavno nikud ne vodi. Znate priču o detetu koje je vikalo vuk, vuk, vuk ... ? E pa tako, smarate MH-a par puta pa vas posle neće uzeti za ozbiljno ni kada zaista imate nešto pametno da prijavite.

Hajde sad svi da vežbate, možete da šaljete po jednog vojnika iz jedno svog sela u drugo svoje selo u podršku ...

Написао: smurf

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

U ovom tutorialu ću vam ukratko opisati kako poslati više napada u sekundi.

Pitate se zašto? Jednostavno je - kada šaljete više napada u istoj sekundi ne postoji mogućnost da protivnik ubaci deff i dočeka vam katapulte koje ste poslali u više valova.

Sve što vam treba za slanje više napada u sekundi je dobra brzina interneta, po mogućnosti brz kompjuter i malo sreće(da vam server ne zašteka ).

Postoji par načina kako poslati napade u sekundi:

1. Tabovi
    Otvorite firefox(ili neki drugi browser, važno je da možete otvoriti više tabova u njemu), namjestite vojsku u tabovima(otvorite više tabova, odredite sve do zadnjeg klika na "OK" - znači broj vojske, metu za katapulte itd) i vratite na prvi tab.
    Držite tipku CTRL i brzo stisćete tipku TAB i klikćete mišem na OK(ili umjesto klika mišem možete stisnuti ENTER, čak malo brže ide, ali onda morate u prvom tabu kliknuti desnim klikom na OK, time se OK "označi", i onda samo tipkate CTRL+TAB+ENTER).

2. Više prozora
    Otvorite više prozora od browsera i namjestite sve do zadnjeg klika na OK. Zatim smanjite(minimize) te prozore tako da vam se vidi samo onaj OK kojeg trebate kliknuti za slanje napada. Poslažite prozore u redoslijedu u kojem želite da vam napadi budu izvršeni, te krenite redom mišem i klikajte na OK.
    (po meni najslabiji način)

3. Firefox offline
    Namjestite sve napade do zadnjeg klika na OK i zatim odite na "File" i označite "Work offline". Kliknite na OK u svakom tabu. Kada vam se u svakom tabu pojavi greška jer nemate konecije s internetom, vratite se na "File" i odznačite "Work offline".
    Zatim odete s mišem gore u traku u kojoj se nalaze tabovi, kliknete desnim klikom i zatim klik na "Reload all tabs". Sada će vam se za svaki Tab pojaviti mali prozorčić koji vas pita hoćete li ponovno poslati podatke, i samo brzo klikate na "Resend" za svaki Tab.

Što više vježbate, to više napada možete poslati. Ali to ovisi i o brzini vašeg interneta i kompjutera i o serveru(hoće li zaštekati).

Написао: Dominik

Сличне теме

1. Одговора: 27
    Последња порука: 19.09.2014, 14:14
  2. Путовање - више детаља
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 07.05.2014, 00:25
  3. Који стандардни Травиан пакет Вам се више свиђа?
    By Jovan NS in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 8
    Последња порука: 04.02.2011, 11:10
  4. Темпирање напада
    By Ghetto boy in forum Стара питања
    Одговора: 17
    Последња порука: 24.06.2009, 12:06

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре