Приказ резултата 1 до 7 од 7

Тема: Ispiranje usta - Colgate

Корисник Аватар корисника srxy
    Члан од
    18.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано Ispiranje usta - Colgate

E drugari, ajde ovde ispirajte usta jedni sa drugima :drool: , prepucavajte se :svadja:i pljuckajte :ua:i nervirajte jedni druge :poke: ... lepo vas molim, da mislimo malo i na druge ...... da rasteretimo malo odeljak foruma o trenutnom stanju na serveru ....
    Ovde se rokajte do mile volje :mitraljez:, izbacujte jedni druge iz takta :spank: i sta god :tras:

Корисник Аватар корисника Ravel
    Члан од
    25.03.2008
    Локација
    Bogu iza tregera
    Одговори
    626

Подразумевано

bravo za remu
    Always be yourself. Unless you can be Ravel... Then better be Ravel

Корисник Аватар корисника Duall Noob
    Члан од
    17.06.2011
    Локација
    BG
    Одговори
    125

Подразумевано

e sada se ovde prepucavajte slobodno ;-D
    rs4: PolupismeN

Stekam novac za rs3

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла San Sei Види одговор
    Zar i ti covece da se registrujes ovde i da pljujes? :S
    -|- je ociscen...A dokaz tome je i tvoj crop,koji verovatno ima jos pijacu i mesto okupljanja u centru.
    Lepo si Nesi uhvatio kate,verovatno ga i usporio,ali vas nema,Tvoj savez ne postoji.Ovo je tvoj "licni uspeh",i nema sta da mesas SW ally u to,a kamoli Inn
    xexexe alaj si oboleo čoveče...sad ti smeta i AJZAK koji vas lupa na nalogu koji ni za šta drugo i ne služi osim da bi se sprdali sa vama i dočekivali vas ko što vas je i dočekao i treba da vas je sramota što ste sebi to dozvolili al no dobro šta ti znaš šta je zezanje i igranje i vidim da si se primio na ovo baš jako ili si se možda primio na besplatni gold ili možda na skype sliku dve silikonske,ne znam ni ja kako bi ono nazvao samo ne delom tela ko će ga znati mada čudi me da se tako ponašaš obzirom da ti nije prvi server i da si bio već šegrt na nekim nalozima,pošto svoj nikad i nisi imao do sada, i to igračima kakav ti nikad nećeš biti i ne znam šta ti znači ona titula "MOJSIJE" koju imaš u svom savezu kad bi bilo realnije da si dobio zvanje "MALI OD PALUBE" ili pak "POŽARNI NA FORUMU" pošto za više i nisi zaslužan . upss,pardon poslao si dva napada na arte da se čiste natari,svaka čast stvarno potrebna je MOJSIJEVSKA mudrost i znanje za tako nešto,al zato znaš mene da prozivaš iako te ni u jednom svom postu nisam prozvao direktno kao pojedinca i da komentarišeš moj doprinos serveru.

Daj mi jednu tvoju akciju sa ovog servera,koja je imala ikakvu vezu sa mnom,a pritom bila uspesna
    A sto se tiče ovoga vidim da opet sebe stavljaš u prvi plan iako moji postovi nemaju veze sa tobom pošto si totalno jedan ne bitan lik
    A inače sve moje akcije u kojima sam učestvovao što organizovanjem što sitovanjem što skupljanjem deffa su bile uspešne,imali su ljudi prilike da vide logove svih tih vaših kucanja.Tako da ti treba da si poslednji koji će da komentariše moju igru jer osim spama na forumu ništa i nisi pokazao u igri.

Tvoj doprinos ovom serveru je 0,i to je sve o cemu ja pricam
    Moj doprinos serveru možda jeste 0 ko što kažeš i veruj mi da se ne potresam zbog toga uopšte a nit me nešto i zanima tvoje vidjenje stvari.
    Ali doprinos za ljude koji ovo igraju prvi put da se osete kolliko toliko važni i deo neke celine i zajednice i to iako možda i nisu toliko jaki i bitni nalozi i neki extra igrači ,pričam o nalozima gde ste se zakucavali ko muve i o dosta drugih naloga, je jako veliki i to ljudi znaju da cene i samo mi je to i bitno za razliku od vas koji ste samo iskorišćavali naloge i ljude da bi bootovali par svojih naloga a ostale ko šiša, pa mi još kažeš kako sam ja rasturio INN.
    Ljudi vredni tog INN-a su već sam rekao smešteni na druge naloge neki prebačeni u druge saveze ali su i dalje tu i igraju za razliku od vas koji niste sposobni sami ništa da uradite već trčite okolo i plačete i tražite saradnje na sve strane.

Tako da bi te zamolio da nas nadalje poštediš svojih infantilnif postova i komentara pošto uopšte nisi zanimljiv a čak šta više daviš za medalju odgovarajući na svaki bez nekih argumenata.

toliko o tome
    Последња измена: kanc021, 20.08.2011 у 04:53.
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Корисник
    Члан од
    12.03.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    166

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kanc021 Види одговор
    xexexe alaj si oboleo čoveče...sad ti smeta i AJZAK koji vas lupa na nalogu koji ni za šta drugo i ne služi osim da bi se sprdali sa vama i dočekivali vas ko što vas je i dočekao i treba da vas je sramota što ste sebi to dozvolili al no dobro šta ti znaš šta je zezanje i igranje i vidim da si se primio na ovo baš jako ili si se možda primio na besplatni gold ili možda na skype sliku dve silikonske,ne znam ni ja kako bi ono nazvao samo ne delom tela ko će ga znati mada čudi me da se tako ponašaš obzirom da ti nije prvi server i da si bio već šegrt na nekim nalozima,pošto svoj nikad i nisi imao do sada, i to igračima kakav ti nikad nećeš biti i ne znam šta ti znači ona titula "MOJSIJE" koju imaš u svom savezu kad bi bilo realnije da si dobio zvanje "MALI OD PALUBE" ili pak "POŽARNI NA FORUMU" pošto za više i nisi zaslužan . upss,pardon poslao si dva napada na arte da se čiste natari,svaka čast stvarno potrebna je MOJSIJEVSKA mudrost i znanje za tako nešto,al zato znaš mene da prozivaš iako te ni u jednom svom postu nisam prozvao direktno kao pojedinca i da komentarišeš moj doprinos serveru.

A sto se tiče ovoga vidim da opet sebe stavljaš u prvi plan iako moji postovi nemaju veze sa tobom pošto si totalno jedan ne bitan lik
    A inače sve moje akcije u kojima sam učestvovao što organizovanjem što sitovanjem što skupljanjem deffa su bile uspešne,imali su ljudi prilike da vide logove svih tih vaših kucanja.Tako da ti treba da si poslednji koji će da komentariše moju igru jer osim spama na forumu ništa i nisi pokazao u igri.

Moj doprinos serveru možda jeste 0 ko što kažeš i veruj mi da se ne potresam zbog toga uopšte a nit me nešto i zanima tvoje vidjenje stvari.
    Ali doprinos za ljude koji ovo igraju prvi put da se osete kolliko toliko važni i deo neke celine i zajednice i to iako možda i nisu toliko jaki i bitni nalozi i neki extra igrači ,pričam o nalozima gde ste se zakucavali ko muve i o dosta drugih naloga, je jako veliki i to ljudi znaju da cene i samo mi je to i bitno za razliku od vas koji ste samo iskorišćavali naloge i ljude da bi bootovali par svojih naloga a ostale ko šiša, pa mi još kažeš kako sam ja rasturio INN.
    Ljudi vredni tog INN-a su već sam rekao smešteni na druge naloge neki prebačeni u druge saveze ali su i dalje tu i igraju za razliku od vas koji niste sposobni sami ništa da uradite već trčite okolo i plačete i tražite saradnje na sve strane.

Tako da bi te zamolio da nas nadalje poštediš svojih infantilnif postova i komentara pošto uopšte nisi zanimljiv a čak šta više daviš za medalju odgovarajući na svaki bez nekih argumenata.

toliko o tome
    Bravo kralju Rekao si da si mi nabio komplekse,ja sam ti trazio akciju,a ti meni kazes,kako sam ja nebitan lik i nemas veze sa mnom,pa kako si mi onda nabio komplekse?Ne mesaj privatnosti u ovu pricu,ne koristi zastarele trule fora tvog "vodje" dacana.

U redu,mi smo se zakucavali ko muve,ti si dopustio ljudima da se osete kao deo zajednice (veliki lol),priznao da si da je tvoj doprinos serveru 0,i nema dalje.
    Zakljucak,argument i rezime u jednom: NEMA VAS NA MAPI!
    A sad prodavaj price tim tvojim ljudima kako ste se dobro zezali,i kako vam je bilo super,i kako ste stekli prijatelje,iako ne smete na jedan Travian skup na kraju servere da dodjete :(

P.S. : veoma si perverzan ako si svojim bivsim saveznicama sa ovog servera gledao u bedra preko slika sa socijalne mreze,stidi se
    Последња измена: San Sei, 20.08.2011 у 15:18.
    Na pauzi.

Корисник Аватар корисника ZIVKO93
    Члан од
    21.05.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    261

Подразумевано

Svaka cast za temu impresioniran sam ,dodjoh i ja na rs4
    za3 -nakeD rs2- MicroLab com4 nakeD
    http://travian.ping-timeout.de/sig4/zats3/1976.gif
    http://travian.ping-timeout.de/sig4/rsts2/2632.gif
    Неко сања прошлост у прашњавом кутку, ми смо главни данас, у овом тренутку! - Душко Радовић..♥ ПАРТИЗАН ♥
    http://www.powerplaymanager.com/r319508
    Najaci soker i hokej menadzer
    ::no1::pijanac::nosila:
    http://travian-reports.net/us/report/38640548b81
    Debi kod amera -blushing-

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kanc021 Види одговор
    toliko o tome
    Tako je Acika lepo si mu reko ,i treba da se potrudis da smestis igrace na druge naloge al opet izgleda ne vredi i tamo kako je krenulo izgubice
    A sto se tice saradnji i to preterase al opet i SW i SS posteni, izjavili odma saradnju za razliku od nekih saveza ne smeju da kazu skim su u saradnji pa samo na kvarno se defaju, pomazu jedni druge i zakljucak je, svi imaju saradnje neki su to uradili na fin i posten nacin a neko se krije i ne sme da se izjasni da je u saradnji
    rs3 Serengeti Park
    exrs4 Rema

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •