Страница 72 од 364 ПрваПрва ... 2262707172737482122172 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 711 до 720 од 3631

Тема: Тренутно стање на серверу rs4.

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Marijana Види одговор
    A sto se tice i mene i Gorosha mislim da ti bar nebi trebalo da pricas bilo sta .
    uffff pa kako ne bi trebalo??? i onda niste hteli da slusate svoje saborce iz saveza vec ste slusali tamo neke likove iz ally i za njih se kucali bez veze i bez efekta (da bi posle kiselo pravdali al se bar igramo,ko i ovde) i sigurno je i ovde tako bilo cak sta vise 100% sam ubedjen I samo to sam hteo da kazem jer ipak mislim da kod vas ima malo iskusnijih ljudi cije bi savete trebali da slusate pa tek onda da cujete sta saradnja ima da vam kaze ili ponudi.ovo je cista katastrofa bila a seti se samo ex rs2 i naloga popaj (ista prica samo drugi period servera).

Necemo se nikad nauciti da igramo na nacin na koji vi igrate
    Inace ja ovde bash nesto i ne igram i vise se zezam sa ljudima i pomazem novim igracima. mogu i tebi i goroshu nije problem

Корисник
    Члан од
    11.01.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    46

Подразумевано

Da ne bude da mi samo blatimo,svaka cast svakom pojedincu za off, ovde ima offova koji nisu ni malo naivni (sa obzirom da je nekome ovo cak i drugi off po redu od pocetka servera) , ali definitivo za organizaciju nema nikakve pohvale
    Rs1 - Joy Division
    Rs4 - M-V

http://www.youtube.com/watch?v=kB8s5XedxWg

Корисник
    Члан од
    18.11.2009
    Одговори
    202

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dacanaldo Види одговор
    Analizom vasih napada lako se ustanovilo gde planirate da udarite , ma da je i kod nas bilo postavljano pitanje "nisu valjda tolki d***** " ti koji to organizuju , na sta sam ja rekao jesu i naravno tradicionalno bio u pravu.
    Sto se tebe i tvog napada tice on je samo bio potvrda koja je dala onaj procenat da se nagura na 100% sigurnosti.
    udari su bili mozda providni izgubili smo nekoliko off-ova idem dalje vi ste izgubili 50% deff-a sad ces ti dacane sigurno da trabunjas da niste izgubili ni 5% ali to se od tebe i ocekuje

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла HEROJ Види одговор
    udari su bili mozda providni izgubili smo nekoliko off-ova idem dalje vi ste izgubili 50% deff-a sad ces ti dacane sigurno da trabunjas da niste izgubili ni 5% ali to se od tebe i ocekuje
    Nema tu mnogo filozofije... jeste li videli u vasim izvestajima koliko je bilo deffa... ako niste onda je sve jasno

Корисник
    Члан од
    11.01.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    46

Подразумевано

cistom matematikom kad uporedimo tih 'nekoliko' offova i naseg 50% deffa razlika je velika,kako resursna tako i vremeska razlika u oporavku.
    Rs1 - Joy Division
    Rs4 - M-V

http://www.youtube.com/watch?v=kB8s5XedxWg

Корисник
    Члан од
    18.11.2009
    Одговори
    202

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла joy division Види одговор
    cistom matematikom kad uporedimo tih 'nekoliko' offova i naseg 50% deffa razlika je velika,kako resursna tako i vremeska razlika u oporavku.
    jeste razlika u oporavku velika al ipak potrebno je vreme za obnovu tok deff-a i vasa sela su trenutno znatno ranjivija

Подразумевано

jeste razlika u oporavku velika al ipak potrebno je vreme za obnovu tok deff-a i vasa sela su trenutno znatno ranjivija
    Jos kad bi imali cime da ih napadnete...

Корисник Аватар корисника daki81
    Члан од
    25.07.2008
    Одговори
    838

Подразумевано

Malo lupanja, malo izgubljene vojske... Nisam video nista sto se nece moci izgraditi nanovo za nekih 7-10 dana... tako da bice tu jos tuce jako brzo ... Mozda malo preambiciozni pokusaj ici na nekoga za koga se zna da ce biti branjen sa svim raspolozivim sredstvima... ali dobro imace priliku da isprave greske relativno brzo. U principu ova akcija je najvise uticala na moralnom planu, a ne u smislu neke realne promene snaga u kvadrantu.

Блокиран корисник
    Члан од
    28.12.2008
    Локација
    Земун
    Одговори
    714

Подразумевано

Razumem nase neiskustvo da ga napadnemo ali nikako vasu zdravu logiku da ga branite ...
    Ja se izvinjavam svima ali ja vecu glupost ovde odavno nisam cuo , stvarno mi nije zelja da vredjam ali molim vas procitajte sta je doticna osoba napisala.
    Kakvi bili takvi i ostali.Mi smo dozvolili logove a vi izbrisali def da ne vidimo. A kanc sa tobom nebih puno da pricam po forumima ,znamo se i necu da komentarisem tvoje postavke.
    Necemo se nikad nauciti da igramo na nacin na koji vi igrate i to znas i od ranije. A sto se tice i mene i Gorosha mislim da ti bar nebi trebalo da pricas bilo sta .
    Pa zasto bi vas nagradili da vidite def kad niste bili sposobni da sami obezbedite to , da li izvidjanjem da li nekom pljackom da li jacim offom . Cinjenica je da je deffa bilo dovoljno da ste i 3x ovolko poslali pitanje je da li bi dobili log.

Od ukupnog deffa alijanse nismo izgubili ni 1% , stvarno zanemarljivi gubici . Ma koliko to delovalo neverovatno , od igraca je trazeno da salju po 100 deff jedinica i ono sto mene posebno raduje , vise od kolicine deffa , je odziv mojih saboraca u slanju deffa . Kruzne u alijansi za deff su pustene oko 13h pred udare , tu je moja krivica koji sam malo zakasnio sa time , nekih mozda 2h pa je solidna kolicina deffa kasnila upravo za tih 2h. Btw ove offove o kojima pricate ste filovali resima u vise navrata saljuci jpc celokupne vase alijasne .
    Цитат Поруку оставио/ла daki81 Види одговор
    Malo lupanja, malo izgubljene vojske... Nisam video nista sto se nece moci izgraditi nanovo za nekih 7-10 dana... tako da bice tu jos tuce jako brzo ... Mozda malo preambiciozni pokusaj ici na nekoga za koga se zna da ce biti branjen sa svim raspolozivim sredstvima... ali dobro imace priliku da isprave greske relativno brzo. U principu ova akcija je najvise uticala na moralnom planu, a ne u smislu neke realne promene snaga u kvadrantu.
    Daki opet mesas babe i zabe , ovo sto si video ovo je B skupljao i cuvao od starta do sada uz nebrojano slanje jcp celokupne alijanse , to je to sto su imali .
    I malo ti je izraz svim sredstvima precenjen s obzirom da je trazeno da se salje po 100 deff jedinica a da je deff skupljen takodje na jos par lokacija . A sto se promene snaga tice , naravno da nista ne menja , PG i dalje napreduje a B se osipa , ostaje im samo gomila multi naloga.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs1 серверу
    By Damjan in forum Свет 1
    Одговора: 5892
    Последња порука: 05.10.2015, 16:47
  3. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678