Страница 286 од 364 ПрваПрва ... 186236276284285286287288296336 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 2,851 до 2,860 од 3631

Тема: Тренутно стање на серверу rs4.

Корисник Аватар корисника Red Bull_F1
    Члан од
    07.09.2010
    Локација
    NBG BLOK
    Одговори
    133

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Apokalipszis Види одговор
    Lepo sam vam govorio da cemo vam oteti jedan ww... niste verovali?

http://travian-reports.net/rs/report/1493696d93f

deki, mozda ipak vas ww ce da pobedi, i to ovaj, mozda si ti ipak bio u pravu

Светска чуда
    Играч(и) Име Савез степен
    1. niwea Up Op Cup HOT WW 62 30.11.11 22:40
    2. niwea Bal pod maskama HOT WW 59 -
    3. mali muja Run Like Hell HNSS-WW 57 -
    4. niwea Prtcko Orashcic HOT WW 20 -
    5. варвара Пијано чудо HNSS-WW 4 -
    6. Натари - 0 -
    7. Натари - 0 -
    8. Натари - 0 -
    9. serpiko Kontra Od Obrnutog HOT 1 0 - WTF ?????????????????? Deniseeeeee REAGUJ !!!
    10. Натари - 0 -
    11. Натари - 0 -
    12. Натари - 0 -
    13. Натари - 0 -
    Nekako HOTna STARA garda HBF-a
    Za vas deco Sebastian Vettel

Ovo ovde nisu strofe za ljigave i lose,vec za moje sto se bore DISKRETNE HEROJE,za obicne likove iskrene i dobre,sto ne namecu se mnogo ali nece da se sklone !!!!

Necete boljeg naci od Stojce ( brate moj WARR u srcu ) BEST BOSS EVER !!

Подразумевано

cek ocu i ja da se lozim posto me nije bilo 2 meseca

http://travian-reports.net/rs/report/149391ad427
    rs4 ----> buldozi -> hbf-hot 0
    ex rs3 ----> felix&nikolavs -> hbf-bia

Подразумевано

2. Znga 672133
    3. rema 552483 nekom je ww bitniji,nekom njegovo selo,razni su kriterijumi sta je prioritet da se brani,remi nije uzeto selo niti skaktano ali je zato otisao ww
    mozda ima off da rusi hot,nem veze,u hotu se zna sta je ciljj tj ww na 100

samo odugovlacite server tek su petarde ispaljene

Корисник
    Члан од
    22.07.2011
    Одговори
    112

Подразумевано

Auuu jbt ko je ovaj rema kad njega bolje brane nego ww? Probili majstori kroz ww selo kao kroz sir, a kod reme se pokucali, mora da je vredniji njegov nalog nego ww selo. Mora da je deff povucen iz ww sela kako bi se odbranio nalog. Ovo jos nisam video ni na jednom serveru, ali ako je to odluka alijanse to je za postovanje.

Sad ocekujem komentar od denisa nesto u fazonu:" sta vi tu virsle pricate, pogledajte gde vam je ww selo od serpika". Ajde denise oglasi se, daj komentar, zeljno iscekujemo.

Корисник Аватар корисника Apokalipszis
    Члан од
    29.06.2011
    Локација
    Kikinda
    Одговори
    148

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла free Види одговор
    Auuu jbt ko je ovaj rema kad njega bolje brane nego ww? Probili majstori kroz ww selo kao kroz sir, a kod reme se pokucali, mora da je vredniji njegov nalog nego ww selo. Mora da je deff povucen iz ww sela kako bi se odbranio nalog. Ovo jos nisam video ni na jednom serveru, ali ako je to odluka alijanse to je za postovanje.

Sad ocekujem komentar od denisa nesto u fazonu:" sta vi tu virsle pricate, pogledajte gde vam je ww selo od serpika". Ajde denise oglasi se, daj komentar, zeljno iscekujemo.
    Ne znas ti remu, on je vredniji i od dva, tri cuda...
    A deki ce samo potvrditi da je on uvek u pravu, eto sad ima sanse da ww od Znga pobedi, uz nasu "pomoc", koji stalno nudim...
    HOT HOT! Winner Team!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Apokalipszis Види одговор
    Ne znas ti remu, on je vredniji i od dva, tri cuda...
    A deki ce samo potvrditi da je on uvek u pravu, eto sad ima sanse da ww od Znga pobedi, uz nasu "pomoc", koji stalno nudim...
    Apo za razliku od zenge,rema primeti napade i ide kruzna za deff,sto se nije desilo za ww ili nije ni poslano ,mada ima jos njih sto im je nalog vazniji od ww-a ,ako treba dokaz rado cu priloziti

Корисник Аватар корисника srxy
    Члан од
    18.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла NikolaVS Види одговор
    cek ocu i ja da se lozim posto me nije bilo 2 meseca

http://travian-reports.net/rs/report/149391ad427
    A kako je probijen varvara? Da vidmo i taj log ......

- Buldozi - savrseno upotrebljen jaaaako dobar off, nema tu sta - u gram ;-)
    .... ' da bonu ...

Корисник Аватар корисника onaj koji jesam
    Члан од
    11.03.2010
    Локација
    Užice
    Одговори
    182

Подразумевано

ало бре, где је онај мали са форума, менис денис,
    шаљи кружну за дефф и жито
    треба да зидамо чудо а нема реса, ако хоћете да ваше чудо победи морате слати ресе, ал да буде мешано, немој да неко шаље 40к дрвета само,
    немам ја голда за бацање
    serpiko rs4

serpiko exrs4
    rakija exts10
    general exrs4
    pennywise exrs1
    nig exexrs2
    .......

Одговор

Sto me toliko spominjete u 12 postova ovde? Nemam ja vremena da lezim ceo dan tu na forumu da citam sta neke virsle napisu! Sta je bilo Virsle ne mozete bez mene.Vi ste vase odradili svaka cast (cestitam) nema sta sto sam na brzinu stigao da pogledam sada. Moja vojska u WW je ostecena za samo 27% to nije puno uopste.Ocekivao sam mnogo vise od 7 napada koliko ste poslali.Nisam ocekivao da uzmete jedan WW a sta ce vam na kraj,kraju toliko, a ni vi niste ocekivali da cete se spotaknuti i izgubiti toliku vojsku kod REMA.Inace moj heroj (veliki,carobni) kako ga vi nazovete danas iskasapio stvarno puno vase vojske nabildovao se Ohohooo jos sam mu pripremio 4728 lekovitih masti u torbicu ali vidim potrosio svega 11 . Kad sam slao ja ili moji saigraci heroja kod vas u WW gledano je strogo samo protiv natara da bude tu,ali pazite on je caroban puuno jede pa ako vam nestane zita i umre imam jos 9 kofa za prezivljavanje tako da ne brinite. Travian je samo igra ,a u ovoj igri ako opet mislite i dalje da cete pobediti to nece biti ,bar ne na ovom serveru.

Cestitam svim borcima koji su dali zivote za ovaj dan
    Последња измена: bravodenisu, 30.11.2011 у 19:26.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла onaj koji jesam Види одговор
    ало бре, где је онај мали са форума, менис денис,
    шаљи кружну за дефф и жито
    треба да зидамо чудо а нема реса, ако хоћете да ваше чудо победи морате слати ресе, ал да буде мешано, немој да неко шаље 40к дрвета само,
    немам ја голда за бацање
    sramota druze da nam ww bude poslednje... iskreno mislim da bi bio red da nam prepuste i plan iz postovanja prema odradjenoj akciji cele HOT ally... ako nisu raspolozeni za tako nesto, doci cemo mi i plan kao sto smo dosli po NAS ww...

bojan

serpiko
    rakija ts10

cortomaltese exrs4

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs1 серверу
    By Damjan in forum Свет 1
    Одговора: 5892