Страница 161 од 364 ПрваПрва ... 61111151159160161162163171211261 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,601 до 1,610 од 3631

Тема: Тренутно стање на серверу rs4.

Корисник Аватар корисника Ravel
    Члан од
    25.03.2008
    Локација
    Bogu iza tregera
    Одговори
    626

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Lyoness Види одговор

Ravel- Covece najaci ste na serveru ,zar ti nije logicno da svi krenu protiv vas i da pokusaju da razbiju tako jaku alijansu. Da nije doslo do tih saradnji samo bi se izgubilo vreme gledajuci kako HOT pobedjuje sto bi bilo dosadno.
    Da vidimo kako cuvate arte , nisu izbaceni na serveru da bi svi bili u Hot alijansi.

Pozz svima,
    Tacno se vidi da ti he prvi server i prevelike ambicije, nije stvar spojiti sve kvadrante protiv jednog, ili ti 2500 igraca protiv 350, omer je smesan Stvar je igrati, ovo sto si pre svega i uradio, ce naterati barem 30% tvojih saveznika da se pogase...
    Always be yourself. Unless you can be Ravel... Then better be Ravel

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Lyoness Види одговор
    Aco sta se hvatas za golde , evo i tebi cu da uplatim sada 5k i opet ces pokazati da nemas blage veze sa zivotom.
    xexexexe od tebe batice ni aspirin
    i ne vidim kakve veze imaju gold i moj zivot osim sto ovakva izjava pokazuje koliko si izgubio osecaj sa sopstvenim realnim zivotom i koliko ti je ovo zamenilo isti (i rekoh vec par puta jadan si jako )

al sad cete vi opet na ovo bla bla truc truc posto nista drugo i ne znate

odo da farmam i evo obecavam nece me biti na forumu jedno vreme tako da slobodno gruvajte i lupetajte gluposti necu vam vise odgovarati na postove
    a valjda sad sto kaze ravel vas 2500 koliko vas ima i uradi nesto ovde.vidim uvatili ste jedan spijunski na spavanju,svaka cast iako je heroj isao 5 sec iza offa sto opet govori o vashoj umesnosti da odradite jedan valjan napad a sreca po vas sto vlasnik nije bio pri kompu inace bi ostali i bez onog ''offa'' a i opet bi vas malo tovario ovde al eto imali ste srece ovaj put

a zbog takvih kao ti i ljudi koje si okupio da igraju na nachin na koji mislish da je ok nashi serveri gube draz i smisao za igru i da si odigrao josh koji svatio bi o cemu pricam ali ovako si 0 od igraca i ostacesh 0.

aj pozzz svima i do skorog kuckanja
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Корисник Аватар корисника jusTice-
    Члан од
    09.05.2011
    Локација
    Cacak
    Одговори
    138

Подразумевано

pitanje za travijan tim: kada ce se server normalizovati poshto zakucava pijaca ?
    exts4: Hatshepsut *HOTni* http://travian-reports.net/rs/report/14946544617
    exrs1: Vitamini *NW walhala* http://i55.tinypic.com/nvtjbn.jpg
    rs6: Zmaj od sipova *SUN* http://travian-reports.net/rs/report/219252a6fdf

PLAY GAME PUNK

Корисник Аватар корисника jusTice-
    Члан од
    09.05.2011
    Локација
    Cacak
    Одговори
    138

Подразумевано

problem solved
    exts4: Hatshepsut *HOTni* http://travian-reports.net/rs/report/14946544617
    exrs1: Vitamini *NW walhala* http://i55.tinypic.com/nvtjbn.jpg
    rs6: Zmaj od sipova *SUN* http://travian-reports.net/rs/report/219252a6fdf

PLAY GAME PUNK

Корисник
    Члан од
    12.03.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    166

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kanc021 Види одговор
    xexexexe od tebe batice ni aspirin
    i ne vidim kakve veze imaju gold i moj zivot osim sto ovakva izjava pokazuje koliko si izgubio osecaj sa sopstvenim realnim zivotom i koliko ti je ovo zamenilo isti (i rekoh vec par puta jadan si jako )

al sad cete vi opet na ovo bla bla truc truc posto nista drugo i ne znate

odo da farmam i evo obecavam nece me biti na forumu jedno vreme tako da slobodno gruvajte i lupetajte gluposti necu vam vise odgovarati na postove
    a valjda sad sto kaze ravel vas 2500 koliko vas ima i uradi nesto ovde.vidim uvatili ste jedan spijunski na spavanju,svaka cast iako je heroj isao 5 sec iza offa sto opet govori o vashoj umesnosti da odradite jedan valjan napad a sreca po vas sto vlasnik nije bio pri kompu inace bi ostali i bez onog ''offa'' a i opet bi vas malo tovario ovde al eto imali ste srece ovaj put

a zbog takvih kao ti i ljudi koje si okupio da igraju na nachin na koji mislish da je ok nashi serveri gube draz i smisao za igru i da si odigrao josh koji svatio bi o cemu pricam ali ovako si 0 od igraca i ostacesh 0.

aj pozzz svima i do skorog kuckanja
    Kad ces vise prestati da trazis izgovore?Zar nije sramota sto vam je otet art sa 5k offa i 5 sekundi kasnjenja heroja?

To je vasa sramota,a ti se acika hvalis time (namerno pisem ime malim slovom).

Bojim se da te prati neka losa karma ili kletva,donosis nesrecu svakom savezu u kojem si bio Istorija se ponavlja.
    Na pauzi.

Новајлија
    Члан од
    21.03.2011
    Локација
    +/+
    Одговори
    2

Подразумевано

Podrska za saradnje na + + sektoru

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла San Sei Види одговор
    Zar nije sramota sto vam je otet art sa 5k offa i 5 sekundi kasnjenja heroja?
    pa aj da i na ovo odgovorim kad me bash vucesh za jezik (ali posle ovoga mozemo na onom drugom delu foruma za pljuvacinu da kucamo posto od tebe i josh nekih doticnih nista pametno ovde i nije moglo da se cuje)

nije sramota sto nam je otet art sa 5k offa i 5 sekundi kasnjenja heroja jer nisu svi optereceni ovim i zeljni nekog dokazivanja ovde ko koliko vidim neki od vas i moraju ljudi i da spavaju i da rade itd itd zive zivot sto bi babe rekle (a da je covek bio on line drugu bi pricu pricao sad verovatno posto bi vam i to zakucali) a sramota je ne znati uklopiti napad u sec,ne znati oteti selo po 5x itd itd a od vas smo videli takvih napada vise se ni ne secam koliko.

Цитат Поруку оставио/ла San Sei Види одговор
    ti se acika hvalis time (namerno pisem ime malim slovom).
    xexexexe alaj sam ti nabio komplekse kad na ovaj nacin pokusavash da me uvredish ili sta vec ccc
    al veruj mi sta god da napisesh samo me terash na smeh tako da opet te molim ako cemo da se sprdamo aj na onaj drugi deo foruma da ne smaramo ovde ljude
    Последња измена: kanc021, 17.08.2011 у 17:34.
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Корисник
    Члан од
    12.03.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    166

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kanc021 Види одговор
    pa aj da i na ovo odgovorim kad me bash vucesh za jezik (ali posle ovoga mozemo na onom drugom delu foruma za pljuvacinu da kucamo posto od tebe i josh nekih doticnih nista pametno ovde i nije moglo da se cuje)

nije sramota sto nam je otet art sa 5k offa i 5 sekundi kasnjenja heroja jer nisu svi optereceni ovim i zeljni nekog dokazivanja ovde ko koliko vidim neki od vas i moraju ljudi i da spavaju i da rade itd itd zive zivot sto bi babe rekle (a da je covek bio on line drugu bi pricu pricao sad verovatno posto bi vam i to zakucali) a sramota je ne znati uklopiti napad u sec,ne znati oteti selo po 5x itd itd a od vas smo videli takvih napada vise se ni ne secam koliko.

xexexexe alaj sam ti nabio komplekse kad na ovaj nacin pokusavash da me uvredish ili sta vec ccc
    al veruj mi sta god da napisesh samo me terash na smeh tako da opet te molim ako cemo da se sprdamo aj na onaj drugi deo foruma da ne smaramo ovde ljude
    Kakve veze sad ima to sto ljudi trebaju da rade?Nisi mogao naci bolji argument?Tacno odajes sebe u kojoj ally igras,iako si stavio ovaj sarkastican smajli u potpis Sta vise,ostao si na svom nalogu Najsmesnije je to sto si ti najoptereceniji,i sto si malopre stavio ruku na srce i rekao da neces pisati ovde,ali zamisli koliko si stabilan kad si nakon 10 minuta uspeo da stavis novi post I molim te ne teraj me da te podsecam na prosle servere,mnogo ce da te boli to oko otimanja...

Ali kako si ti meni nabio komplekse?Daj mi jednu tvoju akciju sa ovog servera,koja je imala ikakvu vezu sa mnom,a pritom bila uspesna.Cime si ti meni nabio komplekse?

Ovde se ne zezamo niti pljujemo ,niti koristim "xexexexexe",niti ulazim u neciju privatnost.Tvoj doprinos ovom serveru je 0,i to je sve o cemu ja pricam
    Na pauzi.

Корисник
    Члан од
    12.06.2010
    Локација
    Kikinda
    Одговори
    201

Подразумевано

Ovaj server vise ne radi nego sto radi,uprkos obavestenju da nece raditi 22.08 2011 on ne radi ni u ranim jutarnjim satima
    A taman sam hteo da katatatiram nekoga
    http://www.youtube.com/watch?v=39i9K...eature=related:rolleyes:
    rs1 2009-2010 Nooblike
    rs3 2011/2012 NooBl!ke1
    rs3 2012-2013 NoobL!ke
    rsx-Dagda

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла SASA... Види одговор
    Ovaj server vise ne radi nego sto radi,uprkos obavestenju da nece raditi 22.08 2011 on ne radi ni u ranim jutarnjim satima
    A taman sam hteo da katatatiram nekoga
    Техничка подршка је грешком већ унапредила rs4 свет, тако да на њему неће бити одржавања у наведеном периоду. Извињавамо се на насталој непријатности.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs1 серверу
    By Damjan in forum Свет 1
    Одговора: 5892
    Последња порука: 05.10.2015, 16:47
  3. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678