Страница 154 од 179 ПрваПрва ... 54104144152153154155156164 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,531 до 1,540 од 1785

Тема: Trenutno stanje na rs1

Подразумевано

Lepe reci...prava odanost..da su ti ljudi kojima si odana bili bar u pola odani cilju za koji se citav nekadasnji zc regao na +- sada bi se zajedno smejali istim ovim igracima sto gadjaju kasarne sa 13 kata i verovatno hranili 7-8 miliona deffa u Ilijinom ww-u.Imao bih svasta da ti kazem...
    rsx-Bademi
    ex comx Ona&On
    Neki rsx-The Branka
    4.rs1-Solaris-The Olos
    3.rs1-azax-The Olos
    2.rs1-psylord-HN

Корисник Аватар корисника Zemun
    Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

Ko je dobrovoljac da napravi temu sa logovima napada na WW-ove ?

Neko iz mase : " Beercrew ce !! "
    Ja: "Podrzavam predlog."
    Neko iz mase2: " Ma da definitivno beer, ne hrane off sada."
    Ja: "Ok,definitivno beercrew !!"

momci,demokratski ste izglasani, molim vas pocnite da skupljate logove i pravite slike i kacite u posebnoj temi na forumu ako treba neki log ili pomoc pisite na nalog _Marija_ & G N , igrac odande ima iskustva u tome

<3
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

"Za Englesku se navija, Srbija se voli "
    "Ne mozemo nista za jednu sekundu, to mogu samo Srbi"
    Mozes bolje?
    http://travian-reports.net/rs/report/142351cf359

Подразумевано

Ja mislim da ce to odraditi jedan decko iz Zemuna, toliko mu je dosadno da samo spamuje po forumu...ajde malo da ga zaposlimo da se razonodi.
    Информације Старешина Светско чудо још није уништено.

Премало трговаца. Потребно је 21, а тренутно има 20.

http://i65.servimg.com/u/f65/11/35/13/45/ovo_je10.jpg

rs1 - Str8 Jackets [NWO.TOC]

Корисник
    Члан од
    05.09.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    49

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Povratak u Buducnost Види одговор
    Lepe reci...prava odanost..da su ti ljudi kojima si odana bili bar u pola odani cilju za koji se citav nekadasnji zc regao na +- sada bi se zajedno smejali istim ovim igracima sto gadjaju kasarne sa 13 kata i verovatno hranili 7-8 miliona deffa u Ilijinom ww-u.Imao bih svasta da ti kazem...
    Hvala ne lepim recima i na tome sto mi otvorio oci, necu zaboraviti : ). Pretpostavljala sam a sad i znam...

Подразумевано

Cesitam igracu Povratak u Buducnost,pokazao je pravo znanje,rodio se jos jedan mag traviana hahahhahahahhahaha

Bolje cuti,jer igraci koji su najzasluzniji,ne hvale se toliko....

Vise ne komentarisem sta je bilo,samo sta ce biti(kafana,dunja...)
    Последња измена: madgunny, 08.10.2011 у 06:41.
    madgunny od pamtiveka

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Paladinac Види одговор
    jaooo hahahahahahahaha ko rece jednom zoxx je cale tupson hahahahahahaha
    elem, aj bre aco ako neces ti da kazes koja je kruzna zbog koje se ljutis da kazem ja sta se prosetalo po delu mog sun saveza(ne mogu vise da govorim o nwo ally, a isto tako ni da razumem ponasanje mog vodje-adolescenta), moze?
    hvala
    Dobro vece ljudi,kao prvo ko ima volje da pljacka stoji mu izdajnicki savez na raspolaganje,bez obzira na sardnju,SS-OSA + ,posebno nalog warwarin slobodno se pozluzite,mozete da rusite pijace,trgovacke centre,silose,skladsta...bas kao sto je kewin mentor anrhija rusio kod nas.....................
    ...samo da napomenem, da ne bude mozda neke zabune, da ni u jednom delu ne zelim da se ilija uvredi, vec ovo je sve sprdnja na deo koji daje guzicu za golde, tipa toc, teuton,...ilija nista na tvoj racun!

Корисник Аватар корисника Victor
    Члан од
    03.05.2008
    Одговори
    398

Подразумевано

Stvarno ne vidim razlog za ovoliko prepiranje iciji je veci i ko je igracina ko ne. Preteraste ga skoro svi (skoro jer ima onih koji spamuju kao sto je ovaj Zemunac ).

Jucerasnji dan zasluzuje pohvale SVIM offerima na pravljenju istog, cuvanju ceo server sto nije bilo lako, jer su cesto bili mete fejkova i jurenja istih tih offova, sto po garazama sto po oazama. Nikog od njih necu izdvojiti ponaosob, jer su offovi dovoljan pokazatelj da su reci suvisne, ali jedno SVAKA CAST se treba dodati. Budimo realni da su imali vise ovan offova u NWO i nekog zadrzanog kamenog, potrajalo bi ovo jos dugo dugo.
    Cestitke jos i za deffere i konstantno zatrpavanje oba WWa sa zitom, resursima da isti ne pocrka. Cestitke i onima koji su pomagali offerima da stignu neokrnjeni do cilja, kako bi mogli da gledamo zanimljive logove i jako lepe offove.

Cestitke i za istrajnost i doslednost Zemuncu u spamu i popisu (trebace ti kamionce da poneses 90% toga kuci)

P.S. Mnogo kalkulacija ima na serveru kako je moglo da bude i to je car traviana. Samo da napomenem da po do sada vidjenom, da je TOC po meni imao vise 9 bolje organizovane igrace i bolje prikazane offove od bilo kog saveza, a narocito od NWO OSE od koje su mnogi ocekivali daleko vise. TOC-u Aplauz za organizaciju i odlicnu igru, a kako je odmicala igra cini mi se da je i cela NWO Ally od njih ocekivala spas i cudo. Celom TWu svaka cast na deffu i organizaciji istog da bi se sada radovali vecem uspehu posle jucerasnjih akcija.
    Последња измена: Victor, 08.10.2011 у 07:31.
    RS1:Nick: Biohazard, Belang, Aruta, Jack Sparrow, Kron Ally:Empire-ONE, DN-MUDA, AID, TW-MUDA, Troupes, BUT No2-SES, SWA, DN BUNT-Troupes
    RS2:Nick: GROM, Zoo-Vrt, Aruta, Ally: MOSSAD, PIGS, Vallhala
    RS3:Nick: Aruta Ally: sex3im, 69-Hijene, SWA
    RS4:Nick:Tag Team

Корисник Аватар корисника kanc021
    Члан од
    16.01.2010
    Локација
    zemlja
    Одговори
    351

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vinkywink Види одговор
    Da ja sam ta, ja ne pijem pice s njima i ne mesam se u njihove poslove, samo pomazem Periju, Iki i Zoranu i to je to, oni su ljudi koje volim i koji me vole i to mi je dovoljno. To sto neko prica iza ledja to je njegov problem, za dobrim konjem prasina se dize zar ne? Ako imas nesto da mi kazes mozes lako da me pronadjes, skype mi je isti kao i nick ovde pa budi slobodan da me kontaktiras. Pozdrav.
    xaxaaxaxa auuuuu vinka ala si sad napravila od usta onu stvar
    a zar si zaboravilu onu pricu jos s' proleca kad si pominjala da te cimaju da dodjes i kao levo desno ne znas i kad su ti pricali ljudi ko su i na koji nacin igraju i taj mali ika i dewa i cela ta svita pa tada nisi bas pevala tu pesmu al ajde boze moj menja se vreme sto ne bi i prica

definitivno moras da batalis duvku jer vidis da te pamcenje potpuno napusta

btw svaka cast TW ekipi (izuzimajuci par pojedinaca) za sve ucinjeno na ovom serveru
    Bojim se da stavim potpis
    skatace me

Подразумевано

Opasni ste

Корисник Аватар корисника DJILKOSHH
    Члан од
    12.12.2010
    Локација
    Beograd
    Одговори
    238

Подразумевано

da li ce ekipa OLOSHA igrati RS3 server ?
    old school HBF, WST :-)

rs1
    2010/2011 Teuton Ltd. (WW) 2015/2016 keskandzike
    rs2
    2014/2015 Klosar
    rs4
    2013/2014 Gilipter

Сличне теме

1. Trenutno stanje na rs3
    By Redza in forum Свет 3
    Одговора: 1005
    Последња порука: 22.06.2011, 14:31