Страница 153 од 179 ПрваПрва ... 53103143151152153154155163 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,521 до 1,530 од 1785

Тема: Trenutno stanje na rs1

Подразумевано

Lepo je ovo spustanje lopte i malo depersonalizovonanje poraza u igri.Ipak posto se mi ponasamo smekerski i dzentlmenski ajde da se odmah sad dogovorimo sa kog lvl-a zelite da budete nulirani?
    Последња измена: Povratak u Buducnost, 08.10.2011 у 00:15.
    rsx-Bademi
    ex comx Ona&On
    Neki rsx-The Branka
    4.rs1-Solaris-The Olos
    3.rs1-azax-The Olos
    2.rs1-psylord-HN

Подразумевано

Aj i ja da nesto izjavim za vas dnevnik...
    Za pocetak cestitke TW ally za deff koji je u WW-u i za hranjenje istog.
    Cestitke za odlicne off-ove koje smo videli.
    Rezultat je takav kakav je komentar cu ostaviti drugima iskusnijim,al bilo je prs' u oko.
    Samo se nadam da se nece pojaviti neki nindza sa izjavama o 80% uspeha akcije i sl.

Za sad toliko

Подразумевано

:Tetrebe brale...znas i sam da je u NWO slucaju 0=80%

Sve u svemu cestitali smo jedni drugima.Cestitamo mi njima na velikom broju offa a malom broju ovnova tj overkillu "ne pobedi rade"..oni nama na malom offu i velikom broju kata i rusenjima sa 91 na 0...ili se varam...mozda nisu cestitali .sve u svemu ljubav cveta...neki se stide a neki ponose..neki laju a neki se smeju.neki osvajaju servere neki placu za prodajom svog dupeta....pa ko se gde pronadje.
    Последња измена: Povratak u Buducnost, 08.10.2011 у 00:32.
    rsx-Bademi
    ex comx Ona&On
    Neki rsx-The Branka
    4.rs1-Solaris-The Olos
    3.rs1-azax-The Olos
    2.rs1-psylord-HN

Корисник Аватар корисника Barkley
    Члан од
    01.01.2008
    Локација
    BG
    Одговори
    100

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Povratak u Buducnost Види одговор

Sve u svemu cestitali smo jedni drugima.Cestitamo mi njima na velikom broju offa a malom broju ovnova tj overkillu "ne pobedi rade"..oni nama na malom offu i velikom broju kata i rusenjima sa 91 na 0...ili se varam...mozda nisu cestitali .sve u svemu ljubav cveta...neki se stide a neki ponose..neki laju a neki se smeju.neki osvajaju servere neki placu za prodajom svog dupeta....pa ko se gde pronadje.
    ja znam gde sam se pronasao, a ti bi mogao da probas samo u jednoj pameti da se pronadjes
    cestitke su dobijene sa nase strane za ono za sta se vredi cestitati, a ne ocekujem nikakve hvalospeve sa vase strane. Daj coveku vlast ili pobedu, po neki put nema neke razlike pa ces videti kakav je
    na tvoje ogranicene komentare vise necu reagovati, jer odgovor nikako ne moze biti drugaciji, a svaka cast svima koji su ucestvovali u odbrani
    a nije overkill jer smo realno ocekivali da rise mnogo vise moze sam, a da gunny-u treba pomoc prijatelja... to sto smo mogli da delimo off da rusimo mozda 2 zida to ne verujem da bi uspelo...

i evo malo zanimacije, ocekivali smo vise ali dobro
    http://www.youtube.com/watch?v=CuEeMk3eXiM
    first rs1: Barkley KG - Team
    first rs2: Barkley TNC
    #2 rs2 Optimus Prime PIGS.TOC - PIGS.2
    com1: BeerCrew SG
    ex ex com2: Barkley SRB
    ex com2: BeerHunters AOW
    rs1: BeerCrew TOC
    rest is Irrelevant!!!

Корисник
    Члан од
    24.04.2008
    Одговори
    114

Подразумевано

Ovog hitlera razlvace po svakom travina serveru
    DragonForce - ex ex rs2
    Evilbunny - ex rs1
    _Marija_ & G N - rs1

Корисник
    Члан од
    05.09.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    49

Подразумевано

Ti definitivno nisi smeker jer si toliko prost i nekulturan da se kad god procitam tvoj post prosto zapitam da li si iz prasume dosao. Gori si od Tom Henksa koji je na svakoj dodeli Oskara dodijao ljudima drzeci duge i pateticne govore i cestitajuci svojoj babi, mami, sestri, bratu, dedi, kumu, babu, stricevima, rodjacima, itd. Prvo se nauci da se ponasas kao covek i u pobedi i u porazu jer u ovom " laje " ja pronalazim samo tebe, ostali pricaju a ti lajes.
    Nosferatu rs2, ex rs2, BlackPapir ww. siter..

Подразумевано

ahhahahahaha pa gde si ti pomenut???? Ako si se pronasao u nekoj od mojih reci verovatno su bile ocigledno istinite jer bi u suprotnom rekao da ste 80% uspeli u nameri

Hvalospeve neces ni imati jer ste na vasu zalost,sada to i sami vidite,potpuno promasili taktuku igre. Mozda ste delili off...to je jedino sto moze posle svega da vas spasi igracke sramote posto ljudsku stranu ne mozete da opetere..ali ne znam dal si svestan da je npr tvoj ww off lakrdija...TW ima joj 4-5 naloga sa 30-40% vise kata nego si ti ovnova imao za sta nam matematicki zid ni ne igra nikakvu ulogu.Ovo nije prozivka...nemoj molim te odmah da krenes sa vredjanjem ali siguran sam da bi taj tvoj off i masine vise znacile preko jedinstvenog kamena sa 5-6M deffa nego ovako.Bacanje bar 5-6 offova i tvog jakog i upotrebiljivog offa nam daju za pravo da slavimo pobedu vec sad jer smo vas u igi pregazili.Za organizaciju 1. off akciije na off sela-pivo od mene.za poveravanje 2. dejanu koji nikad nije ni jednu organizovao hehehe 2 piva od mene.Ubrzali ste kraj servera i hvala vam na tome.
    rsx-Bademi
    ex comx Ona&On
    Neki rsx-The Branka
    4.rs1-Solaris-The Olos
    3.rs1-azax-The Olos
    2.rs1-psylord-HN

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vinkywink Види одговор
    Ti definitivno nisi smeker jer si toliko prost i nekulturan da se kad god procitam tvoj post prosto zapitam da li si iz prasume dosao. Gori si od Tom Henksa koji je na svakoj dodeli Oskara dodijao ljudima drzeci duge i pateticne govore i cestitajuci svojoj babi, mami, sestri, bratu, dedi, kumu, babu, stricevima, rodjacima, itd. Prvo se nauci da se ponasas kao covek i u pobedi i u porazu jer u ovom " laje " ja pronalazim samo tebe, ostali pricaju a ti lajes.
    Nosferatu rs2, ex rs2, BlackPapir ww. siter..
    Izvini..nisam bas upucen u imena u NWO...al jesi ti "vinka"? ako jesi..imao bih par stvari da ti kazem privatno daleko od ociju onih koji sa tobom piju pice i pljuju te.Ne zbog toga da bi ti imala predstavu za koga si igrala 12 meseci nego da ti pokazem kako postoiji istina o svemu...daleko od ociju igraca NWO.
    Inace nisam ni prost ni nekulturan...samo sam mnooooogo bezobrazan i bahat.
    Последња измена: Povratak u Buducnost, 08.10.2011 у 01:17.
    rsx-Bademi
    ex comx Ona&On
    Neki rsx-The Branka
    4.rs1-Solaris-The Olos
    3.rs1-azax-The Olos
    2.rs1-psylord-HN

Подразумевано

jaooo hahahahahahahaha ko rece jednom zoxx je cale tupson hahahahahahaha
    elem, aj bre aco ako neces ti da kazes koja je kruzna zbog koje se ljutis da kazem ja sta se prosetalo po delu mog sun saveza(ne mogu vise da govorim o nwo ally, a isto tako ni da razumem ponasanje mog vodje-adolescenta), moze?
    hvala
    Dobro vece ljudi,kao prvo ko ima volje da pljacka stoji mu izdajnicki savez na raspolaganje,bez obzira na sardnju,SS-OSA + ,posebno nalog warwarin slobodno se pozluzite,mozete da rusite pijace,trgovacke centre,silose,skladsta...bas kao sto je kewin mentor anrhija rusio kod nas.....................

Корисник
    Члан од
    05.09.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    49

Подразумевано

Izvini..nisam bas upucen u imena u NWO...al jesi ti vinka? ako jesi..imao bih par stvari da ti kazem privatno daleko od ociju onih koji sa tobom piju pice i pljuju te.
    Inace nisam ni prost ni nekulturan...samo sam mnooooogo bezobrazan i bahat.
    Da ja sam ta, ja ne pijem pice s njima i ne mesam se u njihove poslove, samo pomazem Periju, Iki i Zoranu i to je to, oni su ljudi koje volim i koji me vole i to mi je dovoljno. To sto neko prica iza ledja to je njegov problem, za dobrim konjem prasina se dize zar ne? Ako imas nesto da mi kazes mozes lako da me pronadjes, skype mi je isti kao i nick ovde pa budi slobodan da me kontaktiras. Pozdrav.

Сличне теме

1. Trenutno stanje na rs3
    By Redza in forum Свет 3
    Одговора: 1005
    Последња порука: 22.06.2011, 14:31
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 05.03.2011, 23:06
  3. Trenutno stanje na rs1
    By orionbre in forum Свет 1
    Одговора: 4243