Страница 110 од 179 ПрваПрва ... 1060100108109110111112120160 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,091 до 1,100 од 1785

Тема: Trenutno stanje na rs1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла DJILKOSHH Види одговор
    ma neka traje i 3 godine samo neka puste neki novi server u rad jos da bude 3.6 recimo
    a neeeeeeee,ovo da se zavrsi i vise ne pocinjem,osim ako me neko ne zezne o5
    madgunny od pamtiveka

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла madgunny Види одговор
    a neeeeeeee,ovo da se zavrsi STO PRE i vise ne pocinjem,osim ako me neko ne zezne o5
    izvinjavam se,ali gore ima greska
    madgunny od pamtiveka

Корисник Аватар корисника Zemun
    Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла _Marija_ Види одговор
    Kakav kraj servera, cestitanja i gluposti, ovo ce da traje jos mesec dana sigurno
    vidim ja da ces ti da letis sa naloga ako nastavis da malerises

<3
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

"Za Englesku se navija, Srbija se voli "
    "Ne mozemo nista za jednu sekundu, to mogu samo Srbi"
    Mozes bolje?
    http://travian-reports.net/rs/report/142351cf359

Корисник
    Члан од
    27.02.2010
    Одговори
    186

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zemun Види одговор
    vidim ja da ces ti da letis sa naloga ako nastavis da malerises

<3
    hahahahahahaha ma ne verujem, smorio bi se bez mene
    exrs1 _Marija_ & G N
    rs1 taurunum

Корисник Аватар корисника lordkoja
    Члан од
    02.02.2008
    Локација
    Pozarevac
    Одговори
    516

Подразумевано

Oce li vise kraj?

Vidim ZC postao HAOSs bitch, ceo server ih biju i sad im omogucuju pobedu, lol
    Rs4 UnleashTheBeasT

Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lordkoja Види одговор
    Oce li vise kraj?

Vidim ZC postao HAOSs bitch, ceo server ih biju i sad im omogucuju pobedu, lol
    Na exrs1 su u slicno vreme kao i na ovom sklopili ZC ally. Sada se sklopila TW ally I tada su se hood i sun tukli , secate se samo def poena zagora Tako da, to nije nista cudno , ni lose a sada sujetni mogu da placu i kukaju do sutra, kao sto su sun,toc, deo +/+ napravili NWO , tako je i ostatak otisao u TW

Now QQ more

<3
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

Mozes bolje?

Члан од
    02.02.2008
    Локација
    Pozarevac
    Одговори
    516

Подразумевано

Na exrs1 su u slicno vreme kao i na ovom sklopili ZC ally. Sada se sklopila TW ally I tada su se hood i sun tukli , secate se samo def poena zagora Tako da, to nije nista cudno , ni lose a sada sujetni mogu da placu i kukaju do sutra, kao sto su sun,toc, deo +/+ napravili NWO , tako je i ostatak otisao u TW

Now QQ more

<3

Ma da, to mozete nekom drugom da pricate pricu da vam je drago sto ce neko koga ste rusili ceo server da izadje prvi i da cete to da dozivite kao pobedu...

Ima tri verzije ove price,
    prva je da vi niste nikoga pobedili, da ste toliko slabi da ste morali da se uslepate HAOS-u i pokusate da na njihovoj grbaci izadjete na 100.
    Druga verzija je da cete da porusite Partizana i da posto je NWO puko, izgurate 100.
    I treca, iako 80% igraca ZC ne dozivljava ovo kao licnu pobedu, pusticete da se ovako zavrsi i da se vas nekolicina vodja k***i sa osvojenim serverom, sto opet povlaci tacku verziju 1
    Rs4 UnleashTheBeasT

Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

Ma da, to mozete nekom drugom da pricate pricu da vam je drago sto ce neko koga ste rusili ceo server da izadje prvi i da cete to da dozivite kao pobedu...

Ima tri verzije ove price,
    prva je da vi niste nikoga pobedili, da ste toliko slabi da ste morali da se uslepate HAOS-u i pokusate da na njihovoj grbaci izadjete na 100.
    Druga verzija je da cete da porusite Partizana i da posto je NWO puko, izgurate 100.
    I treca, iako 80% igraca ZC ne dozivljava ovo kao licnu pobedu, pusticete da se ovako zavrsi i da se vas nekolicina vodja k***i sa osvojenim serverom, sto opet povlaci tacku verziju 1
    ma jok tripujes se Ako smo se rokali sa sunom na exrs1 pa posle zajedno igrali i uzeli server kao ZC, zasto je sada ovde neka velika razlika? Takodje , bilo je rokanja i u nwo ally, pa su se posle udruzili, zar ne ? Sujeta je losa stvar,trebalo bi da je se resis , nije zdrava pre svega

1) Haos nije mogao bez nas, mi nismo mogli bez haosa...klasican primer simbioze
    2) Ovo se nece desiti , koliko god ti to verovatno zeleo.
    3) Nemamo sta da pustimo, TW ima 3 graditelja, bilo koji da izadje na lvl100 on je pobednik, i TW ally je pobednik,koliko god ti to verovatno ne zeleo ( isto vazi i za NWO, kapiram da aca ili ilija da pobede, isto je...nwo je onda pobednik , i mi cemo pruziti ruku,necemo plakati kao decica od 2-3 godine i necemo reci "Beer je ceo server teutonu krao uzinu a ovaj njemu lomio autice, a sada igraju zajedno klikere KMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" ).

QQ more plz ?
    Последња измена: Zemun, 20.09.2011 у 04:30.
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

Mozes bolje?

Члан од
    02.02.2008
    Локација
    Pozarevac
    Одговори
    516

Подразумевано

ma jok tripujes se Ako smo se rokali sa sunom na exrs1 pa posle zajedno igrali i uzeli server kao ZC, zasto je sada ovde neka velika razlika? Takodje , bilo je rokanja i u nwo ally, pa su se posle udruzili, zar ne ? Sujeta je losa stvar,trebalo bi da je se resis , nije zdrava pre svega

1) Haos nije mogao bez nas, mi nismo mogli bez haosa...klasican primer simbioze
    2) Ovo se nece desiti , koliko god ti to verovatno zeleo.
    3) Nemamo sta da pustimo, TW ima 3 graditelja, bilo koji da izadje na lvl100 on je pobednik, i TW ally je pobednik,koliko god ti to verovatno ne zeleo ( isto vazi i za NWO, kapiram da aca ili ilija da pobede, isto je...nwo je onda pobednik , i mi cemo pruziti ruku,necemo plakati kao decica od 2-3 godine i necemo reci "Beer je ceo server teutonu krao uzinu a ovaj njemu lomio autice, a sada igraju zajedno klikere KMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" ).

QQ more plz ?
    Ma ja udjem jednom u 10 dana da vidim dokle ste stigli, imam, interesa samo u tome da se sto pre zavrsi i bas mi je svejedno ko ce da dobije...

Ako ti kazes da je ZC pobednik ako Partizan izadje na 100 onda ti verujem da ce ti biti drago i da ces se sladiti pobedi, ali definitivno pobeda nije tvoja Sta misli 80% tvojih igraca? Hoce li i oni uzivati kao ti?

Dobijes batine od nekog tipa, onda tog tipa odere od batina neko treci sa kojim si se ti isto bio, i na kraju se radujes tome sto je ovaj dobio batine i slavis kao da si ga ti prebio?
    Rs4 UnleashTheBeasT

Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

Ma ja udjem jednom u 10 dana da vidim dokle ste stigli, imam, interesa samo u tome da se sto pre zavrsi i bas mi je svejedno ko ce da dobije...

Ako ti kazes da je ZC pobednik ako Partizan izadje na 100 onda ti verujem da ce ti biti drago i da ces se sladiti pobedi, ali definitivno pobeda nije tvoja Sta misli 80% tvojih igraca? Hoce li i oni uzivati kao ti?

Dobijes batine od nekog tipa, onda tog tipa odere od batina neko treci sa kojim si se ti isto bio, i na kraju se radujes tome sto je ovaj dobio batine i slavis kao da si ga ti prebio?
    Da radovacu se, kao sto sam se radovao kada je anonimus pobedio na exrs1.

Secam se desavanja sa ovog servera, koliko je bilo zle krvi i rusenja i napada izmedju NPR ose i teutona, teutona i sun k (kada kazem teutona mislim na njegov savez tadaznji ) , pa svi sada igraju i podrzavaju isti WW, da li je to nesto lose? mislim da nije. Bilo je jos primera, sta vise mislim da su se delovi NWO saveza mnogo vise rusili i napadali nego delovi sadasnje TW ally. I za kratko vreme , mi smo se dobro skontali sa ljudima iz bivse Haos ally, a "nacuo" sam za odnose u NWO ally, i medjusobna pljuvanja,svaljivanje krivice itd, tako da u svakom slucaju mi smo dobili mnogo mnogo vise. Pa mislim, mi se nismo medjusobno rusili kada je bilo najbitnije, nismo slali WW offove na gg-ove dojucerasnjih saveznika, i na kraju krajeva svi cemo moci da sednemo na okupljanju da pricamo ,smejemo se i pijemo...sto iskreno, ne mogu da kazem za delove NWO ally.

Sto se tice moje pobede...ako cemo tako,ja ne gradim WW ,znaci ja gubim svejedno? Drago mi je ako ce pobediti neko sa kim sam provero vreme spamujuci,zezajuci se, kome sam pomagao i ko je meni pomagao...Nigde nece pisati Taurunum je ovo i ono, tako da...meni je i ovo dovoljno

<3
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

Mozes bolje?

Сличне теме

1. Trenutno stanje na rs3
    By Redza in forum Свет 3
    Одговора: 1005
    Последња порука: 22.06.2011, 15:31