Страница 3 од 4 ПрваПрва 1234 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 31

Тема: WW OFFovi ZC alijanse

Корисник Аватар корисника LumaChina
    Члан од
    21.06.2010
    Локација
    BeoGrad
    Одговори
    35

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mr.Rambo Види одговор
    OK

onda vam cestitam na savezu gde imate 60 aktivnih igraca koji igraju svi za 8 igraca i pri tome ste svi tako organizovani. I to je nesto sto nije vidjeno do sada na RS serverima.
    Ovo ce stvarno da bude jedan od najboljih servera ikada i ako ima malo vise od 1000 igraca.

Ali cak i ako izuzmem vas iz cele ove price opet ostaje jos mnogo gladne vojske sto tih off jedinica sto vasih 5 WW sela koja je trebalo nahraniti.

Ajde da se ne zanosimo glupostima.
    Ja jos jednom ponavljam "sve cestitke igracima koji su izbacili stvarno impozantne off-ove i svaka cast na taktici u zavrsnici i odlicno odradjenim poslovima u rusenju WW" ALI nemoj da lazete i bijete se u grudi kako ste super ekipa i ekstra organizovani i kao imate 20 saveza sve aktivnih igraca koji su svi igrali da pomognu tim OFF nalozima i kako su svi ovi of-ovi hranjeni po pravilima ove igre.

Niko ovde nije sisaso vesla niti je rodjen juce.
    Što se tiče ŽC 12 (THE OLOŠ) mi smo imali 4 offa koji su išli na čuda:
    Arizon, Art, Aleksa101 i Azax koji je noćas srušio Jokusafeta

http://4travian.org/log/ca6ad2dfafd0...bd0c868265e1f1

A ovako smo se organizovali:
    Arizon - imao mali art sitosti
    Aleksa101- crop sa 150% bonusa i na 2 naloga jos garažirao
    Art - garažirao na 4 naloga
    Azax - garažirao na 4 naloga

I naravno, gold je radio samo tako..

I da, ako se ekipa organizuje- sve se može..samo je bitno raditi timski i znati koju ulogu ima svaki
    igrač u savezu

Meni je iskreno žao što vi niste izbacili više offova..i sve se nadam da imate još nekog keca u rukavu, čisto da začinite kraj servera,da neizvesnost bude do kraja... :rolleyes:
    Solaris, Ba-lerina..... ŽC OLOŠ ....ex rs1(2010-2011)
    ka-tarina... ŽC12 (THE OLOŠ) ...ex ex rs1(2009-2010)
    Hypnos ,Sphere......comx2 (kvalifikacioni server i finale )
    Ona&On.....neki comx
    Bademi.......rsx
    Iustinianus..neki rs5 ,sa Vitkom
    Ledeno .....

Подразумевано

Da se nadovezem na Kacinu pricu...

Evo sto ja znam,znaci off-ovi koji su izbacili igraci koji igraju sa mnom i koje sam sitovao...

Silent Night,70k,30k,16k...5 dana koriscenja art-a sposobnih,u GG,off pravljen 100 godina,GG branjen par puta,to je to...

Frizer,70k,32k,22k...isti slucaj...off uglavnom hranjen po svim selima,nije se koristila garaza nigde...eventualno jedna...

Rademvs(pre mesec i po dana,kao i friz i silent),37k,18k,5.5k...sam hranio na svom nalogu...i tako ista prica sa Juonona Moneta....i sa mnom...

E sad,ako se svi hvatate za nalog Nicolas(kao sto sam i ja morao da postavim pitanje),KAKO toliki off na 6 sela...dobio sam logican odgovor,oko mesec dana imao covek art sposobnih,dobijao JCP cesto,retko bio napadan(samo jednom kad su mu ubili 15k sekira,ako se ne varam)...

p.s.samo pogledajte nalog qwerty777,u top10 pljackasa sada...LIK ima jedno selo! mozda vecini deluje nemoguce,al vrlo je moguce izbaciti veliki off uz podrsku saigraca...

toliko od mene...

Корисник
    Члан од
    24.04.2008
    Одговори
    114

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла CoaCorleone Види одговор
    Da se nadovezem na Kacinu pricu...

Evo sto ja znam,znaci off-ovi koji su izbacili igraci koji igraju sa mnom i koje sam sitovao...

Silent Night,70k,30k,16k...5 dana koriscenja art-a sposobnih,u GG,off pravljen 100 godina,GG branjen par puta,to je to...

Frizer,70k,32k,22k...isti slucaj...off uglavnom hranjen po svim selima,nije se koristila garaza nigde...eventualno jedna...

Rademvs(pre mesec i po dana,kao i friz i silent),37k,18k,5.5k...sam hranio na svom nalogu...i tako ista prica sa Juonona Moneta....i sa mnom...

E sad,ako se svi hvatate za nalog Nicolas(kao sto sam i ja morao da postavim pitanje),KAKO toliki off na 6 sela...dobio sam logican odgovor,oko mesec dana imao covek art sposobnih,dobijao JCP cesto,retko bio napadan(samo jednom kad su mu ubili 15k sekira,ako se ne varam)...

p.s.samo pogledajte nalog qwerty777,u top10 pljackasa sada...LIK ima jedno selo! mozda vecini deluje nemoguce,al vrlo je moguce izbaciti veliki off uz podrsku saigraca...

toliko od mene...
    Nicolasu je ubijeno 17k tevtonskih. Sitost plus malo parkinga i eto... jedno vreme sam mu i ja cak cuvao off, a na pocetku je i on meni... Timski rad
    DragonForce - ex ex rs2
    Evilbunny - ex rs1
    _Marija_ & G N - rs1

Подразумевано

Aham, do trenutka kada su Zeke ispucale off, ti off-ovi su trosili preko 4M zita na sat. A gde je deff za WW sela, artifakte, off sela, brzi deff, manji off-ovi, kolika je jos bila tu potrosnja zita? Pa kada sve to izracunate i pogledate ukupan broj sela i igraca, pa i da ne uzmemo aktivnost i multi naloge u obzir, lako se moze izracunati sta je Mr. Rambo hteo da kaze svojim postom, iako mu jedan deo nije objavljen (cenzura). Ali opet i to je umece, dozvoljeno je sve sto MH ne vidi i verujem d a nema igraca na serveru koji ne krsi bar jedno od pravila!!! :down:

Sve u svemu, zasluzena pobeda ZC :no1:, cestitke na organizaciji i prikazanom tokom celog servera, posebno NW savezima.

Корисник
    Члан од
    28.03.2010
    Одговори
    17

Подразумевано

OK

onda vam cestitam na savezu gde imate 60 aktivnih igraca koji igraju svi za 8 igraca i pri tome ste svi tako organizovani. I to je nesto sto nije vidjeno do sada na RS serverima.
    Ovo ce stvarno da bude jedan od najboljih servera ikada i ako ima malo vise od 1000 igraca.

Ali cak i ako izuzmem vas iz cele ove price opet ostaje jos mnogo gladne vojske sto tih off jedinica sto vasih 5 WW sela koja je trebalo nahraniti.

Ja jos jednom ponavljam "sve cestitke igracima koji su izbacili stvarno impozantne off-ove i svaka cast na taktici u zavrsnici i odlicno odradjenim poslovima u rusenju WW" ALI nemoj da lazete i bijete se u grudi kako ste super ekipa i ekstra organizovani i kao imate 20 saveza sve aktivnih igraca koji su svi igrali da pomognu tim OFF nalozima i kako su svi ovi of-ovi hranjeni po pravilima ove igre.

Ja sam hranio i 40k svog deff-a, pored off-a od 250k+ u zitu. Njive su mi bile na 17llvl, da sam imao art za skladista i silose, mogao bih jos jedan off da hranim. 150% oaze, art sitosti ceo server, NI JEDAN JEDINI NAPAD na gg ceo server ili na selo gde mi je bio art.....iako sam najveci izdajnik na serveru po nekim ljudima ovde . Pomagalo mi je par igraca i to iskljucivo kada sam premestao art. E sad, da ti dodjes i napises ovakve gluposti.....sigurno je neko varao, ali nemoj nas sve trpati u isti kosh.
    Pokazali ste koliko ste sposobni ali takva je situacija ceo server, nije to nista novo. Nikad vise ovako necu igrati, jedini normalan posao su uradili nasi saveznici iz NW, gde su od starta znalo ko sta radi, sve ostalo je bilo manje ili vise ocajno...
    Shapat-rs1

Корисник
    Члан од
    12.07.2010
    Одговори
    28

Подразумевано

OK

pa,sta mislis sta ce meni ovoliko ljubicastih trakica? da kitim jelku? ma,daj... na ovakve glupe postove ne treba ni odgovarati... :spank::spank:
    ovo je prvi rs1 koji sam odigrala,a i poslednji...

ne znam ko je sta sisao,niti kad je rodjen ali,vidimo se svakako u subotu :rock::rock:
    Последња измена: the brk, 03.10.2010 у 10:35.

rs1 dr dragan dabic

Подразумевано

Vidim da se u nekim prethodnim postovima spominju offovi ZC alijanse i da se postavljaju pitanja kako su pravljeni i hranjeni. Izmedju ostalih spominje se i moj, za koji mogu pruziti i odgovarajuca objasnjenja.

Za pocetak, kratka istorija naloga:
    - 25.10.2010. osnovao 1. selo
    - 21.11.2010. osnovao 2. selo 15c (oaze 125%); sasvim slucajno blizu EB
    - 05.02.2010. osnovao 7. (poslednje) selo;
    njive @lvl-15; obicna sela imaju po 2 oaze od 50% (25%+25% zito)
    neto produkcija ~65k/h <=> 1.5M/d
    - 15.02.2010. off pocinje da se pravi 24/7 do kraja servera
    - 01.03.2010. par akcija: http://4travian.org/log/OXiNkK8bbNZ0, http://4travian.org/log/YZ9JL3LLbOiW
    - 19.03.2010. art skrivalice: http://4travian.org/log/352f9b138e2f...02c58141ff5d00
    off: 16/6/1/2, upkeep ~50k/h
    - njive @lvl-17; bruto produkcija ~100k/h (bez off-a)
    - 16.05.2010. osvojio art sitosti: http://4travian.org/log/1040fc5fc742...26a3f7f702cf77
    off: 40/16/2/6, upkeep ~100k/h, vrednost ~65M
    osvajanjem arta, neto produkcija porasla sa 0 na ~50k/h <=> 1.2M/d
    (do kraja servera na off je potroseno jos 120M)
    ukupno napravljeni off: 100/50/2/20, vrednost ~185M (ukljucujuci i pobijenih 17k TK)
    - 31.05.2010. gradjevinski planovi; velika skladista i silosi
    njive @lvl-18; bruto produkcija ~120k/h
    - 09.07.2010-19.07.2010 art sposobnih
    - 29.07.2010. izvidjanje: http://4travian.org/log/83251736f25e...2cf82bdd2bf40e
    - 31.07.2010. predao selo sa artom skrivalice (u tom trenutku jedini nacin da se preda art!)
    - 03.09.2010. izgubio art sitosti: http://4travian.org/log/75523589c4af...423f742c89baae
    - 10.09.2010. unesrecio me Shaman: http://travian-reports.net/rs/report/461115192b8
    - 09.09.2010-13.09.2010 art sposobnih
    - 02.10.2010. shoot-out na Tadzu: http://travian-reports.net/rs/report/5142089bfb6
    (Navedene cifre su okvirne, a ako su neke i netacne, greske su zanemarljive i nenamerne).

Ukratko, od sredine februara sve je bilo podredjeno pravljenju off-a. U medjuvremenu, resursi su troseni samo na njive (~45M) i po potrebi na riznice i skladista/silose. Neto produkcija mi je u nekim periodima bila i preko 1.5M dnevno.
    Kako je rastao off tako je padala i neto produkcija, pa sam bio prinudjen oteti art sitosti. Otkako sam dosao u posed arta, nisam imao nikakvih problema sa resursima, uz obilato trosenje zlata za NPC.
    U selima uglavnom nikad nije bilo defa, osim ponekad (a i to zanemarljivo), sto se najbolje vidi po tome kako sam izgubio art sitosti.
    Kada sam ostao bez tog arta, bio sam prinudjen da deo off-a garaziram u "ispraznjenim" kropovima. Koliko mi je to donelo koristi, videlo se nedelju dana kasnije, kada mi je Shaman pobio 17k TK.
    U nekim periodima sam koristio feed iz saveza i ally, ali garantujem da sam ipak vise razdelio nego uzeo. Bilo je trenutaka kada nisam znao sta cu sa resursima, a nisam hteo previse da "pakujem" off cekajuci art sposobnih. Sto se pljacki tice, izvor su zanemarljivog prihoda, jer sam retko pljackao.

Na nalogu sam igrao sam, bez duala i bez stalnog sitera. U par momenata, kada sam bio na putu, imao sam privremenog sitera, ali samo kao backup. Mislim da je nepotrebno isticati koliko sam svog slobodnog vremena posvetio nalogu.

Sve u svemu, tvrdim da nije bilo nikakvih krsenja pravila igre.

Ovim postom ne zelim sebe da velicam kao igraca, nego da pokazem da pod odredjenim uslovima i "mali" nalozi mogu "posteno" izbaciti WW off.

U zdravlje i vidimo se na okupljanju.
    nicolas @(ex)rs1
    Bogeyman @rs3
    olivera @rs1

Подразумевано

@nicolas

Neka si ti nama ziv i zdrav,al objasnio si sa off-om na nalogu koji ima 6(7) sela
    Последња измена: CoaCorleone, 03.10.2010 у 18:16.

Корисник
    Члан од
    12.07.2010
    Одговори
    28

Подразумевано

nikolas mi svi znamo za tvoj off,kako je pravljen i koliko si muke imao sa njim.
    ne moras da objasnjavas nista jer ce svakako oni da pricaju svoju pricu.
    to je normalno.
    nismo ti cestitali na izbacenom off-u tako da ti sad nas dvoje skidamo kapu:up:

i hvala ti za one brze jer bez njih ne bi izgurali ovu cifru

rs1 dr dragan dabic

Корисник
    Члан од
    24.04.2008
    Одговори
    114

Подразумевано

Sto volim kad ovako objasni stvari, vidi se da je inzenjer
    DragonForce - ex ex rs2
    Evilbunny - ex rs1
    _Marija_ & G N - rs1