Страница 1 од 5 123 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 48

Тема: Нервира ме...

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Шта вас нервира? Поделите то с осталим корисницима у овој теми.

Мене тренутно нервира неправда:

Мој разред је данас на веронауци причао током часа и наставница је почела да уписује... Упише она тако неких 6-оро - 7-оро ученика укључујући и највећег штребера (-ку тачније) у нашем разреду. Када је звонило, дотична је остала је почела да кука да цмиздри наставници која је након 1 мин. расправе рекла: "'Ајде тебе ћу избрисати"! -.-

Корисник Аватар корисника unistiteljka
    Члан од
    05.08.2010
    Локација
    beograd,srbija
    Одговори
    61

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jovan NS Види одговор
    Шта вас нервира? Поделите то с осталим корисницима у овој теми.

Мене тренутно нервира неправда:

Мој разред је данас на веронауци причао током часа и наставница је почела да уписује... Упише она тако неких 6-оро - 7-оро ученика укључујући и највећег штребера (-ку тачније) у нашем разреду. Када је звонило, дотична је остала је почела да кука да цмиздри наставници која је након 1 мин. расправе рекла: "'Ајде тебе ћу избрисати"! -.-
    ludost..

mene nerviraju dvolicne ocene

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Nervira me soba, mnogo je neuredna a ne zna sama da se sredi
    Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi
    Powered by JA Version 7.9.8; Copyright ©2010, Lignja od papira

Silvers
    Гост

Подразумевано AJDE POPE POOOOOPEEEE

Mene nervira puno toga, ali definitivno me najviše već godinama nervira: CRKVA

Mogao bih pisati romane i romančine oko svega ovoga, tako da bi bilo pametno otvoriti i novu temu, ali ajde probaću "ukratko" da objasnim svoje stanovište...

Da priznamo, postoje sveštenici koji se stvarno pridržavaju hrišćanskih načela i žive prema božjoj riječi, ali to je poprilična manjina...

Što se mene tiče, diskusije o "CRKVI" su više smijurija nego ozbiljna stvar jer je i previše toga zasnovano na pukom vjerovanju. Nigdje nema suvih činjenica i dokaza, sve ja u riječi, a koliko ja vidim već decenijama riječ nizašta ne vrijedi, osim ako nije ispisana na službenom dokumentu i ovjerena i zapečaćena sa trideset različitih pečata i potpisa...

Osim toga, hrišćanstvo je startovalo kao i svaka druga sekta, i to je jedna od rijetkih sekti koja je postala masovna religija. Naravno, biblija je glavna stvar u hrišćana, ali onaj koji je pročitao sve priče i koji je čitao priče sa strane ne može a da ne primjeti da je dosta stvari koje su napisane u bibliji zapravo prepisane iz drugih religija, samo u malo izmijenjenom formatu. Hrišćanstvo jeste originalno, ali samo donekle, jer je dosta ideja "pokradeno" sa strane...

Crkva promoviše skromnost, da se sva svoja zemaljska bogatstva predaju drugima da se drugi prehrane (a da mi jadni pocrkamo od gladi i smrznemo se goli), da živimo isposnički život (hljeb i voda i ništa više), itd itd. Za to vrijeme naš cijenjeni vladika i njegove kolege crkveni papučari vozikaju se naokolo u blindiranim mercedesima, audijima koji su svježe sišli sa proizvodne trake, limuzine koštaju više nego što mi smrtnici možemo za života para sabrati. Dok promovišu da se isposnički živi, pola crkvenih "službenika" otegli stomačine da skoro jedva stoje na nogama...

Budite vjerni ženama svojim, da kako da ne. Ne sumnjam da vladika i njegovi "službenici" imaju više posla "u krevetu" nego izvan njega, dave se u parama da ne znaju šta će sa njima. Garantujem glavom da crkva ima godišnji profit u rangu prosječne mafijaške organizacije...

Za to vrijeme, dok oni tako svjesno levate narod, "starija gospoda" (neću reći senilne babe i djedovi) satiru se ranom zorom da ih dočekaju u crkvi i da ih dodirnu. JAOOOO velike im slave što su dodirnuli velikog vladiku. Šta dobijaš od toga što ga dotakneš, da se mene pita ja ih ne bi ganjao da ih DOTAKNEM nego da ih NATAKNEM (na kolac).

"Bog kaže živi ovako, bog kaže živi onako." Dođeš ti neki sa tamo diplomicom pa ćeš meni pričati kako trebam da živim. "Bog će te poslati u pakao". Sine moj ja ne vjerujem u boga tako da me "ON" ne može nigdje poslati, a kad umrem onda mi je sasvim svejedno šta će sa mnom biti. Živiš dok živiš i to je to, šta te briga šta će poslije biti. Ako si voljan ostavljaj oporuku...

"Oče naš koji si na nebesima..." E pa gospodine bože ja tvoje ime u usta stavljam jedino kad trebam opsovati, jer mi nizašta drugoga poslužio nisi. Vala mi ne pomože dok sam dobijao one silne batine kao klinac, ne pomože mi ni kad mi je zrno sreće trebalo, ma jok, ne bi njega nigdje...

"Bog je bezličan..." a kako ti misliš da ja vjerujem u nešto šta nema lika JEL??? Po tim navođenjima neki veliki biser od ličine napravio svijet za 6 dana i navodno sedmi dan odmarao. Majku li mu kakva je to ljenčuga bila, AKO SI KRENUO NEŠTO RADITI ODRADI DO KRAJA. Nema odmora dok se posao ne odradi. Svašta...

"On je jedan jedini koji vidi sve..." Dakle on vidi ko je s čijom ženom koga varao i ko je koliko para spucao u propast. On sve vidi, i kolika nam je mjesečna rata kredita i koliko para imamo u novčaniku. On vidi i da li u mom bureku ima kravljeg ludila ili nekog tamo lijevog gripa. Ma batali sve, vidi i on kad su mi crijeva spremna da podrignem. Da on sve vidi...
    Последња измена: Silvers, 24.09.2010 у 20:49.

Члан од
    05.08.2010
    Локација
    beograd,srbija
    Одговори
    61

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Silvers Види одговор
    Mene nervira puno toga, ali definitivno me najviše već godinama nervira: CRKVA

Mogao bih pisati romane i romančine oko svega ovoga, tako da bi bilo pametno otvoriti i novu temu, ali ajde probaću "ukratko" da objasnim svoje stanovište...
    \

po tebi, pokusao si ukratko....
    gori si od moje nastavnice srpskog...
    kad oce nesto da objasni, ispisemo3 strane i opet nam nije jasno....

sto jednostavno nisi napisao, nervira me crkva, i to je to

mene nerviraju ljudi, koji objasnjavaju tri godine, a opet nikome nista nije jasno

Vukk
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unistiteljka Види одговор
    \

po tebi, pokusao si ukratko....
    gori si od moje nastavnice srpskog...
    kad oce nesto da objasni, ispisemo3 strane i opet nam nije jasno....

sto jednostavno nisi napisao, nervira me crkva, i to je to

mene nerviraju ljudi, koji objasnjavaju tri godine, a opet nikome nista nije jasno
    ``ukratko`` ne ukratko

Корисник Аватар корисника Tarpe
    Члан од
    16.06.2008
    Одговори
    76

Подразумевано

Nervira me necank.

Члан од
    05.08.2010
    Локација