Страница 1 од 29 12311 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 290

Тема: Travian 4 jos novosti

Подразумевано Travian 4 jos novosti

http://dev.travian.org/?p=347#more-347

Ono sto prvo upada u oci - cim pocnete da saljete napade, prestaje vam pocetnicka zastita :O
    Za fejk napad bice potrebno 20 jedinica da bi se uopste video :O

Корисник Аватар корисника rin
    Члан од
    19.06.2009
    Локација
    Travijan
    Одговори
    184

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zbunjena Види одговор
    http://dev.travian.org/?p=347#more-347

Ono sto prvo upada u oci - cim pocnete da saljete napade, prestaje vam pocetnicka zastita :O
    Za fejk napad bice potrebno 20 jedinica da bi se uopste video :O

Pa ako me neko napada sa 4 tevta na pocetku ja necu videti napad, mislim da nije bas tako jednostavno mora da neka caka postoji...

A sto se tice napada ako si pod pocetnickom zastitom pa ti ona prestaje ako napadnes, to podrzavam u potpunosti!
    Rin rs3

Корисник Аватар корисника storm
    Члан од
    30.10.2009
    Локација
    bg
    Одговори
    121

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла rin Види одговор
    Pa ako me neko napada sa 4 tevta na pocetku ja necu videti napad, mislim da nije bas tako jednostavno mora da neka caka postoji...

A sto se tice napada ako si pod pocetnickom zastitom pa ti ona prestaje ako napadnes, to podrzavam u potpunosti!
    ajde ne lupaj molim te.ovo ce potpuno upropastiti igricu.tevt su onda najslabije pleme,skroz ce da nestanu(sem onih koji su 24/7)jer ti posaljes nesto legionara,i odu sve batine.ovo je totalna glupost,kao i fejk.
    Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smejali stavi ovo u svoj potpis!!

Подразумевано

U napadima ce se videti koji tip jedinica stize u napad, a broj jedinica koje te napadaju mora biti veci od tvog mesta okupljanja da bi video koji tip jedinica stize u napad. Pokusavaju da sprece fejkove katama, tj. da ih poskupe.

Новајлија
    Члан од
    20.06.2010
    Одговори
    1

Подразумевано

This new Rally Point feature has no effect for the first weeks. No player will send massive fake catapult attacks

znači u početku server toga neće bit

Корисник
    Члан од
    02.06.2010
    Одговори
    8

Подразумевано

Daj onda bolje da se ne uvede taj Travian 4 , ima da izgubi svoje čari onda :angry:

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла storm Види одговор
    ajde ne lupaj molim te.ovo ce potpuno upropastiti igricu.tevt su onda najslabije pleme,skroz ce da nestanu(sem onih koji su 24/7)jer ti posaljes nesto legionara,i odu sve batine.ovo je totalna glupost,kao i fejk.
    Decko ti si prso.Ovo je po meni skoro najbloje poboljsanje u T4 i fejkovi kao i pocetnicka zastita.

Корисник Аватар корисника milepsr
    Члан од
    28.06.2009
    Локација
    Palau
    Одговори
    677

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zbunjena Види одговор
    Ovo je po meni jedna od najboljih promena u Travianu.
    rs4 - Gavrilo Princip

Jedna briljantna ideja: Da se licencira Ultimate Survival Serbia> Stranci bi imali zadatak da prezive u Srbiji sa minimalcem od 21.160 RSD mesecno... Sponzor Narodna banka... Hit u najavi...

observers
    Гост

Подразумевано

ма пљачке иначе ни не би требало да се уопште виде (док непрођу кроз село) , јер ни нема логику
    једино напад да остане видљив

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Dolazeći napadi se uvek vide, jedino je pitanje da li ćete videti i koje jedinice napadaju vaše selo.

Сличне теме

1. Travian V постаје Travian Kingdoms
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 28.02.2015, 14:02
  2. Novi Travian - New Travian
    By salex in forum Генерално
    Одговора: 46
    Последња порука: 25.02.2010, 20:45

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате