Страница 3 од 29 ПрваПрва 1234513 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 290

Тема: Travian 4 jos novosti

Redza
    Гост

Подразумевано

Ajde da sagledamo stvar logicnim putem
    -Zamka realno to jeste tako.. mozda je zamka duboka pa slomi nogu ili glavu
    -Prestaje pocentnicka zastita kada napadnes ? Najbolja izmena oduvek.. Na pocetku su se uvek tevtonci favorizovali, stalno su oni uzimali medalje.. e pa sad pravite drugu taktiku budite jednaki sa ostalim rasama (sa nama galima i rimljanima) da vidite kako je u pocetku bez vojske.. Tevtonac te napada a gal i rimljanin mogu samo da gledaju..
    -Neko rece da sa galima igraju samo pocetnici, ljudi bez golda ili koji nemaju vremena za travian. -U potpunosti netacno Gali ukoliko znas da igras sa njima mogu biti najjaca odbrambena i najjaca napadacka rasa zahvaljujucim galskim vitezovima (ukoliko ih pametno koristis)..
    Tolko od mene

Корисник Аватар корисника rin
    Члан од
    19.06.2009
    Локација
    Travijan
    Одговори
    184

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Redza Види одговор
    Ajde da sagledamo stvar logicnim putem
    -Zamka realno to jeste tako.. mozda je zamka duboka pa slomi nogu ili glavu
    -Prestaje pocentnicka zastita kada napadnes ? Najbolja izmena oduvek.. Na pocetku su se uvek tevtonci favorizovali, stalno su oni uzimali medalje.. e pa sad pravite drugu taktiku budite jednaki sa ostalim rasama (sa nama galima i rimljanima) da vidite kako je u pocetku bez vojske.. Tevtonac te napada a gal i rimljanin mogu samo da gledaju..
    -Neko rece da sa galima igraju samo pocetnici, ljudi bez golda ili koji nemaju vremena za travian. -U potpunosti netacno Gali ukoliko znas da igras sa njima mogu biti najjaca odbrambena i najjaca napadacka rasa zahvaljujucim galskim vitezovima (ukoliko ih pametno koristis)..
    Tolko od mene
    U potpunosti se slazem sa pocetnickom zastitom, ali nisam bas siguran u procenat ubistva vojnika u zamkama, mozda je prevelik, o tome jedina moze da se raspravlja, ostalo mi se svidja....
    Rin rs3

Подразумевано

ovo za zamke - 400 zamki, poslajes 1000 vojnika, 100 gubis sigurno.
    to jeste tacno, ali su hteli da postignu, ja mislim sledece.
    na gala se stalno salje napad, bas zbog zamki, da ih u istom napadu oslobodis. a sada ce da se salje pljacka. znaci nikakve realne proimene nema u tom prvom napadu, a posle lepo platis da ti oslobodi vojsku, pa se sprijateljite, pa saradjujete. to je bila i poenta.

skidanje pocetnicke zastite kad poslajes napad, odlicno resenje, samo to nema veze sa tevtima.
    pravi tevti farmeri ce se registrovati u prvih nekoliko sati servera, znaci da ce prvi izgubiti zastitu ionako.

rimljani mogu lako da budu top pljackasi u prvim nedeljama ako odigraju u tevtomskom stilu.
    teze i skuplje, ali moguce.

za fake i za mesto okupljanja.
    potrebno je poslati minimum 20 ili 21 (nisam siguran) UKUPNO jedinice da bi branioc video samo znakove pitanja (ukoliko je MO lvl ), sto znaci da mozes da poslajes 20 batinara/legija/maceva i jednu katu, i eto ti fake katom. samo to postaje mnogo skuplje, i olaksace malo igru, jer nece biti mass fejkova.

gali kao gali ce ostati prevashodno deff narod, to je neminovnost.mozete vi da ih volite koliko hocete, ali u zidanju offa, odnosno off poeni/vreme oni su ubedljivo najslabiji.

nadam se da sam pomogao i da nisam mnogo udavio.
    2Bitange&Ribica

Корисник Аватар корисника storm
    Члан од
    30.10.2009
    Локација
    bg
    Одговори
    121

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jedna Bitanga Види одговор
    rimljani mogu lako da budu top pljackasi u prvim nedeljama ako odigraju u tevtomskom stilu.
    teze i skuplje, ali moguce.
    e pa da budu top pljackasi to tesko,oni ne mogu da igraju u tevtonskom stilu,jer su tevtoni bas za pljackanje,jeftini,dok su rimljani skupi i jos tevtoni vise nose.jedino ako su ostali tevtoni nubovi,pa da onda budes medju njima.ja sam za 2 godine video u pljackasima samo 1 gala,svi ostali su tevtoni.tako da gali ne moraju da budu def,mada vam treba mnogo iskustva da bi ste bili napadacki nastrojeni gal
    Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smejali stavi ovo u svoj potpis!!

Подразумевано

I eto napokon ste saznali za ostale novosti
    Kao sto rekoh teutima je prednost potpuno unistena, sta vise sada se vise isplati da farmate kao gali...

observers
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Petar94 Види одговор
    Kao sto rekoh teutima je prednost potpuno unistena, sta vise sada se vise isplati da farmate kao gali...
    колко се наслуша бљувотина, просто ме мука вата

observers
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jedna Bitanga Види одговор
    za fake i za mesto okupljanja.
    potrebno je poslati minimum 20 ili 21 (nisam siguran) UKUPNO jedinice da bi branioc video samo znakove pitanja (ukoliko je MO lvl ), sto znaci da mozes da poslajes 20 batinara/legija/maceva i jednu katu, i eto ti fake katom. samo to postaje mnogo skuplje, i olaksace malo igru, jer nece biti mass fejkova.
    сад можеш да фармаш са 19 батина да браниоц ни невиди

Подразумевано

Nisi u pravu.

The Rally Points gets a new feature. If the number of all units within an attack/raid is lower than the current Rally Point level of the defending village, the defender will see the unit types approaching his village. He will not see the exact numbers, but the unit types only. In the image above you can see approaching Spearman and Catapults. No other unit types are approaching within that attack.

to znaci da ako ti prilazi manji broj jedinica od lvl-a tvog mesta okupljanja videces koja ti vrsta jedninica dolazi, znaci ponasa se kao da imas spijunski art, ali samo ako ti dolazi manji broj jedinica od lvl-a mesta okupljanja.

izgledace ti u mestu okupljanja ovako:

xxx Напад на село xx

Јединице ? 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Долазак за 3:01:07 сатиу 01:35:37 сати

u ovom slucaju ide manje od 20 batina.

xxx Напад на село xx

Јединице 0 0 ? 0 ? 0 ? 0 0 0

u ovom idu sekire, konji i kate, ali u zbiru opet manje od 20.

aklo ti ide vise od 20 jedinica u zbiru izgledace kao i do sada:

xxx Напад на село xx

Јединице ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

sve to se odnosi da ti je MO lvl 20.
    za manji lvl primenjujes taj lvl

znas kada je fake, fejkovi ce traziti veci broj jedinica da ide
    a svaki napad ce se videti kao i do sada.

Ako bi mogao neko iz TT-a da potvrdi ovo, da zavrsimo raspravu na tu temu.
    Последња измена: Jedna Bitanga, 03.09.2010 у 22:40.
    2Bitange&Ribica

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла storm Види одговор
    e pa da budu top pljackasi to tesko,oni ne mogu da igraju u tevtonskom stilu,jer su tevtoni bas za pljackanje,jeftini,dok su rimljani skupi i jos tevtoni vise nose.jedino ako su ostali tevtoni nubovi,pa da onda budes medju njima.ja sam za 2 godine video u pljackasima samo 1 gala,svi ostali su tevtoni.tako da gali ne moraju da budu def,mada vam treba mnogo iskustva da bi ste bili napadacki nastrojeni gal
    nisi u pravu ja sam sa rimljanima opljackao 100 miliona na 1 rsx-u samo je marei opljackao vise od mene a on je bio tevt i na istim kordinatama smo bili u 1389 obodvojica gamer je prvi opljackao 50 miliona i prestao da pljacka i te rese smo ja i marejci kupili tako da nisi u pravu da rimljanin nemoze biti pljackas, rimska imperatova konjica je brza od tevtonske i nosi vise sirovina i velika prednost kod rimljana je sto se pravi idealan raspored kod pljacke kad pustas na jednu farmu 3 pljacke sa pesadijom, imepratovim i cezarevim konjima. otidji sad na hrx i udji u top 10 pljackasa eno ti maerjaca sa galima pljackaju vec 5 nedelju medju 4 5 su pljackasa a prvi pljackas je sale wizard. kod pljackasa je samo bitna aktivnost a ne narod, u pocetku tevti su u prednosti zbog sklonista ali to nakon 3 nedelje 4 neznaci nista.
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Petar94 Види одговор
    kad pocne taj server nece ga imati ko igrati, srpski serveri su postali dosadni svi se znaju jako je malo igraca, videces za zimski speed koliko ce manje biti igraca ,rakija neigra zimski speed dobar deo 1389 ide isto sa rakijom evo sad nema 200 igraca na speedu na mrezi a za spore servere da negovorim, zezao sam se malo na rs1 usporedno sa rsx i tamo je uzas 50 igraca na mrezi u 5 ujutro a ww u zavrsnoj fazi a nema aktivnih 400 igraca, uzeo sam gradjevinski plan sa 20 k offa a nalog kad sam preuzeo bio je deff nalog. mislim da je srpski travian ugasio nadam se da negresim ali bojim se da je tako.
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

Сличне теме

1. Travian V постаје Travian Kingdoms
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 28.02.2015, 14:02
  2. Novi Travian - New Travian