Страница 10 од 29 ПрваПрва ... 8910111220 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 91 до 100 од 290

Тема: Travian 4 jos novosti

Корисник Аватар корисника mac mac
    Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    372

Подразумевано

kad vec sve menjate u igri, promenite i ime a nama ostavite stari travian da se igramo kako smo navikli. u sustini ovo ce biti nova igrica sa starim imenom, te novine za heroja su smesne, treba ti samo bonus u napad i bonus u odbrani a ne neki slemovi,kofe i neke masti za ozivljavanja, da sam hteo da igram tako nesto igrao bi workraft ili tako nesto.

ja kao i vecina igraca nisam za novi travian, tako da ne bi bilo lose da se napravi jedan speed server koji ce biti zajednicki za srbiju,hrvatsku, bosnu i sloveniju da mogu ljudi da igraju ovaj travian kakav je sad, mada ja bi izbacio i ove artifakte pa da se cepamo svi podjednako i milina, kad bi vratili staru verziju mislim da bi se svi vratili na nju

Корисник Аватар корисника storm
    Члан од
    30.10.2009
    Локација
    bg
    Одговори
    121

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла mac mac Види одговор
    kad vec sve menjate u igri, promenite i ime a nama ostavite stari travian da se igramo kako smo navikli. u sustini ovo ce biti nova igrica sa starim imenom, te novine za heroja su smesne, treba ti samo bonus u napad i bonus u odbrani a ne neki slemovi,kofe i neke masti za ozivljavanja, da sam hteo da igram tako nesto igrao bi workraft ili tako nesto.

ja kao i vecina igraca nisam za novi travian, tako da ne bi bilo lose da se napravi jedan speed server koji ce biti zajednicki za srbiju,hrvatsku, bosnu i sloveniju da mogu ljudi da igraju ovaj travian kakav je sad, mada ja bi izbacio i ove artifakte pa da se cepamo svi podjednako i milina, kad bi vratili staru verziju mislim da bi se svi vratili na nju
    i jos kad bi stavili jedan server bez zlata....
    nek prikupljaju pare sa ostalih servera
    Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smejali stavi ovo u svoj potpis!!

Корисник Аватар корисника ChungRyong
    Члан од
    29.08.2010
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    31

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла storm Види одговор
    i jos kad bi stavili jedan server bez zlata....
    nek prikupljaju pare sa ostalih servera
    Brate, ja placem za serverom bez zlata!

Al ne verujem ni da je to ostvarivo na zalost... :( Jer onda bi svi mi bili na tom serveru, na ovom golderskom bi bili samo golderi, i onda ne bi imali onakvu prednost - znaci isto kao i da ga ne uplacuju! Vremenom bi poodustajali oni, svi bi bili na obicnom bez golda, i doticni ne bi profitirali! Naravno, to im se ne bi svidelo...
    ChungRyong rs3
    ChungRyong rs1

Подразумевано

cilj ovih pravila je sledeci, uz puno gluposti kao novina, ima par koji igricu prave laksom za one koji pocinju da igraju travian. cinjenica je da 20 dobrih tevtskih naloga, u prve 3 nedelje, gasi oko 500 naloga na speed serverima. zid i pljackaski bonus pokusavaju da to prepolove i uspeti ce u tome. tako da onaj sto smislja pravila tacno zna sta radi, mislim da je na dobrom putu da bi omasovio igru, sto prevashodno njemu u finansijskom interesu, i ovima sto je jos igraju. nova pravila su dobra za nove igrace, a starima je izgleda svakako muka
    RUS ne igram vise travian

I rsx RUS.BRE
    II rsx -Dobar_Loš_Zao-
    III rsx -GOOD BAD UGLY-
    V rsx RUS.BRE -prilika da i mene katate
    http://4travian.org/log/79GBXobYSKKX

Корисник Аватар корисника mac mac
    Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    372

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла RUS.BRE, BRUSA Види одговор
    cilj ovih pravila je sledeci, uz puno gluposti kao novina, ima par koji igricu prave laksom za one koji pocinju da igraju travian. cinjenica je da 20 dobrih tevtskih naloga, u prve 3 nedelje, gasi oko 500 naloga na speed serverima. zid i pljackaski bonus pokusavaju da to prepolove i uspeti ce u tome. tako da onaj sto smislja pravila tacno zna sta radi, mislim da je na dobrom putu da bi omasovio igru, sto prevashodno njemu u finansijskom interesu, i ovima sto je jos igraju. nova pravila su dobra za nove igrace, a starima je izgleda svakako muka
    ma kad se nameracim na nekog nece mu ni mh ponoci a kamoli nova pravila, zna se niko od tevta ne moze biti u 21x21, zlatno pravilo, ako ne mozes pljackom uvek mozes katama

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Ево прва опција која ми се никако не свиђа:
    Сваки савез може да склопи до 3 сарадње и 3 пакта о ненападању.

Корисник Аватар корисника akica94
    Члан од
    07.04.2009
    Локација
    Pirot
    Одговори
    107

Подразумевано

Zanima me da li ce se to "Svetsko prvenstvo" u travianu igrati kao verzija 3.6 ili 4.
    Rezervisano za Godoa koga čekam

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jovan NS Види одговор
    Ево прва опција која ми се никако не свиђа:
    preterani su smanjili, trebali su da ogranice na 5-10, al 3 je qq