Страница 1 од 19 12311 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 190

Тема: Предлог зимски 3х

observers
    Гост

Подразумевано Предлог зимски 3х

Ај да покушамо опет да видимо да ли је ико спреман да један сервер одигра у правом ратном амбијенту :

Пошто сви "чекају" зимски сервер а овде као посматрају (не играју се) а имају по 5-6 и више села што ми је мало и безвезе (и ја се играм овај сервер па имам 1 село, посматрам и са једним селом)

Предлог који сам давно изнео јесте тај:
    Да се сви назовимо велики играчи који се прозивају по форуму и серверу региструју на једне те исте кординате и да онда ратујемо цео сервер.Уопште није битно ко ће сазизати светско чудо јер по мени то је најдосаднији део игре где се играју само зидари и нико више.
    Наш спид је постао тако сморен сервер где су сви у сарадњу, сви су пријатељи, тетке, стрине и браћа.
    Цео сервер сви штекају вв офф да би га спуцали на крају.
    Не схватам тај начин игре, којем норамалном човеку то може бити занимљиво?
    Назовимо победника који би био, једноставно ко има највише оф и деф поена, а зар је то и важно уопште ?

Ај да видимо ко има нешто што се зове срце (херц) па да се сви лепо регамо на исте кординате и да се тучемо цео сервер.
    Немојте само спамати са причом како сервер није толико велики да прими све играче на исте кординате као и пре пар месеци.
    Они који не смеју нека иду на друге кординате, нека буде 300 играча на тим кординатама где су лупа цео сервер биће успешнији него и један до сада.
    Изволите голдери, велики и мали играчи, велике вође најјачих савеза.

Ја се искрено надам да има бар 100 играча који би били спремни да одиграмо један тако сервер.

Замолио бих само Данијелу да не брише тему јер верујем да би и сам Травиан имао интереса у томе јер би се више голда куповало.

Хвала свима па и онима који не верују

Корисник Аватар корисника filip96$
    Члан од
    11.04.2009
    Локација
    Beograd - Borca
    Одговори
    139

Подразумевано

Pa jel znas otkad je speed poceo?Ko se registrovao od boljih registrovao i to je to.

Корисник Аватар корисника Merlini
    Члан од
    02.01.2010
    Локација
    Caleidioscope
    Одговори
    170

Подразумевано

Evo nakon duzeg vremena da ucim noobine

1.Ako mislis da je stekanje offa laka stvar izvoli,jer ti to gledas sa strane gledista igraca sa jednim selom koji se verovatno nikad nije ni susreo sa pravim ww offom i prica neke stvari kojesta sa kojima jos nije upoznat.
    2.Gradnja ww uospte nije dosadna i ,,laka,, jer da je laka bez problema bi se gradilo svetsko cudo i samo bi se gledalo ko ce prvi da krene i onda naravno pobedjuje ,a ne da se sslaju offovi da smaraju graditelje ..... pola igraca bilo koje igre en zna char svake igre...npr dotu koju sad igram mogu reci veoma dobro jeste lepo pobediti noobine razne da se osecas ko carina lepo ali sladje mi je kad bude neka bas teska partija gde se kidamo preko sat vremena pa i da izgubim i meni je drago...nije bitno pobediti engo dati neki svoji maximum...nekad se desavalo da moramo da pauziramo igru jer svo crkli vise od kliktanja i mozak ti se raspadne od gankovanja (savatavanja)

Tako je i u Travianu...fora je da se tucete za pobedu a ne ceo server da se bijete bez ikakvog cilja ...gradi jednog dana ww pa da vidim koliko ce ti biti lako da se zastitis od gladi i offova

Подразумевано

Imate resenje i za ideju Observersa a i za Merline. Samo se regajte na -/- kordinate i imacete peglanje ceo server plus zidanje WW-a. Tako je oduvek na -/- kordinatama!
    T3.6 rulez

Подразумевано

Најбољи савези (напад)

1. Domestos 56 18853 1055778 ......................-/+
    2. CHAOS 24 35364 848741 .......................+/+
    3. COKULA-S 57 14130 805426 .......................+/-
    4. BRUT@L 55 10312 567182 .......................+/+

Na ovom serveru ste poperi :p
    2Bitange&Ribica

observers
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла filip96$ Види одговор
    Pa jel znas otkad je speed poceo?Ko se registrovao od boljih registrovao i to je to.
    ја не знам да ли ти читаш о чему се ради или посташ без везе,
    предлог је зимски 3х сервер

Цитат Поруку оставио/ла Merlini Види одговор
    Evo nakon duzeg vremena da ucim noobine

1.Ako mislis da je stekanje offa laka stvar izvoli,jer ti to gledas sa strane gledista igraca sa jednim selom koji se verovatno nikad nije ni susreo sa pravim ww offom i prica neke stvari kojesta sa kojima jos nije upoznat.
    2.Gradnja ww uospte nije dosadna i ,,laka,, jer da je laka bez problema bi se gradilo svetsko cudo i samo bi se gledalo ko ce prvi da krene i onda naravno pobedjuje ,a ne da se sslaju offovi da smaraju graditelje ..... pola igraca bilo koje igre en zna char svake igre...npr dotu koju sad igram mogu reci veoma dobro jeste lepo pobediti noobine razne da se osecas ko carina lepo ali sladje mi je kad bude neka bas teska partija gde se kidamo preko sat vremena pa i da izgubim i meni je drago...nije bitno pobediti engo dati neki svoji maximum...nekad se desavalo da moramo da pauziramo igru jer svo crkli vise od kliktanja i mozak ti se raspadne od gankovanja (savatavanja)

Tako je i u Travianu...fora je da se tucete za pobedu a ne ceo server da se bijete bez ikakvog cilja ...gradi jednog dana ww pa da vidim koliko ce ti biti lako da se zastitis od gladi i offova
    Што се тиче твојих постова, свака част већ си их излупао преко 350 комада
    ти треба да добијеш медаљу , а што се тиче игре ту немаш потреба ништа да ми причаш
    могу ти бити "ћале" за травиан
    није ово место за твоју јурњаву постова.
    ај ми само реци : јеси ти играо у савезу Вукови ?

Цитат Поруку оставио/ла Jedna Bitanga Види одговор
    Најбољи савези (напад)

докажите на следећем серверу када заиграмо на истим котама

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jedna Bitanga Види одговор
    Најбољи савези (напад)

Hehehe, pa jesmo, svi smo poperi i Zgeba nam svima uplacuje gold da dizemo populaciju! Kako je covek provalio -/- kordinate, ne verujem
    T3.6 rulez

Подразумевано

I da, pitaj Grofa koliko sam "pop-a" do sada olupao o njihov deff! A jos sam i po sat-dva dnevno na nalogu! Salu na stranu, ima peglanja na svim kordinatama ali je stvarno -/- najzanimljiviji po tom pitanju!
    T3.6 rulez

observers
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Sweetly Види одговор
    I da, pitaj Grofa koliko sam "pop-a" do sada olupao o njihov deff! A jos sam i po sat-dva dnevno na nalogu! Salu na stranu, ima peglanja na svim kordinatama ali je stvarno -/- najzanimljiviji po tom pitanju!
    Истину је тешко прихватити
    Јесте најлакше седети у свом дворишту и бацати камење на другу страну
    али ретко ко има ко би прешао преко улице и пофајтао се као човек а не побећи у шуму као црвенкапице и склопити сарадње са свима па и са травиан тимом

----
    конретно мислим да играче са других кордината и оних са кордината 150 па и више ( -/+, +/-, пре свега +/+ )

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Sweetly Види одговор
    Odgovoricu mu ja, 25k batina i jedno 3k vitezova koliko se secam. A on (aker) bi mogao da nam pojasni tehnike peglanja saveza Primavera i kako je usao tamo

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •