Страница 3 од 19 ПрваПрва 1234513 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 190

Тема: Предлог зимски 3х

observers
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла mac mac Види одговор
    mi smo dovoljno puta dokazali koliko smo jaki, ne samo na jednom kvadrantu vec na celom serveru.
    dodjite na +/- na zimskom ako bude igrala stara ekipa pa da vidimo da li ce neko drugo selo da osnuje
    значи ако не играју сви , ти сам несмеш
    то на фору ај дођи да те згазимо нас 250 :jak:

ја немам стим проблема ако буду кординате +/- ја ћу се врло радо придружити
    мада највише бих волео када би сви ишли на +/+

Корисник Аватар корисника vasilije94
    Члан од
    22.12.2008
    Локација
    Alexinac
    Одговори
    131

Подразумевано

najbolji je bio prvi rsx...iskreno bio je najbolji server do sada i bio je dosta zanimljiv...i jeste rakia bila najjaca...niko nije mogo da nam stane na put...ja kolko se secam mislim da su skoro sva protivnicka svetska cuda bila unistena...mislim da su samo rakija i 1389. imali ww. ja sam igrao i drugi rsx jedno vreme ali video sam da se dosta promenio server i da su dosli sve neki novi *****i i da kopiraju tudje nickove i saveze. zato sam obrisao nalog i od tada vise ne igram rsx...mozda odigram sledeci ali ako ne budu oni igraci sa kojima sam igrao na prvom izbrisacu nalog. ne volim nove igrace koji se prave i pametuju.

p.s. svidja mi se ideja da svi idemo na iste kordinate... to bi bilo veoooma ludo...
    Последња измена: vasilije94, 11.08.2010 у 01:04.
    rs1 Nazgul
    rs4 Nebojsa_SRB
    Ajde da zavrsimo i taj ww pa da se razilazimo...
    Mrzim noobove koji kradu tudje nickove!!!:angry:

Корисник Аватар корисника Merlini
    Члан од
    02.01.2010
    Локација
    Caleidioscope
    Одговори
    170

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла observers Види одговор
    ја не знам да ли ти читаш о чему се ради или посташ без везе,
    предлог је зимски 3х сервер

Што се тиче твојих постова, свака част већ си их излупао преко 350 комада
    ти треба да добијеш медаљу , а што се тиче игре ту немаш потреба ништа да ми причаш
    могу ти бити "ћале" за травиан
    није ово место за твоју јурњаву постова.
    ај ми само реци : јеси ти играо у савезу Вукови ?

докажите на следећем серверу када заиграмо на истим котама
    Klinacke fore... znam ja vukove,hijene...

Cale? ma da...
    Vidim ... posmtras sela...ime ti to kaze....
    Btw moji savezi su bili DN,GN,HBF,1389,rakia itd itd posto vidim da se svi ****e ko su i sta su u savezu i najbitnije u kom su nije bitno dal je 50 wing...

Sto se tice mojih aktivnosti ovde ne pada mi ni na pamet da igram vise ovo (samo da goldujem nekog mozda ,par iskrenih prijatelja ovde)

Dosadilo je meni prepucavanja na Travianu..igram mnogo manje stresnu igru gde ne oram da ccuim minimum 12 sati ( znao sam i da budem i vise ) da farmam u beskraj da stekam vojsku

Da moji psotovi su vecinom bili bezveze u ono vreme jer sam bio ispraznjen farmanjem pa sam lupetao sve i svasta

Usput nemoj mene da ucis ,znam ja sve i naucio sam od coveka kome mozes samo da budes farma ,to ce svi da potvrde pricu ko je ovde proveo 2 godine a za novija saznaja nisam spreman jer ih i ne zelim

Ovo je post samo da te ispravi da je stekanje ww offa lako i da je samo zidanje ww lako ..
    Последња измена: onaaa, 11.08.2010 у 10:57.

Подразумевано

Најјачи хероји
    Херој Играч Степен Искуство
    1.  Sexy mazohista 2Bitange&Ribica 57 166451

Најуспешнији нападачи
    Играч Становништво Села Поени
    1. Student 13484 22 264839
    2. Alkosi 11513 20 261144
    3. OpEt Mi 16807 23 207671
    4. 2Bitange&Ribica 11548 17 205284

Over and out.
    2Bitange&Ribica

observers
    Гост

Подразумевано

Акер и Драццул :
    А кога уопште занимате Вас двојица ,и ко од Вас има више нападачких и одбрамбених поена ?
    Ја не знам уопште шта је са вама
    добри смо али смарате :glare:

Реците мени да ли смете да играте следећи сервер на истим котама па онда реците ко има више и које јачи ?

Цитат Поруку оставио/ла Merlini Види одговор
    Ovo je post samo da te ispravi da je stekanje ww offa lako i da je samo zidanje ww lako ..
    реци ми само где сам написао да је зидање и штекање офф-а лако ? (копирај)

па јел овде уопште зна неко да прочита цео пост :huh:
    јел ико зна да прочита Ћирилицу ?

Подразумевано

Sve 4 kote su na jednom serveru. ratuje se i preko nulte linije,

Primer je drugi rsx server, gde su alijanse JZ i NW kontrolisale gotovo 100% svojih koordinata, -/-, i -/+, a i dalje osvajale zlatne i srebrne svake nedelje za off i def ratovavsi medjusobno.

To sto ti predlazes je zanimljivo, ali je nemoguce.

U pravu si da treba da se ide na +/+ jer su to neutralne kote, zato sto tu nema ozbiljnog saveza koji je konkurent za titulu.
    2Bitange&Ribica

observers
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jedna Bitanga Види одговор
    Sve 4 kote su na jednom serveru. ratuje se i preko nulte linije,

Primer je drugi rsx server, gde su alijanse JZ i NW kontrolisale gotovo 100% svojih koordinata, -/-, i -/+, a i dalje osvajale zlatne i srebrne svake nedelje za off i def ratovavsi medjusobno.

To sto ti predlazes je zanimljivo, ali je nemoguce.

U pravu si da treba da se ide na +/+ jer su to neutralne kote, zato sto tu nema ozbiljnog saveza koji je konkurent za titulu.
    све је то ок што си рекао али није исто када контролишеш 50% и 100% тј. није исто када нападаш на сат времена ако сте близу или онда када су напади ишли и на 12 сати.
    Свакако да је могуће ако смеју да играју на истим котама, али увек ће се наћи изговор како је неко навикао на те и те коте што је ствано глупо (бар за мене)
    али дефинитивно +/+ би било најпримамљивије коте за играње

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано

значи ако не играју сви , ти сам несмеш
    то на фору ај дођи да те згазимо нас 250 :jak:

ја немам стим проблема ако буду кординате +/- ја ћу се врло радо придружити
    мада највише бих волео када би сви ишли на +/+
    Travian nije igrica za pojedinca...nego za savez. Ni jedan pojedinac SAM ne moze da opstane u ovoj igrici...

Реците мени да ли смете да играте следећи сервер на истим котама па онда реците ко има више и које јачи ?
    Da li ti mislis, da bi bilo zanimljivo, da recimo ti, ja, Merlin, i jos 2-3...imamo sela na 10-15 polja razmaka...i da se rokamo od pocetka...SAMO nas par? Pa na sta bi to licilo? Ti napadnes mene...ja sklonim vojsku, ili postavim deff...ja napadnem tebe, i tako u krug? I sta postizemo time? Igracemo se ko deca na +/+ koordinatama.

A kad bi doslo vise saveza, to bi bilo strasno...niko ne bi mogao da se pokaze u pravom svetlu. i opet nista ne bi dobio.

Цитат Поруку оставио/ла filip96$ Види одговор
    E necu da se svadjam ovde na forumu da nam se ljudi smeju.Ali ja bas ne volim ljude koji su popili svu pamet sveta i misle da se sve vrti oko njih.
    E ti si me u ovoj temi najvise nasmejao...prvo, nemas pojma o cemu se ovde radi, pricas svasta. Ko te terao da pises ovde, ako nisi igrao prosle servere?

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Elem ovako, prvo Milane ne mozes kontrolisati gde ce te server baciti u trenutku registracije, na primere hoces da se regas u 18.00 na ++ i ja isto to hocu i dobijemo ovako nesto 10/100 i 100/10, samim tim to otpada kao neka mogucnost da svi budu jedni pored drugih, drugo gledaj celu mapu kao jedne koordinate, ima nas koji smo na granicnim koordinatama i tamo napadamo i nas napadaju sa drugih koordinata i sta onda. Nije poenta da svi igramo na jednom mestu, vec da svako od nas pokaze svoj maximum i pokaze svoje znanje u igri, a igra nije samo pusto zakucavanje bez svrhe i cilja i pokazivanje kako znas da napravis 10 ili 20 ili 30k offa. Ajd pa tako i batali ovu bespredmetnu raspravu.

Подразумевано

milane moram da ti kazes da je ideja losa jer bi opet dobio isto stanje takozvani "veliki igraci" bi gasili naloge poslje prvog pravog kucanja.... jer niko nema zivaca da se za****va citav server i da nakraju nista ne napravi
    sto se mene tice eto mene na -|-, sigurno najbolje kordinate- kad igraju litvanci
    Mr.Burns - rsx123

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •