Страница 19 од 19 ПрваПрва ... 9171819
Приказ резултата 181 до 190 од 190

Тема: Предлог зимски 3х

Корисник
    Члан од
    12.01.2009
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    187

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла majkan Види одговор
    Предмет: Напад: 05. skype против POZDRAV OD MEDE
    послато: на 11.10.10 у 04:42:54 сати
    Нападач microsoft из села 05. skype
    Фаланга Мачевалац Извиђач Галски витез Друид Коњаник Ован Катапулт Старешина Насељеник
    Јединице 0 80000 0 0 0 35000 300 100 0 0
    Губици 0 3513 0 0 0 1537 13 4 0 0
    Информације Ован уништено: Земљани зид
    Информације Катапулт уништено: Главна зграда
    Информације Катапулт уништено: Њива
    Плен
    Дрво4804 | Глина5766 | Гвожђе3840 | Жито20602
    носивост35012/5617010
    Бранилац Student из села POZDRAV OD MEDE
    Батинар Копљаник Секираш Извиђач Паладин Тевтонски витез Ован Катапулт Поглавица Насељеник
    Јединице 0 0 0 90 0 0 0 0 0 0
    Губици 0 0 0 90 0 0 0 0 0 0
    Бранилац Појачање
    Фаланга Мачевалац Извиђач Галски витез Друид Коњаник Ован Катапулт Старешина Насељеник
    Јединице 18000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Губици 18000 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Предмет: Напад: POZDRAV OD MEDE против 23WW ZLATNA RIBICA
    послато: на 11.10.10 у 00:44:32 сати
    Нападач Student из села POZDRAV OD MEDE
    Батинар Копљаник Секираш Извиђач Паладин Тевтонски витез Ован Катапулт Поглавица Насељеник Херој
    Јединице 132000 0 100 0 0 32800 15000 1005 1 0 1
    Губици 132000 0 100 0 0 32800 15000 1005 1 0 1
    Информације Ован оштећено: Земљани зид са степена 14 на степен 7
    Информације Катапулт оштећено: Рудник гвожђа са степена 5 на степен 4
    Информације Катапулт Светско чудо није оштећено.
    Информације Ниједан од твојих војника се није вратио.
    Бранилац PSYCHOBOOM из села 23WW ZLATNA RIBICA
    Батинар Копљаник Секираш Извиђач Паладин Тевтонски витез Ован Катапулт Поглавица Насељеник
    Јединице ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

A SAD RECI TI MENI STA BIH JA TO BRANIO KAD SAM SJEBO OFF IZ TOG SELA ISEKAO SAM MU SVE STO SE MOGLO ISECI , A SAD STO TI PISES STO TEBI ODGOVARA TO JE TVOJ PROBLEM JER NE ZNAS NISTA PA BUNCAS KAO I OBICNO, A JEDINO STO SI ISTINU REKAO DA IMA I U TERORSU BOLJIH OD TEBE PA TO JE ISTINA I J ASE SLAZEM STIM NEMA GOREG VODJE NA RSX-U OD TEBE JER TI SI SMESAN, STO SE TICE TVOJE PRICE 1 NA 1 PA UKAKIO SAM SE OD TEBE MAJKE MI CUDO SI OD IGRACA, I JOS MI NISI ODGOVORIO JEL TERORS IKADA IMAO WW NA 1 LEVELU KAD JE ZAVRSIO SERVER
    Neznam sto naveo sam da sam cuo uostalom nisam ni igrao taj server tako da me nezanima sta se desavalo.Meni nije blam da kazem javno da ima boljih ima ih dosta u Terrorsu i ja sam srecan zbog toga sto je tako.Sto se tice vodje Terrors-a nisam ja vodja ja sam taj savez osnovao i dao mu ime to stoji ali pored mene ima ljudi koji se isto pitaju kao i ja i cije se misljenje postuje za svaku odluku koja se donosi a to su ninko,gagi_,gornjomalac,victorio,zastava750,danije laV i jos par igraca da ih ne navodim.Na drugom rsx ww BOJANA je srusen na nulu i zavrsio na nuli ali kako tako sto je na 99 lavelu udarilo preko 80 ww ofa ili drugacije ceo server koji je udario na Terrors i zato je NW i pobedio,cestitam im na tome jer su pobedili vise pregovorima nego pravom igrom.Na trecem rsx serveru ww koji sam ja gradio je zavrsio na nuli kasnije i otet kada je deff raspusten, taj ww nije imao sanse i ovako i onako jer je imao vrlo malo defa oko trimiliona,ww koji su gradile tarantule imao je vece sanse i nuliran je dva puta ali je ipak zavrsio na nekom lavelu neznam tacno kom,sve u svemu treci rsx rakija je pokazala da je bila najaca nema sta onolike ofove ja nisam dotad video.Nesporim ja da ste vi losi igraci daleko bilo ali da se sluzite prevarama to morate priznati,koliko je samo Terrors izgubio kada ste oteli art na svima nama poznat nacin za duge stvari da nepricamo...?
    Последња измена: nikolaradojkovic, 15.10.2010 у 19:56.

Корисник
    Члан од
    12.01.2009
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    187

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TralaLana Види одговор
    Pa sto pises glooposti,onda? Sto se ne raspitas prvo lepo?

To ti onaj "zemo" sto je ubedjen da je spricerima oteo off selo..covek i dalje misli da je je oteo pravo:muha:

http://4travian.org/log/fc9c105439af...bef4a118531516

:rock:

Nidzo,jabuko,da li ti znas da brojis do 5,i da li stvarno znas koje (ti) je peto slovo azbuke,i gde (ti) je?Izgleda,da si ga,opet pomesao sa cetvrtim slovom,pa sad vise ne znas gde (ti) je sta:tongue:
    :tuctuc:
    Pisem brzo i neobracam paznju na to sto sam napisao i naravno napravi se greska u kucanju...jbg
    Neznam nista o tome ko je u sta ubedjen niti za koje selo.
    Последња измена: nikolaradojkovic, 15.10.2010 у 19:54.

Корисник Аватар корисника mac mac
    Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    372

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла nikolaradojkovic Види одговор
    Znao sam za sacekusu jod senke u cropu zato nije ni napadan ceop vec druga sela,prist je to izvidjao nekoliko puta,nevidim sta nas cekalo gdeje taj log?
    aha isto ste znali kad smo ta 2 off sela otimali pa niste hteli deff da ubacite ili niste imali, tad je isla akcija otimanja valjda tarantuli 7 ali je bio fejk pa smo vam uzeli art kameni i srusili njive paji uzvicniku, hahaha to mi je najjaca akcija kad ste sami sebi skidali saglasnost da se jedni offovi kucaju u druge i sekund iza ide paja sa offom ali kenzo prc bio fejk a nekoliko minuta kadnije pao art i njive komada 6 u gg hahahahahaha

Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    372

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TralaLana Види одговор
    Pa sto pises glooposti,onda? Sto se ne raspitas prvo lepo?

To ti onaj "zemo" sto je ubedjen da je spricerima oteo off selo..covek i dalje misli da je je oteo pravo:muha:

http://4travian.org/log/fc9c105439af...bef4a118531516

:rock:

Nidzo,jabuko,da li ti znas da brojis do 5,i da li stvarno znas koje (ti) je peto slovo azbuke,i gde (ti) je?Izgleda,da si ga,opet pomesao sa cetvrtim slovom,pa sad vise ne znas gde (ti) je sta:tongue:
    :tuctuc:
    imam i wakino stanje offa kad je uzeo ww, tad me stavio za sitera pa sam sacuvao stanje, kad su dosli planovi on je zakucao taj off iz cetvorke

Корисник
    Члан од
    12.01.2009
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    187

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла mac mac Види одговор
    aha isto ste znali kad smo ta 2 off sela otimali pa niste hteli deff da ubacite ili niste imali, tad je isla akcija otimanja valjda tarantuli 7 ali je bio fejk pa smo vam uzeli art kameni i srusili njive paji uzvicniku, hahaha to mi je najjaca akcija kad ste sami sebi skidali saglasnost da se jedni offovi kucaju u druge i sekund iza ide paja sa offom ali kenzo prc bio fejk a nekoliko minuta kadnije pao art i njive komada 6 u gg hahahahahaha
    Kamenog su branile tarantule tako da neznam kako je izgubljen pitaj njih jer niti su trazili deff za odbranu niti javili da je art pod napadima,njihov zadatak je bio da ga sacuvaju e sad sto nisu i koje kriv za to nisam hteo da pokrecem to pitanje jer kad je izgubljen sveje kasno.O kojim off selima ti pricas znam da je jedno oteto tarantulama neznam tacno kome,kao sto rekoh Tarantule su same vodile svoj savez bez nase umesanosti u vodjenju zajedno smo radili off akcije i nosili isto ime to je sve sto mozes od mene da cujes uvezi desavanja unutar TerrorsTTL saveza za ostalo pitaj njihove vodje.
    Последња измена: nikolaradojkovic, 15.10.2010 у 21:00.

Корисник
    Члан од
    27.01.2010
    Одговори
    128

Подразумевано

Kamenog su branile tarantule tako da neznam kako je izgubljen pitaj njih jer niti su trazili deff za odbranu niti javili da je art pod napadima,njihov zadatak je bio da ga sacuvaju e sad sto nisu i koje kriv za to nisam hteo da pokrecem to pitanje jer kad je izgubljen sveje kasno.O kojim off selima ti pricas znam da je jedno oteto tarantulama neznam tacno kome,kao sto rekoh Tarantule su same vodile svoj savez bez nase umesanosti u vodjenju zajedno smo radili off akcije i nosili isto ime to je sve sto mozes od mene da cujes uvezi desavanja unutar TerrorsTTL saveza za ostalo pitaj njihove vodje.
    Nikolice nemoj da se pravis da ne znas kad odlicno znas koje je off selo oteto

Корисник
    Члан од
    12.01.2009
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    187

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Noldor Види одговор
    Nikolice nemoj da se pravis da ne znas kad odlicno znas koje je off selo oteto
    Ako mislis na moje to znam za drugo ne verovatno je bilo nebitno.
    1.rsx-nikolaradojkovi
    2.rsx-nikolaradojkovi
    3.rsx-Nikola-Terrors
    4.rsx-???
    5.rsx-Nikola-Terrors
    comx-Nikola-Terrors

Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    372

Подразумевано

Ako mislis na moje to znam za drugo ne verovatno je bilo nebitno.
    pogledaj poruku sto sam napisao u јуче, 15:09 , tu imas i slike i logove, jedino ako ne vidis dobro, mozda ti pinoko ima problem pa mu nesto zaklanja vidik :d

Подразумевано

ti nista ne znas a vodja si terorsa, tebi je kostunica rodjak 100 posto jer vidim da si neobavesten ko i on
    art 3 x je uzet sa samo jednim napadom igrac iz saveza rakija d, acc stojanovic 1111. pa ebo te mali mis ti se nicega ne secas pa ja vise znam sta se desavalo u teroorsima i tarantulama od tebe kakav si ti vodja kad nista ne znas ili tebe samo interesuje jcp
    nikola evo da ti skratim muke mi necemo igrati, kao sto reko jednom jedan pametan covek kojeg ne bih menjao ni za 100 normalnih uzecete i vi jednom server

Подразумевано

[QUOTE=nikolaradojkovic;328786.Nesporim ja da ste vi losi igraci daleko bilo ali da se sluzite prevarama to morate priznati,koliko je samo Terrors izgubio kada ste oteli art na svima nama poznat nacin za duge stvari da nepricamo...?[/QUOTE]

ovo mi bas nije jasno sta je pesnik hteo reci al mi nesto ne ide, ne mogu da pohvatam ipak sam ja malo *****an ako ne i vise od toga malo

Nikola zelim ti iskreno da uzmete taj server koji dolazi jer takvu volju jos nisam video i zelju da se uzme server. Sve najbolje zavrsio sam stobom ovo prepucavanje trazio sam odgovore i dao si mi ih a cika majkan ode na tajland da se odmori tako da necu biti tu kad pocne novi rsx ali ako cujem da si dobivao jcp ....... pozdrav nidzo i nemoj da se ljutis ipak je ovo samo igra, e da vidim da me pitaju zene travianke jel istina da imas cudooo vidis kakvu sam ti reklamu opalio jebo te to bi te na pinku kostalo 10 soma eura :laugh:

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •