Страница 57 од 59 ПрваПрва ... 7475556575859 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 561 до 570 од 583

Тема: Брдо

Подразумевано

Sutra cu se registrovati na com4(ako igraci iz Srbije idu na posebne koordinate, javite mi)

MOJE BRDO

Корисник Аватар корисника Light
    Члан од
    17.06.2012
    Одговори
    33

Подразумевано

Ajde da se vi ne svadjete,brdo ce biti moje

Корисник
    Члан од
    08.09.2012
    Одговори
    24

Подразумевано

Zamoliću te ... ako treba i poljubiti ... i brdo će biti moje, zar ne?

Подразумевано

artingel 98
    ovaj rat se vodi na balkanskom poluostrvu i ja zovnem doktore iz amerike i oni izliječe moje ljude u tajnosti i ja u tajnosti isto izgradim nekog robota kao što te witch king ali pošto sam se već borio protiv njega znam njegove slabosti i jačine pa izgradim još jačeg kojeg samo ja mogu da kontrolišem i on ubije tvog witch kinga,moja vojska nađe tebe i ubije te i
    Ja robot kralja Vladimira World King zauzimam ovo Brdo u ime njegovog veličanstva Kralja Vladimira =D

Подразумевано

I takođe robot,ja i svi ljudi i vojska imaju magnetno polje oko sebe da ako mu priđe neko ili nešto sa pozitivnim magnetnim svojstvom magnetno polje koje je oko mojih podanikas ili mene se pretvara u negativno i odbija ga i to je i u suprotnom slučaju i pošto je planeta zemlja pozitivna a mi negativni pa nas zemlja zato privlači onda se magnetno polje takođe pretvara u pozitivno pa možemo da letimo,i svako prije stavljanja magnetnog svojstva u upotrebu ima kratke časove kako da kontrolišu svoje magnetno polje dok lete i to magnetno polje je najjače i niko i ništa ga ne može probiti,i pošto su svi ljudi pod mojom komandom niko više ne može danapravi tešto protiv mene.
    SADA SE SMATRAM OSVAJAČEM BRDA KOJEG SADA NIKO NEMOŽE DA POBIJEDI!!!
    P.S ubio sam sve vanzemaljce i slične stvari i bića koja su mi otkazala poslušnost tako da niko ništa ne može da uradi protiv mene

Корисник Аватар корисника zabrzat
    Члан од
    04.08.2010
    Локација
    НИШ
    Одговори
    32

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Kralj Vladimir Види одговор
    I takođe robot,ja i svi ljudi i vojska imaju magnetno polje oko sebe da ako mu priđe neko ili nešto sa pozitivnim magnetnim svojstvom magnetno polje koje je oko mojih podanikas ili mene se pretvara u negativno i odbija ga i to je i u suprotnom slučaju i pošto je planeta zemlja pozitivna a mi negativni pa nas zemlja zato privlači onda se magnetno polje takođe pretvara u pozitivno pa možemo da letimo,i svako prije stavljanja magnetnog svojstva u upotrebu ima kratke časove kako da kontrolišu svoje magnetno polje dok lete i to magnetno polje je najjače i niko i ništa ga ne može probiti,i pošto su svi ljudi pod mojom komandom niko više ne može danapravi tešto protiv mene.
    SADA SE SMATRAM OSVAJAČEM BRDA KOJEG SADA NIKO NEMOŽE DA POBIJEDI!!!
    P.S ubio sam sve vanzemaljce i slične stvari i bića koja su mi otkazala poslušnost tako da niko ništa ne može da uradi protiv mene
    sta si jeo?

:rock: Ти си песма мог животааа http://www.youtube.com/watch?v=Hq35mAuTlvE

Корисник Аватар корисника Nenad Tod
    Члан од
    10.08.2010
    Локација
    Bogatic
    Одговори
    154

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zabrzat Види одговор
    sta si jeo?
    Jeo je otrovni dzem koji mu je spremila punica i onda je umro .
    Ja sam onda teleportovao moje brdo na jedno mesto u kuci ,nije tesko (nema varanja, stvarno ako kazete to sto sam zamislio gde je brdo vase brdo alo do tad
    Moje Brdo
    >>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>BEOGRADSKI SINDIKAT JACI NEGO IKAD!!!<<<<<<<<<<<
    rs1-Todor (2014)

Подразумевано

Ali moja vojska neće pustiti da ti tek tako ušetaš i uzmeš brdo nego će te ubiti,a za mene pošto me narod poštuje će osmisliti protiv otrov,izliječiti me i ja ću ponovo oživjeti i plus popiti protivotrov kaji traje zauvijek pa da više nekad neću moći da se otrujem i tako MOJE BRDO!!!!!!!!

Корисник Аватар корисника pazarac
    Члан од
    16.11.2012
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    138

Подразумевано

da se ne svadjate bice moje brdo

Подразумевано

Volim i ja vas, MOJE BRDO

Ознаке за ову тему