Страница 3 од 8 ПрваПрва 12345 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 79

Тема: Крај севера - 3х

Zagor_
    Гост

Подразумевано

Промашили сте тему

Цитат Поруку оставио/ла markobogda Види одговор
    pamticu po tome sto se deset saveza skupilo u jedan i ko babe se ne napadaju nego ko prvi stigne do broja 100 taj pobedjuje umesto normalno da se igra
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA mene su farmali ceo rsx a nisu nista uzimali,jedino dobro je da imam heroja lvl3

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Orlovic Pavle Види одговор
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA mene su farmali ceo rsx a nisu nista uzimali,jedino dobro je da imam heroja lvl3
    posalji heroja u neciji ww da dobije koji lvl
    meni je bio lvl 6 a sad lvl 27

Корисник
    Члан од
    27.01.2010
    Одговори
    128

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ivan - Aker - NW - Rsx Види одговор
    Mi sami a njih je dvojica :d

TERRORS vs NW

http://www.travian-reports.net/rs/report/23155d4e10a

....cisto da prestanu da se pricaju gluposti...
    Cobra zao mi je sto si me naterao da se javim ali ne mogu da verujem koliko igrate nisko jer ste se s nama dogovarali da mi napadamo Vukove dok cete vi terorse sto je naravno u tartu odbijeno i sad se javljas na forumu i pricas kako nemate saradnju i medjusobni dogovor sa terorsima koji su za razliku od vas postuju dogovor i ne pokusavaju da jednim dupetom sede na 5 stolice kao vi i o tome koliko vi nemate dogovor sa njima govore sinhronizovani napadi na WW naseg saveza od strane terorsa i NW s tim sto ste vi pucali smesne ofove dok su oni isli veoma kvalitetno tako da se pokrij usima i cooliraj jer svi znaju na koji nacin vi igrate i kako ce terorsi na kraju opet biti ispaljeni s vase strane

Подразумевано

Na NW je do sada bilo 2 napada, jedan od Terrorsa, i jedan od Garde.
    NW je imao dva napada, oba na 1389/rakiju, tj WW team

To su cinjenice, a sta je ko pricao, montirao, kopirao na skajpu, obicno nema veze sa realnoscu.

Druga stvar: to sto vas terrorsi gaze, sto ste uzeli samo jedan ww,sto imate unutrasnje nemire, sto ste generalno razocarenje servera resavaj unutar saveza, a ne po forumu.

Ja sa tobom dogovarao nesto, i ti me odbio???

Подразумевано

To su cinjenice, a sta je ko pricao, montirao, kopirao na skajpu, obicno nema veze sa realnoscu.

Druga stvar: to sto vas terrorsi gaze, sto ste uzeli samo jedan ww,sto imate unutrasnje nemire, sto ste generalno razocarenje servera resavaj unutar saveza, a ne po forumu.

Generalno razocarenje servera,unutrasnji nemiri?
    Pa nije ti ovo NW,pomesao si nas..
    Terrorsi su nas zgazili tako sto su otisli na 200/-200,iako su obecali da nece bezati i ispucali su svoje offove.. A taj WW team jos nije imao nijedan napad na WW,tj jeste visak off-a na Nikoli Terrors..
    Gde mu je iz 2 napada srusena glavna zgrada i 3 skladista.. )

Корисник
    Члан од
    04.10.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    30

Подразумевано

Server cu pamtiti po svojoj prvoj trakici D
    i dobrom savezu, koji je ceo rsx uz mene
    RED STAR 4 EVER
    rsx (ex) BENI NoMercyNY
    rsx(ex) baka FK
    rsx (ex) Hotmail xD NW GN

rsx srle i pajce http://www.travian-reports.net/rs/report/53020580fb6

Корисник
    Члан од
    27.01.2010
    Одговори
    128

Подразумевано

Cobra ti mora da si neobavesten gori si od cika Voje , a to sto komentarises oko skajpa i montiranja price s nekim ja nisam pomenuo da se pricalo preko skajpa

Корисник Аватар корисника miki riki
    Члан од
    11.11.2009
    Локација
    u tvojim venama
    Одговори
    75

Подразумевано

ako je rec o serveru:
    i ako imam preko 20 sela i nikoga ne diram vec 2 nedelje tj ne otimam sela
    i ako sam u 100tinak na serveru pamticu ga po tome da sam (smo) ga kao nalog odigrali sami bez pomoci saveza

po tome sto sam 3 dana razvaljivao savez R.R. na pocetku sam kada savez nisam imao
    po masi ljudi koji imaju 3-4 acc pa na speedu ni izvidjanja nisu vise potrebna
    po masi ljudi u svom savezu kojima ni zdravo ne bih rekao da ih vidim live
    po nekim novim kojima bih vrlo rado rekao zdravo
    po "vodjama" i "vecima" smesnim da smesniji ne mogu biti(uplatis gold i mislis faca si )
    hvala bogu pa vise necu kliknuti na registraciju kada se speed restartuje jer mi je muka od ljudi koji igraju
    po "primirju" koje je s****o meni drag savez 1389 jer se pravio pametan oko arta, po hvala bogu jedinoj pametnoj stvari koju je savez odradio a to je malo saradnji

garda nikada, 1389 vise nikada

Корисник Аватар корисника Zlatni Vitez
    Члан од
    05.07.2009
    Локација
    republika srpska
    Одговори
    79

Подразумевано

Ja cu da ga pamnim po nicemu
    )Z(latnI Vite)Z(

Правила писања