Страница 2 од 8 ПрваПрва 1234 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 11 до 20 од 79

Тема: Крај севера - 3х

Подразумевано

Mi sami a njih je dvojica :d

TERRORS vs NW

http://www.travian-reports.net/rs/report/23155d4e10a

....cisto da prestanu da se pricaju gluposti...

Корисник Аватар корисника Tr0oPer
    Члан од
    03.11.2009
    Локација
    Uzice
    Одговори
    40

Подразумевано

ovaj server cu pamtiti po prvoj medalji (nije poperska),po dosada najvecem broju off poena,po jakom heroju,po bezbroj prepolovljenih kropova...to je uglavnom to...a da pamticu ga i po pobedi mog saveznika dragog konana PP
    RSX-n0_FeaR

http://img262.imageshack.us/img262/5615/dikas2.gif

Подразумевано

Zapamticu ga prvo po prijateljima kojih Hvala Bogu uvek ima.Drugi Fiky nisi slucajno nasao dobar savez...Nikolice menjao si naloge ali znas gde su ti drugari...Trebao si biti sa njima.
    Dva dobra udara i lupanje dela moga offa ali njihov deff booom.Naplaceni dugovi sa proslog rsx jedan u ime djole76 od njegove drugarice da ga zapamte iako ne igra ovaj.
    Zapamtice se Primma Vera-savez prijatelja.Istina,nismo ih sve okupili ali to je i nemoguce.U svakom slucaju pobedili smo svojim postenjem na prvom mestu a onda svime ostalim...Ljubav prijateljima a postovanje neprijatelju ko i uvek.
    Mozete nas pljuvati ali mi smo Primma i to nas ne dotice...Na jednom profilu pise da smo bot savez...To je dzaba pljuvanje jer sam ga ja licno ubila jednim,jedinim napadom zato...
    -Sto me ne ubije,to me ojaca!-

Storm_z vukovi 1/1
    Olujni ratnici-PV
    Beli vuk-Beli Vuk
    Olujna-PV
    Djole76-Beli Vuk
    Storm_z-BELCI

Подразумевано

Upss ne videh mog dragog PerunaPa druze moj i ljuti neprijateljuovaj server je vec nemoguce igrati jer...kako...Da idem na tebe ili ti na mene?Da idem na vladu_bg ili obratno?Ivana,Sara?Ja jesam UNION ali...po cenu da ne zaigram nikada vise to nemogu.Drago mi je sto sam slupala vecinu svog offa sa kojim bih isla na ww i to sam namerno odradila bas zbog ovoga.Jedini pravi suparnik da tako kazem na kojeg bih isla je nas dragi E sokole ili knindza ali svoj glavni nalog je ugasio...mada,na ovom serveru nije bio kao na prethodnom tako da...i on posta covek.Postovanje savezu ZLO,kako god.

Storm_z vukovi 1/1
    Olujni ratnici-PV
    Beli vuk-Beli Vuk
    Olujna-PV
    Djole76-Beli Vuk
    Storm_z-BELCI

Новајлија
    Члан од
    24.04.2010
    Локација
    Uz Compjuter
    Одговори
    2

Подразумевано

Pamticu ga po tome da jedan igrac koji vodi pola servera CELEBRITIES stavlja svoje interese ispred interesa saveza, i vodi licni rat sa Nikolom, pucajuci ofove na laznjaka. Cetri meseca igre pa neko tako da prokocka

LordPerun
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Storm_z Види одговор
    Upss ne videh mog dragog PerunaPa druze moj i ljuti neprijateljuovaj server je vec nemoguce igrati jer...kako...Da idem na tebe ili ti na mene?Da idem na vladu_bg ili obratno?Ivana,Sara?Ja jesam UNION ali...po cenu da ne zaigram nikada vise to nemogu.Drago mi je sto sam slupala vecinu svog offa sa kojim bih isla na ww i to sam namerno odradila bas zbog ovoga.Jedini pravi suparnik da tako kazem na kojeg bih isla je nas dragi E sokole ili knindza ali svoj glavni nalog je ugasio...mada,na ovom serveru nije bio kao na prethodnom tako da...i on posta covek.Postovanje savezu ZLO,kako god.
    Ma, ja bih mogao da idem na tebe....
    ali sa jednim picencetom

I, kad se okupljamo? :rolleyes:

Подразумевано

Perune,sreco tvoja muzevnost se ne dovodi u pitanje ali....Ti znas gde je Storm i kome dala dusu...ako je ima
    Mi imamo okupljanje kod naseg Kralj Richie i ako zelis dobro si dosao.Samo se javi na skype.

Storm_z vukovi 1/1
    Olujni ratnici-PV
    Beli vuk-Beli Vuk
    Olujna-PV
    Djole76-Beli Vuk
    Storm_z-BELCI

Подразумевано

pamticu po tome sto se deset saveza skupilo u jedan i ko babe se ne napadaju nego ko prvi stigne do broja 100 taj pobedjuje umesto normalno da se igra

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла mister-ja Види одговор
    Pamticu ga po tome da jedan igrac koji vodi pola servera CELEBRITIES stavlja svoje interese ispred interesa saveza, i vodi licni rat sa Nikolom, pucajuci ofove na laznjaka. Cetri meseca igre pa neko tako da prokocka
    Nemoj da lupas..

Корисник
    Члан од
    04.11.2009
    Одговори
    140

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла mister-ja Види одговор
    Ljudi imaju 2 arta i ww selo, ajde ti probaj i pored toga da hranis onoliki off, i da ga branis...! Pored toga skinuli su mu 3 skladista, zid i gl zgradu...
    Rakia

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •