Zelela bih da se svima zahvalim na svim lepim trenutcima druzenja tokom trajanja ovog servera, posle godinu dana druzenja, truda zaista je prelep osecaj biti pobednik servera posebno sto je ovo moj prvi server,naravno za tako nesto treba zaista imati srece i igrati u timu ljudi u kom sam ja igrala gde je svaki pojedinac davao svoj doprinos i svoj maksimum,zahvalna sam im jer su mene odabrali da budem graditelj.Nijednog trenutka nisam nosila osecaj da nesto sama gradim jer je samnom u svakom trenutku bio jedan predivan tim WW GRADITELJA,nabrojacu ih sada:CELESTINA,DJORDJE,STEFAN,NENA66,ANEMONA....,u z povremenu pomoc NEMANJE I SUPER MARIA,zelim da se zahvalim offerima naseg saveza koji su danonocno pravili off,defferima koji su konstantno slali deff za odbranu naseg cuda,zahvalila bi se svim igracima PV saveza koji su pritekli u pomoc kada je najvise trebalo,zahvalila bi se svim WU savezima na deffu i pomoci i cestitala bih njihovim generalima i vodjama na odlicnoj koordinaciji i na odlicnom vodjenju servera.Mozda tokom servera je bilo i svadja i problema ipak je ovo igra koja traje godinu dana po nekada se i zivci izgube,dosta je ne prespavanih noci pa samim tim ne bih volela da mi niko zameri na bilo kom postupku tokom ovog servera,a ako sam nekog uvredila ja se zaista izvinjavam.Zelela bih da pozdravim sve igrace SRBO alijanse,saveza tackice,borba je bila ravnopravna i neizvesna do kraja i da im se na tome zahvalim.Nadam se da cemo se vrlo brzo videti na okupljanju,naravno ko bude u mogucnosti i bilo bi lepo da se ne odvajamo i da to bude okupljanje celog servera.Jos jednom cu da se zahvalim i bilo mi je zadovoljstvo igrati u ovakvom timu i naravno sa svima vama.

WU-NWARR-PV WW TIM.

armadilla