Страница 280 од 293 ПрваПрва ... 180230270278279280281282290 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 2,791 до 2,800 од 2921

Тема: Trenutno stanje na serveru [rs2]

Корисник
    Члан од
    05.09.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    49

Подразумевано

... Postoje tri velike strasti, alkohol, kocka i vlast. Od prve dvije ljudi se mogu nekako izlijeciti, od trece nikako. Vlast je i najtezi porok. Zbog nje se ubija, zbog nje se gine, zbog nje se gubi ljudski lik. Neodoljiva je, kao carabni kamen, jer pribavlja moc. Ona je duh iz Aladinove lampe, koji sluzi svakoj *****i koja ga drzi. Odvojeni, ne predstavljaju nista , zajedno , kob su ovog svijeta. Postene i mudre vlasti nema, jer je zelja za moci bezgranicna. Covjeka na vlasti, podsticu kukavice, bodre laskavci, podrzavaju lupezi, i njegova predstava o sebi uvijek je lepsa nego istina. Sve ljude smatra glupim, jer kriju pred njim svoje pravo misljenje, a sebi prisvaja pravo da sve zna, i ljudi to prihvataju. Niko na vlasti nije pametan, jer i pametni uskoro izgube razbor, i niko trpeljiv, jer mrze promjenu. Odmah stvaraju vjecne zakone, vjecna nacela, vjecno ustrojstvo, i vezuci vlast uz boga, ucvrscuju svoju moc. I niko ih ne bi oborio, da ne postaju smetnja i prijetnja drugim mocnicima. Ruse ih uvijek na isti nacin, objasnjavajuci to nasiljem prema narodu, a nikome to ni na um ne pada. I nikoga to nije urazumilo, svi srljaju na vlast, kao nocni leptiri na plamen svijece...
    Mesa Selimovic- Tvrdjava..
    Malo se edukujte, manje cete srati..

Корисник
    Члан од
    21.01.2010
    Одговори
    5

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла makronjero Види одговор
    Evo i ja nesto da kazem za tanjkin off.

Nemam sta da cestitam na istom, jer pre svega ne podrzavam taj stil igre, da odes na 170/100 i da klikces off za jedan jedini napad - veliko traviansko umece, nema sta :clap::clap::clap:

Drugo, kada vec klikces kate, onda klikces samo kate, a evo i zasto:

http://travian-reports.net/rs/report/9953345c631 - Evo loga sa defom (dobih odobrenje )

http://travian.kirilloid.ru/log.php?...tiqvLHAI1G2/AQ - Evo kalkulacije na taj isti deff, s tim da je log daleko daleko lepsi, mislim da ce svi da se sloze samnom, a i steta je veca!

Trece, taj nadrndani stav - to mozes tako kuci, a ne na travian forumu!
    E samo sam cekala tvoju doktorsku disertaciju iz traviana. Mnogo je tu trebalo ipak da se obradi.
    Najvaznije od svega je da si dobio odobrenje da das log sa defom.

Ti si najmanje pozvan da nekome kazes da je nadrndan! E stvarno vise dosta.
    Stvarno treba biti veliki naucnik da bi se provalilo da ce vise kata da srusi vise, mislimmmm stvarno ajde reci nesto pametno za promenu.
    Tvoj nacin igre nije cak ni za komentarisanje, pa ti razmisli malo bolje o svemu!
    Tu svoju aroganciju mozes slobodno da sacuvas za svoju kucu. A narocito da ne spominjem, ubacivanje mog imena u neke tamo klipove za rad likovanja. Cist bezobrazluk i nevaspitanje.
    Ni ja ne podrzavam tvoj nacin igre, i nije mi padalo na pamet da bilo sta kazem na tu temu. Tako da bih te molila da me zaobidjes.
    U zivotu nisam videla naduvanijeg lika, i to zbog igrice. A narocito neko ko je umislio da je neki kao doktor traviana.
    Samo kritikujes tudje akcije, tudje nacine igre. Prvo pogledaj u svoje dvoriste pre nego bacis oko na komsijski prozor, gde god da je.
    Tesko da je to samo jedan jedini napad. Kad smo srbaja i ja srusili krop Jovanki, niste znali gde udarate. Pokusavali ste na sve moguce nacine da saznate gde idemo na koga. Bio si na mute Nije Vam cak ni ta vasa spijunaza pomogla. Maltretirali ste me porukama igm ne bi li ste nesto iscackali. Tako da bolje cuti.
    Manji si od makovog zrna kad pogresis nesto, nema te ni u senci. A kad treba da se duvas, prvi si na listi, samo cekamo tvoje "doktorsko" umece traviana. Mozes misliti.
    Mogao bi da ides na neki kurs medjuljudskih odnosa, da ti pomognu malo.
    Te tvoje racunice u tvoju korist me uopste ne zanimaju niti su zanimljive, svako zna da izracuna.

A kad budem trebala casove traviana tebe cu sigurno zaobici.
    I verujem da si ogadio travian mnogim ljudima.
    Stvarno si dosadan maksimalno.

Na kraju krajeva od tebe cestitke niko ni ne ocekuje, jer ti nikome ni ne cestitas. Ti se samo duvas.
    Ne ocekujem cestitke ni od koga. Ovo je samo igra. Zapamti to, IGRA.

Mislim stvarno si mi se smucio.

Tanjka rs2

Подразумевано

Piskaram veceras sa jednim prijateljem o ovom forumu. Bicu slobodan da citiram razgovor (ovaj post bice verovatno obrisan u rekordnom roku):

1: clan sam na vise foruma gde redovno piskaram
    1: ali ovo???
    1: travian forum????
    1: nisam nigde video tako nesto
    1: ali nigde brale
    1: nigde nema ovako zlobnog ponasanja i pljuvanja kao na travian forumu
    1: znaci nigde
    2: pa vidi
    2: ja forum smatram mestom za zabavu
    2: mesto gde se istomisljenici zezaju
    2: znaju, svi imaju iste ili slucne ideje
    2: vole iste stvari
    2: i zezaju se na tu temu
    2: ovo je bre, kao da im je neko pobio pola familije
    2:
    2: ali sta ces, kad ljudi razlicito shvataju
    2: pa koriste forum da prze neke svoje frustracije
    2: jbg, ne bi trebalo da ima vredjanja ni po kakvoj osnovi
    2: tu smo da se igramo
    rs2: Jovanka Broz

ex: rs3 Aleks, rs1 Garfild-, rs2 GaleX, and so on...

Корисник
    Члан од
    05.09.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    49

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла acamilicko Види одговор
    Piskaram veceras sa jednim prijateljem o ovom forumu. Bicu slobodan da citiram razgovor (ovaj post bice verovatno obrisan u rekordnom roku):

1: clan sam na vise foruma gde redovno piskaram
    1: ali ovo???
    1: travian forum????
    1: nisam nigde video tako nesto
    1: ali nigde brale
    2: pa vidi
    2: ja forum smatram mestom za zabavu
    2: mesto gde se istomisljenici zezaju
    2: znaju, svi imaju iste ili slucne ideje
    2: vole iste stvari
    2: i zezaju se na tu temu
    2: ovo je bre, kao da im je neko pobio pola familije
    2:
    2: ali sta ces, kad ljudi razlicito shvataju
    2: pa koriste forum da prze neke svoje frustracije
    2: jbg, ne bi trebalo da ima vredjanja ni po kakvoj osnovi
    2: tu smo da se igramo
    Svaka cast na ovom, koliko mrznje, prava sprska posla, ni pobeda nije slatka kad vidis kako se ljudi pljuju...

Корисник Аватар корисника makronjero
    Члан од
    23.01.2009
    Локација
    Београд
    Одговори
    361

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kanc021 Види одговор
    ''bravo barba''!!! barbu za moda,sta cekate ?? a inace ako niste znali pokrenuta je peticija kod nemaca da se barbi i njegovim trabantima izda sertifikat gde ce biti navedena sva njihova dostignuca te ce se lakse probijati kroz zivot sa njim jer ovakav fenomen nije jos zabelezen na nasim prostorima
    "Trabantima" hahahhaahha :clap::clap::clap:

Izvini "bugati" nisam te prepoznao
    barba - RS5
    WU
    http://travian-reports.net/rs/report/141668d8a67 - Ex RS1 - WW rušitelj
    ŽC-HAUG
    barba Broz - Ex RS2 - WW graditelj
    WU.BROZ
    barba - ExEx RS2 - WW graditelj
    Pigs.EQ (EKIPA)
    makronjero - Ex RS3 - WW siter
    FTW.KoG3

Корисник Аватар корисника celavi
    Члан од
    18.05.2008
    Локација
    NS
    Одговори
    26

Подразумевано

NO COMENT!!!

Tanjka says:
    E samo sam cekala tvoju doktorsku disertaciju iz traviana. Mnogo je tu trebalo ipak da se obradi.

Stvarno treba biti veliki naucnik da bi se provalilo da ce vise kata da srusi vise, mislimmmm stvarno ajde reci nesto pametno za promenu.
    Tvoj nacin igre nije cak ni za komentarisanje, pa ti razmisli malo bolje o svemu!
    Tu svoju aroganciju mozes slobodno da sacuvas za svoju kucu. A narocito da ne spominjem, ubacivanje mog imena u neke tamo klipove za rad likovanja. Cist bezobrazluk i nevaspitanje.
    Ni ja ne podrzavam tvoj nacin igre, i nije mi padalo na pamet da bilo sta kazem na tu temu. Tako da bih te molila da me zaobidjes.
    U zivotu nisam videla naduvanijeg lika, i to zbog igrice. A narocito neko ko je umislio da je neki kao doktor traviana.
    Samo kritikujes tudje akcije, tudje nacine igre. Prvo pogledaj u svoje dvoriste pre nego bacis oko na komsijski prozor, gde god da je.
    Tesko da je to samo jedan jedini napad. Kad smo srbaja i ja srusili krop Jovanki, niste znali gde udarate. Pokusavali ste na sve moguce nacine da saznate gde idemo na koga. Bio si na mute Nije Vam cak ni ta vasa spijunaza pomogla. Maltretirali ste me porukama igm ne bi li ste nesto iscackali. Tako da bolje cuti.
    Manji si od makovog zrna kad pogresis nesto, nema te ni u senci. A kad treba da se duvas, prvi si na listi, samo cekamo tvoje "doktorsko" umece traviana. Mozes misliti.
    Te tvoje racunice u tvoju korist me uopste ne zanimaju niti su zanimljive, svako zna da izracuna.

Na kraju krajeva od tebe cestitke niko ni ne ocekuje, jer ti nikome ni ne cestitas. Ti se samo duvas.

Последња измена: celavi, 30.03.2011 у 23:00.
    RS2 Debeloguzi OFAH-Z
    RS5 Debeloguzi

Корисник Аватар корисника Osmeh Tvoj
    Члан од
    27.09.2010
    Локација
    Satelit
    Одговори
    73

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла acamilicko Види одговор
    Vec je neko pisao... Travian izvlaci ono najgore iz ljudi...
    Nazalost... Moram da se slozim sa tom izjavom...

Цитат Поруку оставио/ла celavi Види одговор
    NO COMENT!!!

Tanjka says:
    Ti se samo duvas.
    Jao... Ovo me bas nasmeja...
    :lol2:
    Ja znam da nista ne znam.

Корисник Аватар корисника makronjero
    Члан од
    23.01.2009
    Локација
    Београд
    Одговори
    361

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла celavi Види одговор
    NO COMENT!!!

Tanjka says:

mhm, skroz si u pravu
    sve "mag do maga" traviana

Ko se to nama iznervirao, neko ko cima i slini za svaki fake, da ti ne kopiram sada prepiske gde "nadrndano" kukas. "sta koj moj fejkujete", "prekinite sa takvom igrom" i slicno su tvoji postovi.
    Ajd sad malo glavu u frizider, da se ohladi. Sorry, ali ove godine necemo jesti tvoju tortu, znam koliko to boli

P.S. "NO COMMENT" se pise sa dva "M"
    Последња измена: makronjero, 30.03.2011 у 23:28.
    barba - RS5
    WU
    http://travian-reports.net/rs/report/141668d8a67 - Ex RS1 - WW rušitelj
    ŽC-HAUG
    barba Broz - Ex RS2 - WW graditelj
    WU.BROZ
    barba - ExEx RS2 - WW graditelj
    Pigs.EQ (EKIPA)
    makronjero - Ex RS3 - WW siter
    FTW.KoG3

Корисник Аватар корисника celavi
    Члан од