Страница 205 од 293 ПрваПрва ... 105155195203204205206207215255 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 2,041 до 2,050 од 2921

Тема: Trenutno stanje na serveru [rs2]

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Banana Види одговор
    :up: za post.. tako i treba, ovo je samo igra... kada se sve ovo zavrsi, idemo svi na pivo, tortu i miletov pasulj :njam::ziveli:
    Upozori ljude iz suparnicke alijanse posto ne znaju...Miletov pasulj se jede sa zemlje
    I tako to sve...

Корисник
    Члан од
    12.01.2009
    Локација
    Banja Luka
    Одговори
    56

Подразумевано

Otiso si Krampuseee ostala je tuuugaaaa,uvek ce te voletiiiii drugovi iz WU-aaaaa
    ex rs2 - pejcha
    rs2 - milepsr

Корисник Аватар корисника milepsr
    Члан од
    28.06.2009
    Локација
    Palau
    Одговори
    677

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла *CIPIRIPI* Види одговор
    Upozori ljude iz suparnicke alijanse posto ne znaju...Miletov pasulj se jede sa zemlje
    Nesam nesto video da si ga ti jeo sa zemlje
    rs4 - Gavrilo Princip

Jedna briljantna ideja: Da se licencira Ultimate Survival Serbia> Stranci bi imali zadatak da prezive u Srbiji sa minimalcem od 21.160 RSD mesecno... Sponzor Narodna banka... Hit u najavi...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла milepsr Види одговор
    Nesam nesto video da si ga ti jeo sa zemlje
    Voli tebe tvoj brat :inlove:
    I tako to sve...

Корисник Аватар корисника Coaco
    Члан од
    25.08.2010
    Одговори
    43

Подразумевано

A puštaju se prvo kate pa ramovi?
    cccc

Kakav danak neiskustvu mladih komunista

btw, svaka čast za katanje ww-a,
    mada mislim da je ovih 19k kata moglo mnogo bolje da se iskoristi

Корисник Аватар корисника makronjero
    Члан од
    23.01.2009
    Локација
    Београд
    Одговори
    361

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Coaco Види одговор
    A puštaju se prvo kate pa ramovi?
    cccc

Kakav danak neiskustvu mladih komunista

btw, svaka čast za katanje ww-a,
    mada mislim da je ovih 19k kata moglo mnogo bolje da se iskoristi
    1. Mislim da HEMAH-ovih 8.5k ovnova (zid bi pukao i sa duplo manje i duplo manjim ofom) je promasaj tajminga ofa
    2. Killovih nepotrebnih 5k kata (srusio je WW sa lvl 14 ako se ne varam), mogao je preko kamenog da tuce recimo 2 skaldista
    3. Nepotrebnih skoro 6k ovnova na WWu kod mene (3,5k bi bilo sasvim dovoljno)
    4. Luninih 4k nepotrebnih kata (srusila WW sa lvl 1)

Ovo nije danak neiskustvu komunista, ovo je kasnjenje ovan offa, sto je normalno i da se desi. Sve u svemu, jako uspesno rusenje WW-a koji ima trenutno najvise defa u SO ALLY.
    Idemo dalje, do torte i piva nas deli jos dosta
    barba - RS5
    WU
    http://travian-reports.net/rs/report/141668d8a67 - Ex RS1 - WW rušitelj
    ŽC-HAUG
    barba Broz - Ex RS2 - WW graditelj
    WU.BROZ
    barba - ExEx RS2 - WW graditelj
    Pigs.EQ (EKIPA)
    makronjero - Ex RS3 - WW siter
    FTW.KoG3

Корисник Аватар корисника Denebclimber
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла SOSA Види одговор
    nek si ti nama ziv i zdrav
    I ti nama, tebe necu da rusim, posto te dacanaldo simpatise :*
    (mozda sa nekog multY)

Цитат Поруку оставио/ла The Doctor WLF Види одговор
    e daj molim te, cime se *****a hvali ponosan se stidi, msm da ti je dovoljno da shvatis sta sam hteo da kazem, budi mangup pa igraj fer bez multy naloga pa onda nesto pametuj svima, uostalom mene bi bilo sramota da imam 31 selo a TOLICKO off poena ko neki jadni Valentino rossi koji ima 6k popa.
    Izvinjavam se normalnim igracima ali na ove uvrede moram da odgovorim! Vi ne morate citati

Ja i igram fer i bez multY, nemojte da me vredjate ako ne znate da igrate bez istih!!!!
    Iskren da budem ceo server me je mrzelo i moj nalog da klikam i da igram ovako mali smesan server, a ne jos da vozim multi... zaista nema potrebe za tim, imam bar 50 igraca koji igraju samnom, za mene, i ja za njih, tako da ako vas boli to sto vas maltretiram ovoliko, i sto sam jak rang, pa se tesite time da imam multije, ok nek vam bude... ja znam ko sam i sta sam, i mnogi jaki igraci znaju to isto, a vi sitne male iskompleksirane duse mislite sta hocete, zabole ga bas
    Bolje ucite i kupite fore...
    Nego vi ste previse ponosni da bi priznali da sam bolji od vas... ok i to me bas nesto zzzz...
    Nalog na koji ulazim kod vas (preko sita) igra moj komsija koga znam iz RL. Pred kraj vam mozda i kazem ko je ako se on slozi A mozda i odem kod njega, pa vas katam i odande malo, a mozda vas i on kata malo, vise ce vas boleti hahahaha

I ne lozite se previse, ako vi izvidjate i lepite logove, mogu i ja to isto (i to sa po jednim izvidjacem, ne treba mi art)
    I ne dirajte mi Jocu!!!

Dalje,
    To sto sam poceo da farmam sada, zna svaki ozbiljan igrac zasto... I vi kad budete ozbiljni igraci znacete sami, ja da vam to kazem necu
    A drugi razlog je sto sam hteo malo da vam pokazem kako ja to radim kad hocu... Mogao sam ceo server, ali jednostavno nemam motivacije, meni medalje na ovako jadnom serveru nista ne znace i to sto si se ti zalepio pa imamo isto off poena ne znaci nista, ja imam sekundarac kao tvoj idol sto je imao glavni off
    sacekaj da se server zavrsi pa gledaj off poene noobaro

P.S. Da sam samo hteo mogao sam ovako ceo server da vas kidam (Vidi ko ima prve tri medalje za farmanje prve nedelje), sada vas ne bi ni bilo, al mi niste zanimljivi jer ne vidim nikakav izazov ratovati sa farmama, plus sto je server opet kazem smesan a na mnogo jacim sam igrao i tamo uzimao zlato tako da ovde stvarno nemam motivaciju...

P.P.S Ne lozite se ovo je samo igra
    i ubuduce vam necu odgovarati na postove jer gusite temu bzv.. mozete me vredjati do mile volje, ja cu i dalje da vas batinam, a ovde cu vas ignorisati!

PozZzzZZZzzZZZzzZZZZmajeviiiiiiii D
    Последња измена: Denebclimber, 10.02.2011 у 00:10.
    ne smem da stavim potpis skatace me Maka, Shale, i Dacan

Корисник
    Члан од
    18.10.2010
    Локација
    Beograd
    Одговори
    31

Палац горе

P.S. Da sam samo hteo mogao sam ovako ceo server da vas kidam (Vidi ko ima prve tri medalje za farmanje prve nedelje), sada vas ne bi ni bilo, al mi niste zanimljivi jer ne vidim nikakav izazov ratovati sa farmama, plus sto je server opet kazem smesan a na mnogo jacim sam igrao i tamo uzimao zlato tako da ovde stvarno nemam motivaciju..

mozda jesi uzimao zlato,ali kako tako iskusnom igracu da se desi i ispusti art kod maria...tacnije nekako smo jedva izracunali ovako neiskusni pa smo ti ga malo pomerili. da ,da tada si se hvalio da si igrao samo 40 posto,ali sada si odlucio da igras 50.bravo za tebe:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

samo napred ,tek je kraj servera

Корисник
    Члан од
    18.10.2010
    Локација
    Beograd
    Одговори
    31

Палац горе

nego deco,dosta je svadjenja igramo se...:ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::zive li::ziveli::ziveli:

Корисник
    Члан од
    05.09.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    49

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла xxx _ Види одговор
    ....
    ....
    pozdraw od cika xxx _

Ne ljuti se komsija, nista licno, samo konstatujem, malo defa svuda..

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 05.03.2011, 23:06
  2. Trenutno stanje na serveru...(Rs4)
    By wanted in forum Свет 4
    Одговора: 1838
    Последња порука: 08.01.2011, 14:36
  3. Trenutno stanje na serveru rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 2577